My Toys - В света на играчките - 46!

  • 54 620
  • 759
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 869
Мерси, Мегисан   bouquet
Наистина много деца карат такива и около нас. Проверих по сайтовете, имат 16 цола, за 200 лв, ама пак 9,5 кг... Много съм озадачена  Confused Те, децата на тази възраст са 20 кила пряко сили, често и 15, как ще подкара 10 кг колело Confused Не знам Балканчето на времето колко тежеше, аз съм била на 6 като съм го подкарвала за начално, но помня точно, че беше нечовешки тежко и съответно трудно за управление и подкарване..

Сладурана, от Худора за колело без педали аз съм много доволна, но имаме друг модел, който вече не виждам в сайта. Три години го подмята по цяло лято, и още е цяло и здраво тво колело. Може още едно детенце да изкара за 2 г. според мен Simple Smile Гледайте по-скоро сънтиментирете като избирате, не възрастта, че понякога има по 10 и повече сантиметра разлика между деца на една възраст.

# 106
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мерси, Мегисан   bouquet
Наистина много деца карат такива и около нас. Проверих по сайтовете, имат 16 цола, за 200 лв, ама пак 9,5 кг... Много съм озадачена  Confused Те, децата на тази възраст са 20 кила пряко сили, често и 15, как ще подкара 10 кг колело...

На колко години е детето? 9,5 кг не са много за колело 16 или 18 цола. На ПУКИ алуминиевите тежат толкова, но са доста по-скъпи от 200 лв. 3,5-4 годишно дете обикновено няма да има проблем с подкарването му - все пак не трябва да го вдига, а да го кара... По-леки мисля, че няма да намериш.

# 107
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
ivasl много се радвам че се включи   bouquet
решихме го вече ,ето този си хреса баткото http://www.mytoys.de/Hudora-Scooter-Hornet-205-Neon-Gr%C3%BCn/Sc … a01.10.03/2365411 ,
Скутера е чу-де -сен (Иве   bouquet ) Големият ми син го кара с кеф, а и аз де!

# 108
  • Мнения: 288
моля, моля, Тайс-че  Heart Eyes и с Таничка си разменихме "романи"  Joy Със здраве да си карате дружно скутера  Grinning  вече чувам децата да казват "от Мама не можем да се вредим"  Mr. Green Като пофлиртувате с тойса още малко ... токувиж пламнала отново любов и да има пак поръчка с кодче  Wink
Хиляди благодарности   bouquet  на отзивчивите и съпричастни момичета, които безвъзмездно предоставят в темата кодчета   bouquet  независимо, че сме в разлини градове, че и държави  Laughing   Мегало  Heart Eyes  Дени   Heart Eyes  Кате   Heart Eyes  Рали  Heart Eyes  много по-лесни и приятни са поръчките, въпреки че са с лимит  Sunglasses  Довечера поръчката е без код, но пак ще има радост ... летните забавления са без край  Laughing  

Поръчките се получават за има/няма 10-тина дни, така че поръчвайте смело, ако трябва помощ ... заповядайте, всеки би помогнал  Hug  Успешни поръчки на всички и да се радваме за здрави и засмяни дечица  Heart Eyes

ПП: Love&Light  Heart Eyes  много добре помня вашето колело  Laughing  получила си най-доброто, за награда за безкрайната си добрина и честност   bouquet   Когато поръчвам лауфрад ... гледам внимателно опаковката и все за теб се сещам с благодарност  Grinning

Последна редакция: вт, 03 юли 2012, 16:19 от ivasl

# 109
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета някой ще прави ли поръчка за София да ме включи с едно две неща Simple Smile

Гледам игрите Rush hour и се чудя коя ще е по-подходяща за сина ми,той е на 7 и половина junior ли да взема или Deluxe ?

# 110
  • Мнения: 288
.... Rush hour и се чудя коя ще е по-подходяща за сина ми,той е на 7 и половина junior ли да взема или Deluxe ?
и двете са подходящи за 7+ ... ние "редим" Junior от 3-4 г и повечето карти вече са наизустени  Mr. Green  На твое място ... бих заложила на Delux ... с повече карти е, а и детенцето е по-голямо ... децата бързо им свикват  Peace

# 111
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Като се замисля не са толкова много 9 кг, вярно, че и децата не са кой знае колко повече. Все пак 10 " колело без педали е 3-4 кг.

# 112
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Влизам в темата за да кажа огромно БЛАГОДАРЯ на ivasl,която се отзова на молбата ми да ме включи в поръчката си! Днес получих раницата за бъдещият първокласник и една олекотена бутилка,която ще използваме за вода.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А аз с един въпрос: къде точно да видя този код UPU Code / Matchcode? В страницата на DHL ми излиза само Sendungsnummer.

# 114
  • София
  • Мнения: 1 476
А аз с един въпрос: къде точно да видя този код UPU Code / Matchcode? В страницата на DHL ми излиза само Sendungsnummer.

Pepsilight никъде, вече няма такъв номер, защото не идва в пощата, а ДЧЛ носят до вратата. проверявай го като влезе в БГ в бълг.сайт на ДЧЛ, преди това и там не излиза този номер...

# 115
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хаха, мерси jijibiji. Мина ми през акъла, но по-добре да попитам, отколкото да се чудя и мая докато ми дойде поръчката. Rolling Eyes
Може би е по-добре да се премахне тази информация от  първия пост.

# 116
  • Мнения: 14
Здравейте!
Момичета, досега не съм поръчвала. Откъде мога да се сдобия с кодче за първа поръчка? Благодаря предварително!

# 117
  • Мнения: 58
Здравейте!
Момичета, досега не съм поръчвала. Откъде мога да се сдобия с кодче за първа поръчка? Благодаря предварително!

Здравей, аз днес поръчах за първи път. Този код ми намали 10 Е 4BKM89ZHG56X
Успех! Simple Smile

# 118
  • Мнения: 14
Нещо не ми се получи. Дали не е изтекла валидността?

# 119
  • Мнения: 2 122
Хаха, мерси jijibiji. Мина ми през акъла, но по-добре да попитам, отколкото да се чудя и мая докато ми дойде поръчката. Rolling Eyes
Може би е по-добре да се премахне тази информация от  първия пост.

при следващото пускане на тема, защото първият пост се редактира в рамките на 24 часа
мерси за забележката

Общи условия

Активация на акаунт