Звездни компромати-142

  • 64 107
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Чудесна новина! Grinning Радвам се за Кейти, дано сега си върне предишната жизненост и усмивка, защото е красива жена!
И дано хората с власт и пари в ненормалната му църква, не й вземат детето!

Сури имам подозрения че не е биологично дете на Том  Rolling Eyes

Много харесвам Сури и Кейти  Hug майка и дъщеря , като две приятелки са  Flutter

# 676
  • София
  • Мнения: 1 139
Адел очаква бебе от Саймън Конеки. Той е по- голям от нея с 14 години,  много образован и твърди се- все още женен. Ето снимки на двамата. И честито! Grinning

# 677
  • Мнения: 3 734
Чудесна новина! Grinning Радвам се за Кейти, дано сега си върне предишната жизненост и усмивка, защото е красива жена!
И дано хората с власт и пари в ненормалната му църква, не й вземат детето!

Сури имам подозрения че не е биологично дете на Том  Rolling Eyes

Много харесвам Сури и Кейти  Hug майка и дъщеря , като две приятелки са  Flutter

Аз също. Wink Имаше статия /сега ме мързи да търся/ , че на сватбеното им пътешествие е имало и трети човек, а именно баш шефа на сциентолозите. Няма как да го твърдя със сигурност, но ако е вярно е леко казано....странно. Whistling

Ти да видиш....намерих го. Laughing
http://www.eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B … %D1%82%D0%B0.html

# 678
# 679
  • Мнения: 3 677
 Аууу, много се радвам за Кейти Холмс, толкова години с психопат изкара, милата!
 Никол Кидман не успя да спечели попечителство над осиновените им с Том Круз деца, дано тя успее да си вземе Сурито, но не вярвам...Кейт също е трябвало да приеме религията за да сключат брак, щом и тя е сциентоложка току виж й дадат детето, Кидман не беше.

# 680
  • Мнения: 24
Карла не била отново бременна, а още не била свалила килограмите от раждането, това според нейна позната.
Кейти и малката Сури са ми много сладки и си личи, че имат силна връзка. Том няма да ги отдели една от друга според мен, не е чак такова чудовище. Голяма злоба се изливаше върху Кейт и дъщеря и.... Stop
Според някой списания Джонката отдавна си поспивал с новата, забравих и името, русата Барби. 

# 681
  • София
  • Мнения: 1 139
Да ви ъпдейтна за развода на Том и Кейти. Mr. Green Тя е тази, която е подала молбата на 28 юни в Ню Йорк, за Том е било изненада. Предбрачният им договор е съставен според законите на щата Калифорния, но Кейти не споменава него и условията му в молбата. Иска разделение на имуществото, както и пълно попечителство над Сури. Тъй като е видяла как след развода на Том и Никол, връзката на последната с осиновените им деца, Конър и Изабела, почти се е разрушила, е решена да не допуска това да се случи при нея.

# 682
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Нана е новата корица на сп. Ева:

# 683
  • Мнения: 4 864
ЕЕ, и аз искам такъв гладък скалп пък  Crossing Arms Пипната е на фотошопчето.Сигурно е интересен броят.

# 684
  • Мнения: 3 827
Да ви ъпдейтна за развода на Том и Кейти. Mr. Green Тя е тази, която е подала молбата на 28 юни в Ню Йорк, за Том е било изненада. ....Иска разделение на имуществото, както и пълно попечителство над Сури. Тъй като е видяла как след развода на Том и Никол, връзката на последната с осиновените им деца, Конър и Изабела, почти се е разрушила, е решена да не допуска това да се случи при нея.

да , тя си е направила сметката преди да се омъжи , второкласна актриса , хубавка , намерила е начин да се обезпечи ...
5 години брак - цял живот милионер ...

# 685
  • Мнения: 685
То с този ненормалник и това и е малко. Тя толкова се е състарила за тези 5 години. Sad Нищо общо с чаровното момиче от преди това. На всички снимки ми изглежда тъжна.

# 686
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
ЕЕ, и аз искам такъв гладък скалп пък  Crossing Arms Пипната е на фотошопчето.Сигурно е интересен броят.
Аз не мисля, че е фотошоп. Нали потвърдиха, че е болна от рак и явно това са последствията от химиотерапията  Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 4 864
Ами мога да ти покажа моят скалп как изглежда в момента точно по същата причина.. затова на майтап казах,че искам такъв гладичък скалп. Има хубави форми на лицето и всичко й отива.

# 688
  • Мнения: 3 734
Според някой списания Джонката отдавна си поспивал с новата, забравих и името, русата Барби. 

Списанията може да си пишат всичко, истината е че никой не знае какво става там, тъй като вчера Амбър /така се казва Wink/ е снимана пак да се натиска с Тася.
Така че, Барбито е много умно и амбициозно и добре си е направило сметката. Колкото повече името й се свързва с това на мегазвезда като Джони, толкова по-добре за нея. Whistling

# 689
  • Мнения: 24
Цитат
Списанията може да си пишат всичко, истината е че никой не знае какво става там, тъй като вчера Амбър /така се казва / е снимана пак да се натиска с Тася.

Какво и пречи на Амбър да поспива и с нея и с него.  Mr. Green
Тя прилича малко на Барби, но има и излъчването на актрисите от стария Холивуд, май това е привлякло Деп.

Общи условия

Активация на акаунт