БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 98

  • 108 603
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 789
Деси , meri1966 и аз открих ето тук
http://club.osinka.ru/topic-47955?p=4610405

схема на момиченцето.Дръпнах я и ми се струва че е оригинална и с добра резолюция!И на мене ми допада много, прилича на моята внучка!


Оппа ,вие сте се справили! PeaceНищо оставам я все пак! Hug

Пепен, мерси  Hug Тя е същата като моята. Много ми е странно, че все още никой не я е обърнал в РМ, сигурно заради хилядите видове бодове  newsm78

Инатче, много е хубавко това  Peace

# 316
  • sf
  • Мнения: 10 196
Ето я- непрана, негладена, прясна,прясна

# 317
  • Мнения: 961
Ето я- непрана, негладена, прясна,прясна


 smile3501 smile3501 smile3501 много добре се е получила.

# 318
  • София
  • Мнения: 3 789
Донси, разкошна е!   bouquet А какво не ти харесаха мустаците?

# 319
  • sf
  • Мнения: 10 196
ами понеже схемата ми е смотана, не успях да ги направя добре, стояха ми неестестетвено и накрая ги махнах и я оставих така.

а това започнах днес- след черно-сивата пума, свежите конци тук ми носят голямо удоволствие.

# 320
  • Мнения: 228
Донсита, супер е пумата! А за мустаците - и двете, които ших бяха с мустаци по мой вкус, хаха. Направих ги по-прави и станаха чудесни. Ето снимка, ако искаш да погледнеш и ако ти хареса да ги направиш като моите.
Скрит текст:

# 321
  • Мнения: 73
Ето я- непрана, негладена, прясна,прясна

просто не се стърпях да не напиша колко е хубав Simple Smile)) А как се казва самия гоблен?

# 322
  • Мнения: 101
Здравейте момичета,редовно чета и гледам красотите,които показвате.Получих страхотен гоблен на дим,но досега не съм шила такъв.В момента нямам време за шиене ,но се мъча поне да го разгадая.Не мога да разбера кои цветове отговарят на символите.Ако някой е шил нека ми подскаже.Гоблена е този.

# 323
  • Мнения: 571
boneli, и аз не съм шила, но ги проучих и мисля че ги разгадах, а и си чакам фара-подарък и в събота го почвам (ако все пак дойде до тогава). В ключа има номерата на конците и срещу всеки номер има знак и в скобички с колко ката конец се шие съответния знак. Може с един и същ номер конец да има няколко знака, но с различен брой нишки или напр. различни бодове като кръстче с една нишка, половин кръстче, лейзи дейзи, фр. възли...Ако греша, моля да ме поправите.

# 324
  • София
  • Мнения: 3 789
barbaron, "Пълнолуние" на "Риолис"  Peace

# 325
  • София
  • Мнения: 27
люска, много добре си се справила с разгадаването.Моят съвет е да отидеш до пощата и да провериш, би трябвало вече да е тук, но отиди следобяд, защото след 15ч пристигат и описват международните пратки, поне на мен така ми обясниха май месец.

# 326
  • Мнения: 571
Пристигнал е още във вторник и мъжа ми го е взел, но до днес ме лъжеше, че още не е дошъл. Преди малко ми го подариха. Сега ме е яд, че днес и утре съм на работа и няма да мога да го почна веднага- това ми е първия Дим.
И специално към boneli- на този ключа е като таблица- в първата колона е вида бод, в следващата е знака, в следващата е с колко нишки трябва да се шие този знак( внимавай защото в моя има няколко знака които се шият с по една нишка от два различни цвята-мартеничка) и последната колонка е с цвета и номера на конеца.
Ако искаш може да се видим в събота(да се запознаем- в един и същи град живеем) и да ги започнем заедно.

Последна редакция: чт, 12 юли 2012, 07:15 от люска

# 327
  • Мнения: 73
barbaron, "Пълнолуние" на "Риолис"  Peace
Благодаря:)))

# 328
  • Мнения: 49
donsita супер е ....черна и прекрасна ....   bouquet

# 329
  • Мнения: 5
Много е красива тази пума,поздрави на Донсита.И аз я шия в момента за подарък и става разкошна, направо  уникат. Лек и спорен ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт