Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 43

  • 50 248
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 654
А клипчето е уникално - когато го гледах за сефте преди една седмица беше видяно около 3.000 пъти, а сега се вижда колко са станали гледанията. Вярно,че аз съм малко луда на тема музика и поезия, но това съчетание...и аз изгубих дар слово Embarassed Евала на Мари хатун Grinning

Който го може, го може! Руснаците са неверояни с много прочувствени песни!

# 661
  • Варна
  • Мнения: 88
Преводът е готов

Здравейте на всички фенове на сериала, преводът на 70-ти епизод на "Великолепният век" е готов.

Остава да се довърши техническата част. Утре,живот и здраве ще го качим някъде и ще ви пуснем линкове за он-лайн и директно сваляне..
Бяхме ви обещали,че няма да ви подведем. Ние продължаваме с преводите на сериала.


Поздрави на всички, Невин Иванова...



ВИЕ СТЕ НЕВЕРОЯТНИ!!!

# 662
  • Мнения: 0
В главата ми се върти една идея...за новата тема /тази е вече на привършване/, да отговорим на въпроса за предпочитан женски образ- Хюррем, Хатидже, Махидевран, Гюлфем, Нигяр.
Интересно ми е какво мислят жените за други жени. Тук сме предимно жени, а и героите във филма около които се въртят споровете са повечето жени Grinning

# 663
  • Мнения: 6
devilkata , хубави клипчета.. Heart Eyes thumbsup


Благодаря!
Който го е гледал,моля да сподели-Нигяр калфа с Рустем паша ли беше и момиченцето с играчката не Ви ли се струва,че е нейното "умряло"детенце?

Благодаря на Sinan Mustafov за фрагмана! Току що го изгледах...Лелеле, пак какво ни чака..!?  Wink Ама ние си знаехме, че детето е живо...въпросът е какво каза Нигяр на Пашата и какво търси тя при Рустем..?!?

Колкото до преведените епизоди - всички тук сме на опашката - в това числи и моя милост, няма начин... Rolling Eyes Rolling Eyes Cry Cry

Здравейте, моля и мен да включите в групата на чакащите превод на 70-та серия. Благодаря предварително.

# 664
  • Мнения: 342
Аз съм - за .И на мен ми е интересно коя героиня ще излезе на преден план.
Относно детето на Нигяр ,аз честно казано не вярвах да е живо ,но и невярвах Хатидже да го е убила .. мислех че се е задушило /нали казаха ,че е с омотана пъпна връв.. /. Дано наистина това дете е нейното ,никоя майка не заслужава нещо подобно  Sad .Като се сетя как само Гюлфем в един момент я защити пред Хатидже.. ooooh! ,всички дърпаха чергата към себе си..
А Хатидже ще изгуби според мен вече Ибрахим , може да не е убила детето ,но такава лъжа да му треснеш е по непростимо от неговото прегрешение .. ей май тепърва идват интересните епизоди  Grinning

# 665
  • Мнения: 654
В главата ми се върти една идея...за новата тема /тази е вече на привършване/, да отговорим на въпроса за предпочитан женски образ- Хюррем, Хатидже, Махидевран, Гюлфем, Нигяр.
Интересно ми е какво мислят жените за други жени. Тук сме предимно жени, а и героите във филма около които се въртят споровете са повечето жени Grinning

 newsm81 Добра идея!

# 666
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Изумителна прилика наистина на детето на Нигяр с нея в трейлъра!  ooooh! Изобщо няма грам съмнение, че е нейното. Абе майстори са на детайла, спор няма, ама да бяха по прецизни и с главните образи.  Grinning
Хюррем от 3-ти сезон се върна буквално в състоянието си от преди първия халвет със султана. Grinning За онзи момент вървеше да е дива и избухлива, но вече хасеки султан ми е доста пресилено да оглася харема при тази власт и невиждани до тогава правомощия.
Само Мерием е в пъти по- готина със свалените килограми. Камерата не и долюбва бузките определено. Браво на нея, че се взе в ръце.
Вече съм убедена, че сериал даже исторически, губи от повечето сезони. Разтеглянето не е плюс изобщо.
Даже и Бали бей да вкарат отново, ще го омотат в някакви псевдо интриги. Между другото добре го изкараха, че съвсем загуби на края от ореола си на непокорно "лошо" момче в началото. Поне за мен беше много по готин в началното си амплоа и в първите си любовни трепети, кога скачаше по прозорците. Не му ходеше да се мота между Сюмбюл и Гюл ага.  Mr. Green
Изобщо интригите не са това, което бяха, поне за мен.


Пак нещо не си разбрала или не искаш да разбереш. Stop Проблема с триенето на торенти няма нищо общо с теб и изобщо с конкретен човек или преводачески екип и мерак.

Скрит текст:
Не бъркай твой личен проблем с нарушение на правилата в bg-mamma, с права на телевизии и техни чистки по торент тракери.
 
*премахнато от администратор* - ако това е повод за гнева ти, не го отправяш на правилното място.
Правила на форумите в bg-mamma: тук
А ето  тук можеш да се обърнеш и да спориш с администраторите, ако те напира!
Предполагам ще ти отговорят изчерпателно! Grinning

# 667
  • Мнения: 6
Преводът е готов

Здравейте на всички фенове на сериала, преводът на 70-ти епизод на "Великолепният век" е готов.

Остава да се довърши техническата част. Утре,живот и здраве ще го качим някъде и ще ви пуснем линкове за он-лайн и директно сваляне..
Бяхме ви обещали,че няма да ви подведем. Ние продължаваме с преводите на сериала.


Поздрави на всички, Невин Иванова...

Браво на вас!

# 668
# 669
  • Мнения: 0
Аз се съмнявам чак дали това дете не го е родила Филиз Ахмет newsm78 Grinning

А за анкетата може Лили ако пак прави темата да го има предвид.

Сега ви казвам лека нощ и пожелавам на всички за утре /вече днес/ само положителни емоции, а не като тези от последните десетина часа Wink

# 670
  • Мнения: 654
Аз се съмнявам чак дали това дете не го е родила Филиз Ахмет newsm78 Grinning

А за анкетата може Лили ако пак прави темата да го има предвид.

Сега ви казвам лека нощ и пожелавам на всички за утре /вече днес/ само положителни емоции, а не като тези от последните десетина часа Wink


Лека нощ и от мене! Хубави почивни дни!

# 671
  • Мнения: 1
Е тази нощ ще си вися тук! Чакам с нетърпение 70-ти епизод, дано се разбере къде е...
 Cry

# 672
  • Мнения: 14
Здравеите и аз искам да се запиша за превода на новия епизод ,благодаря предварително

# 673
  • Мнения: 43
Е тази нощ ще си вися тук! Чакам с нетърпение 70-ти епизод, дано се разбере къде е...
 Cry
   Епизода е преведен най-вероятно  утре   ще го качат  

# 674
  • Мнения: 5
Преводът е готов
Здравейте на всички фенове на сериала, преводът на 70-ти епизод на "Великолепният век" е готов.
Остава да се довърши техническата част. Утре,живот и здраве ще го качим някъде и ще ви пуснем линкове за он-лайн и директно сваляне..
Бяхме ви обещали,че няма да ви подведем. Ние продължаваме с преводите на сериала.
Поздрави на всички, Невин Иванова...
Олекна ми и на мен  ooooh! Едно голямо БЛАГОДАРЯ    bouquet и аз ще чакам да го гледам утре Simple Smile
Относно сериите от 3-ти сезон,за тези които не са ги гледали намерих без да искам един сайт,в който ги има до 69 еп.Ако някой се интересува,мога да пиша на лични  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт