Картите на мадам Ленорман ( тема 11)

  • 34 328
  • 863
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 163
Здравейте момичетата.Най накрая да се похваля и аз се. сдобих   с картите и книгата към тях и я  прочетох и воденето на записки от форума надявам поне малко да съм научила да ги чета.Засега се уча с по малки карти да
редя докато науча да ги комбинирам.Сега с помощта книгата и записките си наредиш една подредбабс 4-карти . На въпрос"какво е отношението на мъжа Х.към жената У"Изтеглените карти са. .
Минало-8(ковчег)
Сегашно-22(път)
Бъдеще-1(конник)
Съвет какво да направя-35(котва)Моето тълкуването с помощта на книгата,че в миналото с то.зи ъ ж всичко е приключило и той е започнал нещо от начало.сега е изправен пред избор на къде да хване кой път да избере но е решил за бъдещето не знам как  той или жената ще получат или чакат някаква новина тука нещо не ми е ясно и се обърках и накрая съвета е ,че техните или на мъжа отношения са стабилни закотвени на едно място.или казано с две думи любов между мъжа и жената няма.дано да съм разгадала поне малка част като начинаеща ще се радвам опитните от форума да се включат и те със своите мнения.Благодаря.

# 856
  • Мнения: 42
Лисил , за двойката която питаш,по мое мнение мъжът тръгва по нов път.

# 857
  • Мнения: 3
Здравейте момичетата.Най накрая да се похваля и аз се. сдобих   с картите и книгата към тях и я  прочетох и воденето на записки от форума надявам поне малко да съм научила да ги чета.Засега се уча с по малки карти да
редя докато науча да ги комбинирам.Сега с помощта книгата и записките си наредиш една подредбабс 4-карти . На въпрос"какво е отношението на мъжа Х.към жената У"Изтеглените карти са. .


Минало-8(ковчег)
Сегашно-22(път)
Бъдеще-1(конник)
Съвет какво да направя-35(котва)Моето тълкуването с помощта на книгата,че в миналото с то.зи ъ ж всичко е приключило и той е започнал нещо от начало.сега е изправен пред избор на къде да хване кой път да избере но е решил за бъдещето не знам как  той или жената ще получат или чакат някаква новина тука нещо не ми е ясно и се обърках и накрая съвета е ,че техните или на мъжа отношения са стабилни закотвени на едно място.или казано с две думи любов между мъжа и жената няма.дано да съм разгадала поне малка част като начинаеща ще се радвам опитните от форума да се включат и те със своите мнения.Благодаря.


Честити ти карти.. Пожелавам ти да ти служат вярно !
Ще се пробвам  и аз в тълкуването ..
В миналото промяна,която влияе и на сегашно време,което от своя страна има едно лутане по кой път да се избере..В бъдеще очаквай вест, пътуване . Като съвет картите ти казват ,че стабилнос ще има ......
Надявам се да не те подвеждам

# 858
  • Мнения: 539
- това ми е подредбата за Февруари. Помагайте!!!

# 859
  • Мнения: 539
Излиза, че чувствата ми са на преден план. Май се заформя и нова връзка. Глася се за  събиране, на което ще  имам новини но или те ще са лоши или нещо ще се провали това излизане. Има и някаква промяна, която много искам и обмислям ,но 17 в 23??.
и 34 в 30 и 30 в 34????? - как да го тълкувам?

# 860
  • Мнения: 50
Здравейте момичета, нова съм тук, чета ви с интерес. Ще помогните ли с това тълкуване с 3 карти. Въпросът е как ще продължи връзката?
Кръст+звезда+лилии       Нещо мъжът се е променил напоследък.

# 861
  • Мнения: 28
Денисав щом подредбата започеа с кръст не е ден за гледане утре пак си тегли карти...
Утре ще погледна и другите подредби  Hug

# 862
  • Мнения: 3 181
Заповядайте в новата 12 тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=702835.new#new

# 863
  • Мнения: 0
Здравеите момичета от скоро разглеждам темата искам да си врема картите на мадам Ленорман ,но за сажаление не мога да ги намеря никаде ако можете да ми кажете от каде бих могла да си ги порачам ще съм ви много благодарна иначе имам Таро ..... Благодаря ви предварително  Rolling Eyes Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт