Lady Popular 8

  • 83 067
  • 747
  •   1
Отговори
# 555
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Здравейте. Имам въпрос- знаете ли кога зареждат ябълките? Питам, защото минах на 72 ниво, на което лейдито трябва да изяде 50 ябълки. Затова питам.

Здрасти, ябълки има рано сутрин, до към 9.00 часа Peace

# 556
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Имам въпрос- знаете ли кога зареждат ябълките? Питам, защото минах на 72 ниво, на което лейдито трябва да изяде 50 ябълки. Затова питам.

Здрасти, ябълки има рано сутрин, до към 9.00 часа Peace
Благодаря ти за отговора.

# 557
  • Мнения: 52
Здравейте! Нова съм във форума. Имам лейди отдавна, но не влизах често в него. Вече влизам. Та исках да ви попитам какви награди получаваш за игровите дни?
Здравей и добре дошла. Да знаеш, че ако правиш 100 дни, за тях ще получиш 200 диаманта и точки. След това за 200, 300 и т.н получаваш само точки.
Благодаря за отговора  Simple Smile

# 558
  • Мнения: 2 177
Здравейте! Нова съм във форума. Имам лейди отдавна, но не влизах често в него. Вече влизам. Та исках да ви попитам какви награди получаваш за игровите дни?
Здравей и добре дошла. Да знаеш, че ако правиш 100 дни, за тях ще получиш 200 диаманта и точки. След това за 200, 300 и т.н получаваш само точки.
Благодаря за отговора  Simple Smile
Няма за какво.

# 559
  • Мнения: 2 177
Какво мислите за колекциите? Я също и за каптите/Плаж? На мен ми се струва, че и миналата година ги имаше същите.

# 560
  • Мнения: 92
Колекцията ми харесва. Свежа е, точно като за лятото. Цените няма да ги коментирам... лично на мен са ми високи. Събитието е хубаво, но излиза доста солено. Прическите много ми допаднаха.

# 561
  • Мнения: 307
Благодаря на Боряна за дуелите Hug
Аз лично не виждам нищо  по-нормално от това да помогна на някой с дуели.Единствено това,че трябва да отделиш време.Аз имам малко за играта,защото съм с малко дете  Simple SmileКато гледам на другото ниво пак има ooooh! #Crazy ShockedМай пак ще търся помощ от тук.Ако някой се нуждае от нещо с което мога да бъда полезна бих се отзовала с удоволствие.

# 562
  • Мнения: 8
Някоя да е минала 86 ниво? Как се събират 9 000 000 точки, а аз имам само 6 450 897. Дори не искам да смятам колко години ще ми трябват да ги събера.  Почти ми се струва невъзможно минаването на нивото или поне аз май скоро ще се отказвам от играта. #Crazy

# 563
  • Мнения: 39
Аз в момента минавам 85 ниво. Имам 6 223 448 точки, не виждам и аз как ще ги събера #Crazy

# 564
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 102
При 80-то ниво и другите високи такива има ли нови дрехи в МОЛ-а?

# 565
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
От 30.10.2013 год. вися на 86 ниво. Тогава имах 6 607 381 точки, в момента имам 8 614 404, надявам се до 3 месеца да го мина Whistling. Та това си е 1 година. Всеки ден взимам точките от домашните любимци, апартамента и гаджето, веднъж седмично правя пластичните операции. Мини игрите нямам време да ги играя и фризьорския салон го посещавам много рядко. Ако се напънете малко, може и за по-малко от година да го минете Mr. Green. Гледам от положителната страна на въпроса-пускам я постоянно на работа и всеки ден посещавам мистериозния бутик-вече имам 2556,7 IQ, 3 422 744 долара и съм в премиум до 21.01.2018 год. Mr. Green.

# 566
  • Мнения: 8
Няма ме , като минеш на 87 ниво да се похвалиш, че и ние да си помечтаем малко.  Laughing Според моите изчисления всеки ден от фризьорския салон са си 420 точки, и на мен не ми се занимава, ама няма как вече. Днес изчислявах, че на ден ми се събират около 7000 точки. Да видим за колко време ще е.
proletno cvete, ако правилно разбирам въпроса ти, няма нови дрехи за по-високите нива.

# 567
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Е как няма да се похваля, аз направо банкет ще вдигна Joy

# 568
  • Мнения: 54
Някой играе ли новата версия ? Или има ли тема за новата версия ?  Joy

# 569
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Има отделна тема Peace

Общи условия

Активация на акаунт