ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 22 554
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ах, рускините Heart Eyes , ахх, испанките Heart Eyes  Heart Eyes

# 661
  • Мнения: 0
Бебе има за какво да се извиняват. Най-вече борците.
Литекса им осигурява абсолютно всичко.
Останалите са на гол ентусиазъм и медал от тях е чудо.

И като се сетя, че през 88-ма се борехме за 5-то място в класирането по медали.
А сега на едничък си се радваме.

А през 80-та година сме на трето място.

# 662
  • Мнения: 4 606
Не знам Бум, не съм запозната със ситуацията в борбата, но не виждам защо някой трябва да ни се извинява. Колкото и добре да си подготвен, както се видя, винаги може да се случи да се разсееш, да се разконцентрираш и да сбъркаш. Да грешка е, факт, но се случва на всички, състезание е, конкуренцията е огромна. Не смятам, че някой е длъжен да ми се извинява. Но това си е мое виждане за нещата. Peace

Няма смисъл да се сравняваме с преди. Сега нещата са коренно различни по много параграфи.

# 663
  • Мнения: 107
Пак гледам холандеца на висилката. Няма такъв човек. Много е луд... Мисля, че това съчетание мога да го гледам 1000 пъти и няма да ми омръзне. Страхотен  Hug

# 664
  • Мнения: 1 796
Много харесах аз и холандеца и Хамбухен и се радвам, че биха китайците, абсолютно заслужено Peace

# 665
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Толкова ме е яд за Комова Sad, онези изроди съдиите я смазаха в многобоя. Сега е тотална развалина.

За сметка на това  холандецът и Хандбюхен ми напълниха очите Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 0
Не знам Бум, не съм запозната със ситуацията в борбата, но не виждам защо някой трябва да ни се извинява. Колкото и добре да си подготвен, както се видя, винаги може да се случи да се разсееш, да се разконцентрираш и да сбъркаш. Да грешка е, факт, но се случва на всички, състезание е, конкуренцията е огромна. Не смятам, че някой е длъжен да ми се извинява. Но това си е мое виждане за нещата. Peace

Няма смисъл да се сравняваме с преди. Сега нещата са коренно различни по много параграфи.
Например?

# 667
  • Мнения: 4 606

Няма да водя дискусия, просто изказах мнение. Peace

На мен не ми харесват рускините. Rolling Eyes

# 668
  • Мнения: 390
Не знам Бум, не съм запозната със ситуацията в борбата, но не виждам защо някой трябва да ни се извинява. Колкото и добре да си подготвен, както се видя, винаги може да се случи да се разсееш, да се разконцентрираш и да сбъркаш. Да грешка е, факт, но се случва на всички, състезание е, конкуренцията е огромна. Не смятам, че някой е длъжен да ми се извинява. Но това си е мое виждане за нещата. Peace

Няма смисъл да се сравняваме с преди. Сега нещата са коренно различни по много параграфи.
Например?

Според мен спорта трябва да е национална политика за да има успех. Когато в България беше тогава  имаше успех, а сега спорта е на "мускули".  Така в момента например е в Китай, САЩ .... Още на откриването  Вера  Маринова каза, че преди 4 години англичаните са си поставили за цел и са я постигнали - спорта да е национална политика. Резултата  до сега  - 19 златни, 12 сребърни, 12 бронзови медала.

# 669
  • Мнения: 1 796
За да е национална политика, трябва да има бази, където децата да имат възможност да тренират, ние ги разбихме. Много хубаво, че имаме вече голяма зала в София. Но тия спортисти няма да паднат с парашут, трябва да израснат някъде.

# 670
  • Мнения: 4 606
Да, това е едното нещо.

Спортът сега е като цялата ни държава - пълен хаос. А и мисля, че ни е най-малкия проблем в момента, но това не е тема за тук. Все едно да сравняваме футбола сега с футбола през 94 г. Пак казвам, не знам какво е положението при борбата, там може да са добре, но въпреки това не смятам, че трябва да  ми се извиняват. Peace

# 671
  • Мнения: 2 183
Aбе я направете една тема за най-секси парчетата на тази Олимпиада.
(вече знам кой ще спечели) Grinning

# 672
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Aбе я направете една тема за най-секси парчетата на тази Олимпиада.
(вече знам кой ще спечели) Grinning

Подкрепям  Blush Joy Joy Joy

# 673
  • Мнения: X
А през 80-та година сме на трето място.
Да. На една политически осакатена олимпиада.

# 674
  • Мнения: 11 607
Aбе я направете една тема за най-секси парчетата на тази Олимпиада.
(вече знам кой ще спечели) Grinning

Подкрепям  Blush Joy Joy Joy

Предложения?


Какво пропуснах? Имахме гости и нищо не гледах........Сега какво следва.....Ако може в кратце......

Общи условия

Активация на акаунт