Целуване и натискане на публично място

  • 22 407
  • 201
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 241
Приемам го и не ми пречи. ДГД пуританите.
И на мен  Peace

Спомних си тинейджърските ми години  Mr. Green еххххх  Flutter

Тази игра има и по-интересни нива от "тийнове на публично място". ДГД, тези дето са над 25г, и още играят ниво за 16-17 годишни. Давайте им "жокери", "съвет от приятел", че си пропиляват времето и скритите таланти...

# 46
  • Мнения: 1 129
Не са ми приятни и често като попадам на такива в градския транспорт или по улиците ми се гади, но в буквалния смисъл.  Има разлика между ласка, нежност и целувка и мляскане и смукане и лигавчене. В такъв случай възрастта изобщо не ми е определяща. И на 15 и на 35 да са, все ми е грозно. Сега гледам е модерно момчето да щипе задника на момичето с цяла длан  ooooh! Най-любими са ми тези, които ходят на басейн, само за да се натискат във водата. Пълно е...

# 47
  • Мнения: 3 659
Аууу, добре че не ходя на басейн Sick

# 48
  • Мнения: 4 841
 Joy По какви улици ходите, по какви басейни, не знам - аз такива гледки не съм виждала наистина от тинейджърските купони. Най-много някои гушнали се тинейджъри, но на тях им е простено... Облизване, смучене на пръсти, лигавене - или обитавате някакви твърде странни места, или (по-вероятно  Sunglasses ) и в тази тема сииииииииииилно се преувеличава  Joy

Дори обратното - толкова рядко виждам семейства с деца, хванати за ръка, или прегърнати, че се чудя понякога защо е така. И искрено се радвам като видя такова.

# 49
  • Мнения: 3 659
Който не е присъствал, няма как да повярва. Та не виждам смисъл да се убеждаваме Peace

# 50
  • Мнения: 6 895
Тази игра има и по-интересни нива от "тийнове на публично място".

Адмирации за достигането ниво "Чичко Снегов".

# 51
  • Мнения: 116
Не бих се чувствала на място,ако сме на една маса,но може би нищо няма да кажа.Скоро не съм попадала в такава ситуация.

# 52
  • Мнения: 7 947
Имам познат, който казва, че секса е за правене на деца и не спи с жена си отдавна.

И ти му вярваш?   Mr. Green
На практика можеш да си сигурна само ако ти си в ролята на жената, иначе няма как (освен ако не им светиш, разбира се).   Laughing

Права си, напълно е вероятно да ме лъжат и двамата и то с години – явно така имат някаква тайна цел  Laughing
Имам познат, който казва, че секса е за правене на деца и не спи с жена си отдавна. Вероятно сте като него...
Едното според мен няма нищо общо с другото. Аз може да съм много разкрепостена в секса, но да не смятам за редно да показвам чак такива страсти пред хората. Имам си граница на благоприличие. Никога не бих направила забележка на такива хора, просто се обръщам на другата страна и не ги гледам.  Peace



Очевидно някои хора трудно приемат както целувките на другите, така и шеговитите подмятания.
А самият израз -  граница на благоприличие - звучи като от устата на баба ми. Но всеки с разбиранията си.
Пречи ли ви също невъзпитаното дете на съседа? Досадната баба от втори етаж? Колежката с лигаво поведение или къси пола? Рожденият ден на съседа?

# 53
  • Мнения: 69
piny ти май завиждаш, че теб не те задяват. Вместо да се възмущаваш гледай, гледай ... и се учи.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 12 670
Всякаква простотия ми пречи, но ако обръщам внимание трябва да се гръмна.  Явно благоприличието си е отишло с баба ми. Сега, ако се държиш просташки, значи си разкрепостен.

# 55
  • Мнения: 7 947
Всякаква простотия ми пречи, но ако обръщам внимание трябва да се гръмна.  Явно благоприличието си е отишло с баба ми. Сега, ако се държиш просташки, значи си разкрепостен.

Е как едновременно ти пречи, пък не обръщаш внимание - те двете си противоречат някак...
Пускаш ли теми често за проблемите в околните, аз не съм засичала - ако е така - ще ме извиниш!
И какво за теб значи разкрепостен?

# 56
  • София
  • Мнения: 2 217
Тази игра има и по-интересни нива от "тийнове на публично място".

Адмирации за достигането ниво "Чичко Снегов".

 Joy hahaha
Не разбра ли, че вече тези гледки по улиците и за пред децата са позволени само на онези...различните..... Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
piny ти май завиждаш, че теб не те задяват. Вместо да се възмущаваш гледай, гледай ... и се учи.  Mr. Green

И аз завиждам!  hahaha

# 58
  • Мнения: 12 670
Не, не пускам  Laughing Децата на съседите са възпитани.  Но ме дразни налагащата се простотия под формата на освободеност.

Качвам се в асансьора и мъникът на съседите ми казва Пък ще тропам. Аз поглеждам доста изумено. Бабата му обяснявала, че не трябва да ми тропа на главата. Много майки ще кажат - детето си е дете, как ще го ограничаваш, бабишкерата да си гледа работата.

# 59
  • Мнения: 7 947
Това не са неща, дето ти пречат, а просто ги забелязваш. Ако наистина ти пречеха – щеше да реагираш, повервай ми  Wink
Разкрепостена ли наричаш майката – дето би казала – детето си е дете?

Общи условия

Активация на акаунт