Пазаруване от miniprix.bg - 2

  • 29 981
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 841
И аз тук,да не ви изтърва  LaughingЧакам две поръчки,едната почти сигурно ще е утре,другата към петък евентуално.Обикновено във вторник са намаленията и в последно време на три пъти по един час,така че днес...едва ли.

# 16
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Дани е честита темичката farf   bouquet Наистина какво ги крият тези КУБАНАСИ  newsm78  Досега съм получила 2 поръчки и съм доволна,просто за тези цени...)))

# 17
  • Мнения: 36 084
и аз чакам две поръчки, искам сини Кубанас #41, ама няма  Twisted Evil
и искам пак двойно намаление на обувки - има няколко чифта, за които не бих дала по 40 лв., но 20 бих прежалила  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3
Блузки на тази марка Ативо гледах в магазините на wenice ми се видяха с много добро качество. Peace

С много добро качество са, да. И аз поръчах за малката с тази марка, изпрах ги, не са мръднали. Като материя са супер. Но те явно са си известна марка, защото намерих и сайт, има страхотни неща. Както и марката Zippy, имаме вече една блузка и едни кожени обувки, също са много добри  Peace

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
Писах им за поръчката от 15-ти, ако днес не ми отговорят, ще си говорим по телефона  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 3 216
И аз тук с една получена поръчка и една, която очаквам може би утре или в сряда.

# 21
  • София
  • Мнения: 168
И аз в очакване на 2 поръчки от едната са ми отказали тези сандали 37 номер  
http://www.miniprix.bg/produkt/98253/   горкото ми детенце босо ще ходи  Joy
В другата, ще са ми втория чифт Кубанаси  Party обаче още е под въпрос,ще ги изпратят ли или не.

http://www.miniprix.bg/produkt/96611/ тези според мен са марка Goldmud  и са без пари.

# 22
  • Мнения: 269
farf  , Чудесно си се справила  smile3525 (изпуснала си буква О в Поръчки в 3-ия абзац, ако искаш оправи го докато е възможна редакцията)

Не мисля, че пускат нещо на порции, просто са в нечии кошници Кубанас-ите например и когато не бъдат поръчани известен период от време , светват отново като налични  Peace

Този уикенд не пуснаха промоции според мен , за да могат да се справят с предишните поръчки...а и сайта стана популярен, може да са си изпълнили целта на промоциите  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 685
Само се пиша, за да не изпусна и като се прибера вкъщи ще гледам подробно, отивам да работя

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета и аз да се включа в петък си поръчах ето тези обувки  http://www.miniprix.bg/produkt/1006396/ чакам ги тази седмица.Ще пиша, когато ги получа.Тази ми е втората поръчка. Първата за съжаление неуспешна бяха объркали нещата и се наложи да я върна Grinning Grinning Grinning,но бяха много любезни  bowuu

# 25
  • Мнения: 659
Аз пък в петък получих мейл с пдф,а нито в събота,нито днес имам смс от Спиди,защо така  Confused

# 26
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета и аз да се включа в петък си поръчах ето тези обувки  http://www.miniprix.bg/produkt/1006396/ чакам ги тази седмица.Ще пиша, когато ги получа.Тази ми е втората поръчка. Първата за съжаление неуспешна бяха объркали нещата и се наложи да я върна Grinning Grinning Grinning,но бяха много любезни  bowuu

Ще чакам отзиви за тези обувки, че и аз съм им хвърлила око  Peace

# 27
  • Мнения: 3 211
И аз в очакване на % намаления.

# 28
  • Мнения: 774
И аз тук Hug
От първата ми и единствена поръчка задържах единствено Патогасите, две блузи бях поръчала - и двете им ги върнах...Към дрехите съм им с големи резерви, но виж за изгодни и качествени обувки ще следя с голям интерес Crazy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 357
за кошницата да ви кажа, че не се изпразва веднага, когато затворя сайта - т.е. като затворя по погрешка и се усетя в следващите минути, кошницата се отваря пълна. Peace
При мен също не се изпразва, ако го затворя, а когато изляза от сайта или сесията ми изтече (за там обаче нямам идея колко време е)
Чакам 4 поръчки, по точно 3 защото едната с прословутите обувки ми е отказана. Ден след като ми я анулираха, въпросните се появиха налични. Поръчах ги отново със съдействието на krisiki  Hug Струва ми се, че и тях няма да изпратят, защото през почивните дни им писах за да попитам защо ми анулират поръчката и в отговор получих, че ги нямат на склад. Аз нахална пак пиша - е как ги няма на склад, а се появяват и отново ги поръчвам. Цитирам техния отговор:"Ние ще съобщим на нашите колеги относно Вашата забележка и ще се постараем да не допускаме този пропуск занапред. Благодарим Ви!"  #Crazy
Едната поръчка ми е от 18-ти - едночасовите намаления, в петък имах фактура, но и аз нямам смс за доставка
PERLI  Peace

Общи условия

Активация на акаунт