Хотел във Вършец

  • 10 586
  • 16
  •   2
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 919
Не намерих специална тема за Вършец. Някой може ли да ми препоръча хубав хотел там?
Хубаво е да има басейн и да е на тихо място.

# 1
  • Мнения: 1 919
Никой ли не може да препоръча хотел във Вършец?

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Миналата година ходихме само да се разходим, на мъжа ми много му хареса градчето, но не сме отсядали, все се каним да отидем, но май няма да е скоро, така че с мнения не мога да помогна, но  намерих една темичка дано да ти е от полза!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504778.0

# 3
  • Мнения: 50
Най-хубавият хотел е Ата, после са Съни гардън и Медикус.

# 4
  • Мнения: 786
Тинтява 1 (сега му правят басейн) и Тинтява 2. Къща за гости Св. Георги също изглежда добре отвън, на края на града е и е точно до градския минерален басейн.

# 5
  • Kozloduy
  • Мнения: 14
Семеен хотел "Пре Спа също е много хубав на прилична цена готвят много хубаво,но нямат басейн.

# 6
  • Мнения: 13
Хотел Ата е с измислени 4 звезди, но наистина е най-доброто място за Вършец. Тихо е, ако си в новата част на хотела. Басейните са добри(чисти и удобни за малки деца), камериерките са любезни и се стараят. НО.... няма пиколо в хотела(не е приятно, ако си с 4 куфра и 2 раници), бедна закуска(за 4 звезди), в ресторанта за вечеря доста чакаш, почти винаги чашите са с червило:), ако пишеш сметките си на стаята, трябва доста да внимаваш, за да не се изнедадаш при напускане:).

# 7
  • Мнения: 1 919
Мерси,момичета   bouquet.
Май ме отказахте от Ата. Ще разгледам другите предложения.
mmarinova78, този "Пре Спа"  изглежда много добре.
Аз гледам, че имат някакъв детски надуваем басейн, който не става за плуване, но може детенце да се плацика.

Последна редакция: пн, 27 авг 2012, 16:06 от galia_mi

# 8
  • Kozloduy
  • Мнения: 14
В Пре спа няма надуваем басейн,махнали са го.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 227
Най-хубавият хотел е Ата, после са Съни гардън и Медикус.

Абсолютно!

Ние бяхме в Ата (от Варна сме) с дете на 10 м. нощувката беше 120 лв. но имаха някакво промо и платихме по 84 лв. Имай предвид, че за събота се нафрашка. Стаята ни бе огромна, има детски кът, закуската бе обилна и разнообразна. Вътрешния басейн е с минерална вода, голяяям, топъл. Външния също е голям. С една дума - много сме доволни, дори удължихме престоя си.

Не мога да споделя мнението на chanel5, аз с други впечатления Simple Smile Успех!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 677
Най-хубавият хотел е Ата, после са Съни гардън и Медикус.

Не мога да се съглася  Naughty. Обслужването в ресторанта на АТА е под всякаква критика; намусеният сервитьор направо хвърляше чиниите на масата. Не ми допада и обстановката - някак сиво, студено и безлично. Съвсем друго е положението в"Съни Гардън" - изключително вежливи и любезни, нито веднъж не се намусиха за нещо, непрекъснато усмихнати, атмосферата е много приятна. Минусът му са малките басейни, които не стават за плувци, ако сте отишли с намерение да си потренирате. Но пък вътрешния е топъл, става за деца и за киснене, има и джакузи в едната част. А спа-процедурите и масажите...невероятни  Peace
Иначе Вършец е едно прекрасно, малко, спокойно градче.

# 11
  • София
  • Мнения: 627
Аз преди 2 седмици се върнах от Вършец , бяхме отседнали тук : http://www.hotel-elina.com/
Мястото е тихо , до боровата гора . Чисто е , има много приятна зеленина нявсякъде около къщата за гости /дори на живо ми по хареса от колкото на снимките в сайта / . Има и басейн , но като се има в предвид времето сега , може би водата няма да е много топла вече . Стаите бяха чисти и приятни . Кухнята е обща за гостите. Като минус мога да отбележа / поне за мен / е че няма хладилник в стаята и че за 4 дни никой не дойде да смени спалното бельо и кърпите Whistling . Но  хайде да не издребнявам  Mr. Green Собствениците са много любезни и отзивчиви , има и забавления за деца - джаги и тенис на маса  Wink . Ние си изкарахме супер  Heart Eyes
А за Вършец какво да кажа ... спокойно местенце граничещо със скука . Ние успяхме само до Клисурския манастир да стигнем. Очарована съм  Heart Eyes

По търговската уличка имаше табела с карта на всички местности във и около Вършец , там най лесно можеш да прецениш къде и какво да видиш .

Дано съм била полезна не само на авторката , но и на други които смятат да отседнат във Вършец . Simple Smile

# 12
  • Мнения: X
http://www.solvex.bg/?AC=60&VID=3535# защо на тая оферта за Медикус всъщност няма снимка на Медикус, а на някакъв проект, който по мое мнение дори не прилича на Медикус. Не че някой си избира хотела по фасадата, ама го смятам за подвеждащо  newsm78

По темата била съм само в Съни Гардън и беше прекрасно. Познати отсядаха в ПреСпа и също бяха доволни Wink

# 13
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 210
Хотел Ата е с измислени 4 звезди...
....
ако пишеш сметките си на стаята, трябва доста да внимаваш, за да не се изнедадаш при напускане:).

Няма такова нещо!
Няколко пъти сме били в Ата и всички сметки сме писали на стаята. Никога не сме се изненадвали. Дават разпечатка при поискване. Коректни са.

# 14
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Да разкажа за нашата "почивка" в спа хотел Медикус.
Е направо още на мога да го преглътна Sick.
Бяхме два дена този уикенд там по някаква тяхна специална оферта за месец септември, включваща две нощувки, закуски, две вечери и два частични масажа. Е да ама не ooooh!!
На този хотел не знам кой му е дал 4 звезди Tired, може 2+ но и те са много.
На пръв поглед изглежда добре, фоайето е приятничко, стаите сравнително добре обзаведени....но до тук. Спа център - под земята и направо миниатюрен - басейна с възхладна вода е около 1,30 дълбок и 3 на 5 метра. Сауната - стига за трима човека и е само 59 градуса. Топлите лежанки не са топли #Crazy...и т.н. Външен басейн - няма. Има огромна строителна площадка зад хотела, към момента замразена.
На терасите няма нито маса, нито столове, но на тях е забранено да се простират хавлиите и халатите  hahaha. В банята няма завеса или параван и цялата е мокра след къпане. Няма нови сухи халати на следващия ден - трябва да си ходиш с мокрите от вчера Tired
И черешката на тортата - включената вечеря Mr. Green!!
Тристепенно меню - салата, основно и десерт.
От 5 вида основно, 3 ги нямаше - а останлате бяха явно то предната седмица ooooh!
Мога още много да пиша за неориентирания персонал, недобрата хигиена, но да не прекалявам.
За първи път ми се случва така да се разочаровам от хотел, винаги са били повече положителните неща, но сега направо се потресох.

# 15
  • Мнения: 97
Тинтява 1 (сега му правят басейн) и Тинтява 2. Къща за гости Св. Георги също изглежда добре отвън, на края на града е и е точно до градския минерален басейн.

"Тинтявите" са санаториуми и са претъпкани с пациенти по НОИ и клинични пътеки. Стаите в Тинтява 1 са доста теснички, наши приятели бяха отседнали там, та отидохме само информативно да разгледаме. Къща " Св. Георги" отвън изглежда доста добре, но станах неволен свидетел на бесен скандал между собственика и един козар, чиито козички бяха навлезли 2 - 3 метра навътре след падналата мрежа на оградата и се възмутих от поведението на собственика на къщата. Прав е, че животните могат да донесат кърлежи например, а той държи на реномето на собствеността си, но долните псувни и заплахите за убийство отправени към козаря бяха доста грозни на фона на тишината и спокойствието наоколо. Може би е показателен и факта, че т.нар. къща за гости, а то си е цял хотелски комплекс, нямаше нито един гост в началото на септември.
Ние бяхме отседнали в къща за гости непосредствено до "Тинтява 1" и съм много доволна от условията в апартамента и особено от голямата самостоятелна тераса, където всяка вечер си пиехме аператива.

# 16
  • Мнения: 0
Някой скоро ходил ли е в Тинтява? Моля за актуална информация, тъй като планираме да отидем, благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт