Ясновидци (врачки) - 11 тема

  • 254 823
  • 694
  •   1
Отговори
# 285
  • плевен
  • Мнения: 644
Горе долу след колко време Карла връща отговор на зададените въпроси?

На мен ми отговори на следващия ден,след като бях задала въпроса.Нейната прогноза по зададения въпрос е отрицателна,Узунов продължава да твърди за положително развитие...на кой да вярвам вече ooooh!

# 286
  • Мнения: 0
Горе долу след колко време Карла връща отговор на зададените въпроси?
При мен отговорът се забави доста- няколко дни, дали не беше седмица newsm78 Но отговори.

# 287
  • Мнения: 4 595
Горе долу след колко време Карла връща отговор на зададените въпроси?
При мен отговорът се забави доста- няколко дни, дали не беше седмица newsm78 Но отговори.

А някой получавал ли е отговор след 13?

# 288
  • Мнения: 16
Здравейте!
Случи ми се нещо странно за което нямам отговор и затова се надявам да го намеря тук. Моя приятел ме изостави преди един месец без причина.Просто спря да ми звани и праща смс. Вчера по някакво чудо взе, че ми звънна и ми сподели,че е ходил на ходжа.Също така ме попита кога ще го поканя на гости вкъщи, той никога не е идвал при мен.Въпроса ми към Вас е дали мислите, че този ходжа му е надрънкал някакви неща или му е дал нещо да остави вкъщи.Да добавя, че аз бях тази която обичаше до полуда, а не той.Страдах страшно много от това, че ме е изоставил.Също така разбрах, че откакто ме е изоставил,в живота нищо не му върви.

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Здравейте!
Случи ми се нещо странно за което нямам отговор и затова се надявам да го намеря тук. Моя приятел ме изостави преди един месец без причина.Просто спря да ми звани и праща смс. Вчера по някакво чудо взе, че ми звънна и ми сподели,че е ходил на ходжа.Също така ме попита кога ще го поканя на гости вкъщи, той никога не е идвал при мен.Въпроса ми към Вас е дали мислите, че този ходжа му е надрънкал някакви неща или му е дал нещо да остави вкъщи.Да добавя, че аз бях тази която обичаше до полуда, а не той.Страдах страшно много от това, че ме е изоставил.Също така разбрах, че откакто ме е изоставил,в живота нищо не му върви.

Аз не ви зная историята, НО....бъди много внимателна ако някой нещо се опитва (или имаш съмнения, че се опитва) да ти остави вкъщи. Казвам го за твое добро.

# 290
  • Хасково
  • Мнения: 222
Запис

# 291
  • Мнения: 0
A колко време след като писахте на Карла ви отговори, аз и писах вчера Simple Smile Някой чувал ли е за Надя (Назире мисля че) от Русе ?

# 292
  • Мнения: 0
Да, чувала съм . Казва се Надире.
Simple Smile
Какво за нея?

# 293
  • Мнения: 20
Здравейте.Искам да попитам, някой от вас знае ли номера на който можеш да зададеш въпрос на ясновидката Катя от Мистично.Преди го имаше в сайта на Мистично но сега не го намирам, а искам да я попитам нещо.Предварително благодаря на тези който ми отговорят, може и на л.с.

# 294
  • Мнения: 144
Не знам какво става при мен, някакви експерименти май почнахме с моята приятелка да си правим.
След като във Видин и при Стефка от Генерал Тодорово чухме почти едно и също /аз говоря лично за себе си/, днес пак се измъкнахме от София и ходихме при Анита в с.Микрево
Аз за първи път при гледачка чаках на опашка, при условие, че даже час имахме записан.
Този път влезнахме с приятелката ми двете, и двете си знаем животите и хората около нас.
Питахме и този път както при последните две, макар, че аз в събота имах една среща, която оправда едно към едно всичко което ми беше казала Стефка и не ме вълнуваше много какво ще ми каже тази Анита...
Но пак чух същото, което и преди, вече получавах отговори, които знаех, но пак бяха точни.
Имаше леки отклонения, въпроси, аз мнгоо мразя да ида на гледачка и да ми се задават въпроси, като например Какво работиш или да покажа снимка и да ме попитат този човек какъв ти е?
В края на краищата нали съм аз тази с въпросите #Crazy
Като цяло не останах много доволна от тази, позна нещата 50 на 50, но на излизане към 18,30 вече имаше още повече народ не само в двора, но и пред къщата, което много, много ме озадачи.
Така или иначе навръщане минаваме около Перник, сетих се за леля Вили от Рударци,два пъти преди години бях ходила при нея,викам, хайде и оттам да минем поне да чуя нещо различно вече.
Отидохме, и там народ, беше късничко вече около 20,30, пак чакане...Пак влезнахме двете с моята приятелка, тя пита за нейните неща, пак същите отговори и вече ме прихвана някакъв истеричен смях. Чудех се възможно ли е при 4 различни жени на едни и същи въпроси да получаваме отговори едно към едно със всяка останала ooooh!
Интересното е, че когато тръгвахме за първи път с моята приятелка ние тръгнахме с по няколко основни въпроса нейни и мои, само на тези въпроси и при четирите нямаше никакви разминавания, всичко останало обаче, което питахме ей така между другото не се повтори при никоя с един и същ отговор. Tired
Леля Вили преди ми е познавала много неща, сега пак беше точна, но все пак моя фаворит засега си остава Стефка...
Ще продължа с обикалянето и ще разказвам  Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 0
Да, чувала съм . Казва се Надире.
Simple Smile
Какво за нея?
Ами понеже няколко пъти съм и звъняла , някои неща ми е познавала други не . Искам да попитам за някакви ваши отзиви за нея

# 296
  • Мнения: 25
Някой може ли да препоръча врачка във Варна, от която да е доволен или да има добри отзиви Simple Smile

# 297
  • Мнения: 0
Някой ходил ли е при тази ясновидка от Пловдив? Качвм два линка с нейни предсказания, като тези от 2007г. относно политиката вече са се случили.
http://www.blitz.bg/article/4146
http://www.plovdivmedia.com/53140.html

# 298
  • Мнения: 0
Здравейте отново!
Благодаря за личните съобщения, относно историята, която ви бях споделила преди време, в 10-та тема. Днес ми се иска да споделя за нещо, на което станах свидетел преди време, но все още не знам дали и до колко вярвам в това, което видях, а и като цяло, дали този пост е за темата.

Срещнах преди време моя приятелка в Атина, където живеехме и работехме и двете. От България бяха дошли баща й, с малкия й син. Детето бе на около 8 годинки тогава и когато се срещнах с тях, приятелката ми сподели, че синчето й има проблем... Става дума за проблем с тестисите, левия растеше навътре в тялото, не знам дали правилно го описвам, но така разбрах от нея. Каза ми, че е потърсила помощта на българин, за който се знае, че  е лечител и гадател, живеещ в Атина. До колкото разбрах тогава, лекувал чрез био-енергийна намеса. Без да се интересувам от подробностите, попитах кой е той и тя ме покани да отидем заедно на срещата им, за да й бъда подкрепа, за кураж и за да се запозная с човека.
Посрещна ни мъж на около 50, поне на толкова ми изглеждаше. Казва се Тодор. Не каза каква е фамилията му. Мъжът сподели, че е от Хисаря, че е "ученик" на Момера Пенчева и че от години практикува биоенерготерапия и гадателство, като спомена, че знае и астрология. Казах си, че е автореклама. Седнахме да чакаме реда си. Имаше една жена, на която той гледаше, чрез някаква странна книга и обикновени карти. Направи ми впечатление, че в същата стая гледаше и посрещаше хората, а не на четири очи... Това ми се стори доста неудобно, от етична гледна точка, но не коментирах.
В даден момент, дойде ред на приятелката ми и детето. Тодор поговори с моята приятелка и след като прецени, че може да помогне за проблема на малкия, й каза, че ще започне терапия. Започна някакъв странен ритуал с ръце, като едновременно си мърмореше тихичко, нещо неразбираемо. След минута - две, попита момчето, дали усеща нещо. Малкия продума, че му се е ходи по малка нужда. Тодор каза, че това е от терапията. Аз, отново скептично си казах, че е просто случайно. След като малкия застана отново пред него, Тодор започна отново своя странен ритуал. След като приключи, помоли приятелката ми да отидат с малкия до тоалетната, за да му каже, дали забелязва промяна. Върнаха се изненадани, а приятелката ми прегръщаше Тодор с радостни сълзи. Не смях да попитам нищо, то личеше от очите й. Тодор обаче им каза, че това няма да е края и че е нужно поне 3 месеца, да ходят в края на всяка седмица. Вътрешно си казах "Е, да, нали трябва да вземе повече пари", но сякаш за да оправдае тази моя мисъл, на въпроса на моята приятелка за цената на услугата, той каза "Когато лея куршуми, развалям магии или лекувам, не взимам конкретна сума, колкото оставиш. Само когато отварям да гледам, вземам определени пари". Останах с противоречиви впечатления за този човек.
Работех вътрешна работа по онова време, в една къща и през тези 6 месеца, нямах никакви почивни дни. След като, най-накрая ми дадоха почивен ден, се срещнах с приятелката ми. До този момент, не посмях да я питам по телефона, за терапията на синчето й, тъй като дълбоко в себе си не бях убедена, че такъв метод би помогнал, но сега я попитах, дали е имало резултат. Тя потвърди, че пред очите й, тестиса е започнал да се придвижва постепенно към торбичката и сега е на мястото си, сякаш винаги си е бил там. Каза, че лекарите са били изненадани, защото преди време я бяха подготвили психически, че ще се наложи операция, преди малкия да навърши 13 години. Тя ме убеди, че само тази терапия е помогнала на малкото момче, да бъде полово здрав мъж, след години. Тогава се реших да потърся лично Тодор, тъй като от години имам гнойна ангина и всяка зима, а и пролетта, имам ужасни проблеми с гърлото и най-вече сливиците. Някои ми казваха да ги извадя, аз така и не се престраших. Обадих му се да попитам, дали може да помогне при моя проблем. След като той ми каза, че може да повлияе на проблема ми, аз отидох при него. След 3 последователни терапии, не зная какво направи, но напълно ме излекува от ангината и от тогава (минаха 3 години), Слава Богу вече нямам никакви проблеми. Споделям това, защото зная, че Тодор си замина за България. Съжалявам, че вече не приема тук в Атина, защото напоследък бъбреците ми се обаждат. Посъветваха ме да пробвам лечение с някакъв чай, но дали ще помогне, не знам. Ако някой се интересува от подобен тип лечение, имайте предвид, че Тодор приема в Хисаря, но също, че сам преценява, дали даден проблем е за неговата дарба. Бог ми е свидетел, че моят проблем бе излекуван и това е мотива ми да споделя с вас за този човек.
Ако някой иска да се свърже с Тодор, зная неговия телефон в България и мога да го дам на лични. 

# 299
  • Мнения: 0
Намерих нещо интересно за Никола Узунов: http://skandalno.net/%D0%B1%D0%B3-%D1%87%D0%B5%D1%88%D0%B8%D1%82 … D0%B4%D0%B0-30807
оказа се, че той има и Фейсбук профил: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001149458015

Общи условия

Активация на акаунт