Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 410
  • 772
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Роси добре дошла!
Току що изгледах серията и съм леко казано като гръмната.Хем оня ден я гледах на турски,но днес направо ме сразиха.Ако наистина Ресул е присъствал на убийството на  чичо му на 5 години, мога да разбера защо не е със всичкия си.Той Джесур на зряла възраст уби непознат човек и се скапа отвсякъде,камо ли едно пет годишно дете да види всичко това.Зилян ,която отново всички обвинявате ,си помисли ,че Хазар е отишъл при Бурджу,защото е късно вечерта.Да, Хазар може да отиде да види детето си,но не по нощите.Ако някоя от вас звънне на милото си вечерта и се окаже,че е при друга жена и то бременна от него,не знам дали бихте го оставили жив.
Така че какво като и каза мили думи,делата му показаха на Зилян друго.Докато тя седеше до телефона и го чакаше да звънне,той се затърчал при бившата.Когато на мен ми се е случвало това, кръв ми е капало от сърцето.Така че спрете да обвинявате Зилян ,без да сте изпитвали нейната болка.Колкото до Бурджу,да и нейната участ е гадна,но ако тя беше умна и достойна жена, не би се държала по този начин.

# 256
  • Мнения: 533
То едно събиране-Айде вървиси...Няма!...Айиде бе....Няма,ще хлопам по вратата!....Вие какво правите там?!?...Мамо,марки си разменяме Mr. Green...Дилян ,покажи им стаята,че май Зилян не знае къде е и умната с матрака,че е марков,помни като слон с Алцхаймер
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Славенко,съжалявам за дребчо ,бързо да минава! Hug
Дени,днес си бойно настроена явно  Rolling Eyes ,айде Зилян си е магаре ,колкото и да я защитавам,но ще влезне в пътя ,затова не мисля ,че и трябва бой ,ама Бурджу в случая се държа адекватно ,виж на приятелката и ми идеше да и извия вратлето ,а преди толкова и се възхищавах ,че е по земна ама нейсе!
Ахузар беше трепач с тези баници простооо  ooooh! ,но иначе слуша и изпълнява казаха и да не се обажда и тя не се обажда и записки не си води даже  Joy
Роси, добре дошла!

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
 Mr. Green Бойка съм аз, винаги когато има трети замесен там където не му е мястото ама уви, не е във властта ми да я махна  Joy

Няма да я пипам Зилян, ще се оправят което ме радва, нооо ги чакат още много изпитания   Hug

Роси, добре дошла  Hug

Ахузар си е душичка, колко невинно им поднесе баничката  hahaha

# 258
  • Мнения: 15
вили-72,благодаря, но през деня съм на флашконет и много трудно Ви чета пък  писането е ужасно smile3514, искам да кажа нещо по повод последното скарване на нашите гълъбчета:
Не се заяждам, но не мога да разбера защо повечето съжаляване Хазар, а обвинявате Зелян?
Ако бяхте Вие на нейно място какво щяхте да направите? Аз бих направила същото!

Зелян много ясно му показа, че го обича и че иска да бъде негова жена/ тя можеше да си тръгне и без да му подари тази нощ, ако не го обичаше де/! ДА, не сподели с него, но какво щеше да стане ако му беше казала?- Той щеше ли да я пусне /според мен -НЕ/ и по този начин щеше да застраши живота и честта на Бану.

Хазар какво се прави на толкова обиден? Тя му каза че го обича/ а това май за всички турски мъже е много важно да го чуят, като че ли не го виждат, ама нейсе/ , отдаде му се при това САМА ГО ПОЖЕЛА!!! Според мен след като разбра за какво иде реч,/ защо го е направила/ той трябваше да и се обади, а не да се прави на ощипана мома! И думите които изрече/не ми търси повече/ бяха върха на сладоледа!

Мисля че даже Зелян много бързо ще му просто, но спирам защото все още не съм гледала серията.

За другите ще пиша по късно, че стана много дълго.

ИЗВИНЯВАЙТЕ АКО С НЕЩО СЪМ ОБИДИЛА НЯКОЙ, НЕ Е НАРОЧНО, ПРОСТО ЛИЧНО МНЕНИЕ!!!  
ЗА СЕГА ЧАО, МНОГО ВИ ОБИЧАМ  love001
 

# 259
  • Мнения: 11 984
rossii_kh,  bouquet

Аз не приемам никакво извинение,защото не се чувствам обидена Wink.Нормално е всеки да си има собствена гледна точка и да я защитава,нали в спора се ражда истината....

И има още нещо наречено фенско залитане ,че и с Хазар май е така Peace

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Няма какво да се обиждаме, големи хора сме. Всеки има право на мнение   Hug

