Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 634
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 820
бахти така ме е яд,че не почнах да гледам филма навреме щях да хвана всички епизоди с превод  сега голямо чакане за една трохичка Simple Smile
Joy Joy Joy Joy smile3534

Да стискаме палци на наще волейболисти срещу Аржентина newsm44 newsm44 newsm17
недей така сега съчувствай ми малко   Hug

# 721
  • Мнения: 0
бахти така ме е яд,че не почнах да гледам филма навреме щях да хвана всички епизоди с превод  сега голямо чакане за една трохичка Simple Smile
Joy Joy Joy Joy smile3534

Да стискаме палци на наще волейболисти срещу Аржентина newsm44 newsm44 newsm17
недей така сега съчувствай ми малко   Hug
Ама малко само HugАз 2 сезон съм го гледала чрез преводите на момичетата в ефир.Само 1 сезон имаше преведен и части от втори Laughing

# 722
  • Мнения: 11 820
Скрит текст:
и така да попитам фери го пита да избира между нея и работата му и тои кое избра какво става че ми стана любопитно

# 723
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=1jjOyxcpWi8
Това е следващият епизод, само че на турски... тъй като нямам търпение да видя какво ще се случи ще го изгледам, а и предполагам, че има хора като мен, които също горят от нетърпение   thumbsup

Ох аз с моето нетърпение вече съм доста напред Simple Smile


И аз напредвам  Grinning Разбирам само някои неща, но е по добре от нищо Simple Smile

# 724
  • Мнения: 0
Скрит текст:
и така да попитам фери го пита да избира между нея и работата му и тои кое избра какво става че ми стана любопитно
Скрит текст:
той избра фери но тя като тръгна след него вечерта чу началото на разговора в найт и си помисли че той избира работата и затова тя заминава и се разделят за 3г

# 725
  • Мнения: 11 820
Скрит текст:
и така да попитам фери го пита да избира между нея и работата му и тои кое избра какво става че ми стана любопитно
Скрит текст:
той избра фери но тя като тръгна след него вечерта чу началото на разговора в найт и си помисли че той избира работата и затова тя заминава и се разделят за 3г
бахти мн тъжно Simple Smile нали трябва да има интрига 

# 726
# 727
# 728
# 729
  • Мнения: 0
Добро утро Hug Hug Hug



Приятен ден Simple Smile

# 730
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Клоди  bouquet
Лек ден! Hug

# 731
  • Мнения: 57
Баща и я сгодява... това ще е резултата от списанието което ще прочете...поне до толкова се разбира... тя маика и я предопреди че баща и ще я омъжи на сила... сложно става след 2 3 епизода ще го видите това с годежа аз бая си поревах...

Още едно ... оффф трябва да се спра...



Ужас, аз изгледах точно до момента, в който баща й  вижда списанието и се чудих какво ли ще направи. В такъв случай със сигурност още повече ще се оплете в този двойствен живот  Sad

# 732
  • Мнения: 0
Меги Hug


http://www.youtube.com/watch?v=eI7O5ZIvHiE Поздрав Simple SmileНезнам дали слушате такива Hug

# 733
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Клоди, Hug  bouquet

Меги, Hug

Лек ден и от мен! Laughing

# 734
  • Мнения: 0
Илда Hug

Днес дали ще има 26 еп Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт