Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 489
  • 772
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Галя, ще те облечем много бързо. Само си харесай сутиен и прашки.  Flutter

Силве, Хасан се оказа много затънал. Убил е брата на Азам. Натиска децата си да правят каквото той каже (Хазар не е станал пианист, заради него, Дживан е избягал в Америка). Бизнесът му въобще не е чист. Връзки с мафията, заплахи с нея. Чудя се какво още може да изскочи.
Сега като го написах това се замислих, че Низар, чрез Бену може да изкупва греховете на брат си.  newsm78

Точно така, не случайно в една сцена напред видях Хасан
Скрит текст:
да броди сам като бездомно куче. Явно той е сложил началото на тази вражда, но още дърпа конците. Видях една бележка, която скри в чекмеджето на бюрото си на нея пишеше Ресул Шахвар.
И Хазар нищо неподозиращ се стреми да върти лоялен бизнес. Все едно да се бори с вятърна мелница.
Виж за последното не бях го погледнала така, но имаш право. Хасан е отгледал Низар, той му е благодарен и му доказва всячески братската си обич по своя си начин. Вината на Хасан е толкова голяма, че и брат му ще му плаща греховете. И то на гърба на детето си.
Леле като се замисля става голяма въртележка.
И как в този хаос любовта на нашите калпазани да бъде без препятствия, то е невъзможно просто. ooooh!
ГАЛКА  Hug късметлийка си, виж Ивето Hug ти предлага промоция на сутиен с прашки! Ами то нали ушиха всичката дамска конфекция върху Бурджу, за нашето Иве Hug остана бельото, ама тя пък е бутиков специалист Heart Eyes

# 676
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, доста го мислих. Той човека е примерен в последно време. От както почнаха проблемите с Бену, Низар не се занимава чак толкова с враждата и Ресул. От къде чак такова наказание за детето му ще праща, освен изкупване на чужд грях. Аз и затова го написах да видя какво мислите Вие, може аз пък да греша.

За бельото - всичкото е шито върху Бурджу (при специално поискване върху Ресул). Да уточня - не са хапали нищо!  Whistling

# 677
  • Мнения: 0
Галя, Лусия благодаря!  Hug

Както вече казах, след много перипетии и мен ме облякоха, и то не кой да е, а "бутиковия специалист" - както каза Силвето
Гале, ако се затрудняваш, Ивето ще те облече без грешка да знаеш, тя вече има богат опит с моята премяна, така че при теб ще е къде, къде по-лесно и по-бързо.
Силве, като гледам емотиконката дето си я сложила, за да ме следиш /без бинокъл/, Джанъм ми тя все едно е гледала цял час слънцето без очила, или е заваряла с електрожен-без маска  Laughing , ама карай. Знам си аз, че ме следиш. Ами поне да ме беше гледала
Скрит текст:
през мерника на пушката бе Джанъм  Joy

# 678
  • Мнения: 286
И на мен ми е мъчно  за Низаp и Ахузаp -такова нещо на никой не тpябва да се случва, а песента в pестоpанта беше точно като за тях.
 Най-много съм изненадана от Хасан днес, но пpи тези контакти защо се случи това с клуба  newsm78
 Иве, идеята за песните е стpахонна  newsm10  

# 679
  • София
  • Мнения: 1 433
мерси за подкрепата, ще си харесам аз нещо, пък вие да сте на линия за спешна помощ hahaha
Иве, Хасан май ще се окаже най-големия виновник newsm78
освен Хазар, Дживан, той и Ася командваше, та тя забегна отвъд океана.
Май децата му плащат бащините си грехове, пък има грях и към сестра си-нали е убил любимия й.
Чудя се Дестан дали знае и как го е преживяла. Според мен май никой не знае-дори и Низар, иначе едва ли щеше да хвърля вината върху Шахвар.
За жалост младите плащат грешките на старите

# 680
  • Мнения: 0
Силве, доста го мислих. Той човека е примерен в последно време. От както почнаха проблемите с Бену, Низар не се занимава чак толкова с враждата и Ресул. От къде чак такова наказание за детето му ще праща, освен изкупване на чужд грях. Аз и затова го написах да видя какво мислите Вие, може аз пък да греша.