Гледам ги двамата сладури и така им се радвам  Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Изчетох интересните Ви постове и изгледах серията.
Забелязвам, че от две серии насам сценариста леко погалва двете Б. - на едната и сложи мили думи към Зилян, на другата пък и даде правилния жест. Аз обаче тук напълно ще подкрепя поста на
ПЕТЯ  Hug , тъй като и аз не вярвам на хора, които веднъж уж взимат решение, но впоследствие се оказва, че за сметка и на гърба на другия. Вярвам и на момичетата тук, които споделиха, че са имали преживявания с такава жена, и ги подкрепям изцяло.
Думите на Хазар "Зилян не е като никоя друга" за него означаваха, че е единствена, обаче този нов персонаж с отговора си "Не е ли" се замислям, с тези негови "сънотворения" 1:1 със Зилян дали няма да предизвикат някаква ревност у нашия калпазанин newsm78 Него досега ревнив го видяхме само когато попълваха документите на Дилян, но в по разгърната форма не сме, пък и тя Зилян не контактува почти с никой, а този новия с тази Фериха newsm78
Ресул в тази серия показа, че понякога случките от детството могат да бележат характера и действията ти в зрялата, съзнателната възраст. Като малък ти си беззащитен и не можеш да взимаш решения и да се съпротивляваш пълноценно, но като голям вече могат да отключат и агресия у човека.
Накрая мама Султан ми хареса - я бързо марш в стаята си. Така де, те отдавна трябваше да ги затворят на някой остров сам-сами че да си напаснат характерите и да си споделят чувствата  Peace
Лусия  Hug Муци62  Hug
Славенка  Hug пожелавам бързо възстановяване на детенце, че в тези горещини е отвратително /от личен опит го казвам/.
Иве  Hug дано това, което си си пожелала, да се сбъдне! Късмет и стискам палци! Peace
МИЛЕНКА  newsm51 Hug много ти благодаря за всичко, което правиш за нас в темата!

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 18:45 от real inima

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Този новия герой ми е малко странен, но ще го видим какво ще прави по нататък в сериала, мисля обаче, че няма да е отрицателен Simple Smile

Танче   Hug  къде си, губиш ми се днес Simple Smile

# 263
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета, заповядайте тази скромна почерпка. Вече имам работа :
Скрит текст:

# 264
  • Мнения: 11 984
Иве,успех на новото поприще! Hug

Скрит текст:
И умната със шефа Wink,а работата по специалността ли ти е newsm78

# 265
  • Мнения: 0
Този новия герой ми е малко странен, но ще го видим какво ще прави по нататък в сериала, мисля обаче, че няма да е отрицателен Simple Smile
newsm78 на мен пък ми изглежда "лош" с този маниакален поглед. За какво ли ни трябваше и той сега, като че ли са малко другите, дето им се месят в отношенията, ама филм да става.
Хазар забрани на г-жа Ахузар да се обажда  и тя накрая "цоп" баницата на заседателната маса, ами така де, жената станала рано и баница направила, няма да ходи зян  Joy Joy Направо го вцепени!
Следващия път трябва да бъде по обстоятелствен в разговора си с нея, че може и сарми да тръсне на масата! Joy Joy

# 266
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Иве,успех на новото поприще! Hug
Скрит текст:
И умната със шефа Wink,а работата по специалността ли ти е newsm78

Благодаря!   bouquet
Скрит текст:
Сега се връщам от последното интервю с двамата шефове (мъж и жена), след което ми казаха, че съм одобрена. Работата е по специалността.

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
А, така, браво Иве, честито! Спорна да ти е новата работа и да ходиш с удоволствие  Hug

Силве,

Скрит текст:
не мисля че ще е лош, защото им помага в някои серии, друг е въпроса обаче, че е малко хахав и нещо не си е пил хапчетата, или може би обичта към сина му е по - силна от всичко и дори му казва че е намерил майка му (Зилян), но пък после, защото Хазар май разбира за тези негови "странности", след това стават приятели

# 268
  • Мнения: 0
Иве  Hug да ти е Честита, интересна, доходоносна и много хубави колеги да срещнеш!
Като за начало виж това:

Скрит текст:
Няколко правила, на които попаднахме и които в никакъв случай не трябва да показваш на шефа си. Прочети си ги сам и се смей тихичко Simple Smile

1. Ползване на тоалетната

Работниците прекарват твърде много време в тоалетната. Оттук нататък въвеждаме практиката на ходене до тоалетната по азбучен ред.

Това значи, че всички работници, чиито имена започват с А, ще ходят до тоалетната от 8:00 до 8:20; онези, чиито имена започват с Б, ще ходят т 8:20 до 8:40. И така нататък.

Ако не успееш да отидеш по график, ще трябва да чакаш до следващия ден, когато редът ти ще дойде отново. При много спешни случаи работникът може да се размени със свой колега, но преките шефове и на двамата разменящи се работника ще трябва писмено да одобрят размяната.

Освен това се въвежда строго правило за времето, прекарано в тоалетната – то може да е най-много 3 минути. Накрая на 3-те минути се включва аларма, тоалетната хартия се прибира, а вратата се отваря.

2. Обедни почивки

Кльощавите работници имат един час за обяд, за да могат да ядат достатъчно, за да изглеждат здрави. Хората с нормално телесно тегло имат 30 минути за обяд, за да поддържат нормалното си телесно тегло. Дебелите имат 5 минути, защото толкова време им е достатъчно, за да вземат хапчето си за отслабване.

3. Дрес код

Силно те съветваме да се обличаш съгласно заплатата си. Ако те видим с дизайнерски дрехи, ще предположим, че имаш достатъчно пари и следователно нямаш нужда от увеличение на заплатата.

Отсъствията са за мързеливци...

# 269
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Дени, благодаря!
Скрит текст:
Дано. Тя е по европейска програма "Ново начало". Наемат току що завършили вишисти без никакъв опит за 6 месеца, ако ги харесат ги оставят на работа.


Рокси, добре дошла.  Hug

Силве, благодаря!   bouquet Правилата са жестоки. Смея си се с пълно гърло, ама съм си у дома.

Общи условия

Активация на акаунт