За бельото - всичкото е шито върху Бурджу (при специално поискване върху Ресул). Да уточня - не са хапали нищо!  Whistling

Иве, те затова и двамата нямат мозък в главите си, зашили са им го докато са шили конфекция отгоре им.  hahaha

# 681
  • София
  • Мнения: 1 433
то и върху Хасан не малко дрешляк са ушили-нещо мозъка му почва да изфирясва съвсем напоследък

# 682
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Галя, според мен тепърва ще излизат нещата на Хасан наяве. Този часовник, който видяхме ще разбуни доста духовете. От там ще се изяснят неща, свързани с тази прословута вражда и кой кого убил. Дестан определено го е изживяла трудно, но още не мога да разбера тя знае ли за Хасан (тази жена е една голяма загадка за сега).
На линия сме, веднага ще ти ги ушием (Бурджу като разбере, че е за бельо и веднага се нарежда, Ресул по се дърпа, ама  като ме види и мирясва (почти съм му взела страха)).  Mr. Green

Яна, то е ясно, че още като са ги носили майките им са шили върху тях, че и след това много, ама аз сега шия профилактични (за всеки случай).

# 683
  • Мнения: 0
то и върху Хасан не малко дрешляк са ушили-нещо мозъка му почва да изфирясва съвсем напоследък

Не само, и ЕГН-то му си казва думата.
А и с всички комбинации дето ги прави, и всички магартии, които е натворил в младостта си...

# 684
  • Мнения: 1 056
Според мен Низар сам е виновен за случващото се с Бену. Не иска да приеме брак на дъщеря си с асириец и тя от отчаяние посяга на себе си. Ахузар започна да омеква, той не.

# 685
  • Мнения: 0
Галя, според мен тепърва ще излизат нещата на Хасан наяве. Този часовник, който видяхме ще разбуни доста духовете. От там ще се изяснят неща, свързани с тази прословута вражда и кой кого убил. Дестан определено го е изживяла трудно, но още не мога да разбера тя знае ли за Хасан (тази жена е една голяма загадка за сега).
На линия сме, веднага ще ти ги ушием (Бурджу като разбере, че е за бельо и веднага се нарежда, Ресул по се дърпа, ама  като ме види и мирясва (почти съм му взела страха)).  Mr. Green

Яна, то е ясно, че още като са ги носили майките им са шили върху тях, че и след това много, ама аз сега шия профилактични (за всеки случай).

 Joy  hahaha

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Ох, нямате стигане!
Луси, моля   Hug
Лягам си, защото днес ми се спря тока, утре повече Simple Smile

Лека гъзелки  Hug

# 687
  • Мнения: 0
Не знам защо, но аз си мисля, че Дестан знае, че Хасан е убил любимия и. Простила му е, и Хасан затова така я държи един вид на "пиедестал" у дома си. Та аз не видях той някога да и противоречи, дори когато тя командори Берин. Нея доста често я дават и че се моли, но дали се моли за това, че крие истината от всички, или за друго, ще разберем сигурно и това. Едва ли само ни е подхвърлено ей така.
Низар освен че е зарязал семейството си и това че е жесток в преследване на целите си - как наказа само Халил  #Crazy не виждам друго, дали пък и той знае, че брат му е убил брата на Азам newsm78
Направи ми впечатление нашите Убавци как се разбират с поглед вече - когато Султан ги прикани да останат да нощуват, Хазар я "попита" с поглед, тя му отговори, той пък взе, че я разбра.
За съжаление това, което Галя  Hug казва, че младите изкупват грешките на старите, и в реалния живот съм го чувала. При системни неуспехи на млади хора без видима причина съм чувала тази реплика : "На кой ли за грешките плащам?".

# 688
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, май бяхме коментирали, че Низар не знае. Момичетата, които знаят езика казаха така.

# 689
  • Мнения: 1 012
Не, Низар не знае, само Ресул знае

Общи условия

Активация на акаунт