Отговори
# 600
  • Toronto
  • Мнения: 683
R.I.P. Емир и Фериха Сарафоулу!

# 601
  • Мнения: 33 429
Гизем действително, как е налазила Чаатай, ама сега й е паднало да го целуне хахаха.
Обаче и той се е вдъхновил ...
Може оная да излезе права за ELEKTRIK VAR....

# 602
  • Мнения: 22
Добра вечер на всички в темата!
Моного евтин фрагман! Ама какво друго - Фатих е по евтинията - казвала съм го неведнъж, но той и не ме опровергава, хи хи...
Целувката е на яхта, за да не се смущава Чаги, според мен . На Гиземката не изглежда да й пука.
Да ме прощават нейните фенки, ама досега се чудех що са я избрали. Вече разбрах...

# 603
  • Мнения: 1 786
Превод:
Г: Защо ми е толкова трудно да се отделя от теб?
Е: Не тръгвай тогава, остани с мен.
Г:Тук. На лодката. Пияна съм, но не чак толкова
...
Г: Аз знам кой си ти.

# 604
  • Мнения: 21 201
Киара, мерси   bouquet за превода.
Значи са подпийнали и тя му се е нахвърлила на пияна глава. ooooh!
Явно Чаги си е актьор от всякъде и с Хазал, и с Гизем, но интересно защо беше дървен в Анадолски орли!?
Във филма онази му екранна партньорка като тръгнаха да се целуват се хвърли върху него и само, че не го вдигна във въздуха, но той беше стегнат и дървен.

# 605
  • Мнения: 12 719
Страшен фрагман направо се  влюбих  ooooh! ooooh! ooooh!


Превод:
Защо е толкова трудно да се отделя когато съм до теб ?
Е-Не си отивай тогава !
Остани с мен !
Г-Тук на яхтата ли ?
Пияна съм ,но не чак толкова.
Аз знам кой си ти !

Според мен ще каже че е принца от мечтите и който е дошъл да вземе Рапунцел от кулата на злата Готел в лицето на Явуз рано е още да го разкрие  Peace

# 606
  • Toronto
  • Мнения: 683
Снощи ураганът "Санди" се дотътри и до нас най-накрая, ама то нищо не беше направо с урагана, дето бушува в момента във фейса! Laughing Лошото е, че всяко чудо за 3 дни и те го знаят. Въпреки всичко все си мисля, че рейтинга няма да е добър.

# 607
  • Мнения: 0
  bouquet Здравейте момичета! Ще ме приемете ли във вашата компания? Praynig

# 608
  • Мнения: 1 786
Не знам, само аз ли виждам как Е стъпка по стъпка си върви по предначертания план.  newsm78 Много ясно, че я целува така, нали иска да я вкара в леглото си. Нито има време, нито желание да чака да се настрои момичето.  Laughing Вярно, такава целувка за два сезона не бях виждала, ама... нов филм, нов Емир. Помните ли когато спа с Руя и Фери го пита дали наистина им е причинил това. После му каза, че той и е обещал да обича всичките и лица и, че това е единственото и лице, а той и отговори да го погледне добре и да каже това ли е мъжът, който и е говорил всичко това.
Сега сме в подобна ситуация - това не е Емир. Болката го направи безчувствен и сега има само едно нещо, което го държи жив - отмъщението.
Не ме хулете, аз много се забавлявах на фрагмана. Ей това се казва да си "Девицата от кулата" - момичето хал хабер няма как да целуне мъж  Laughing А, наш, Емко само дето не и запя "My heart will go on"  Joy

Тара, добре дошла!  Hug

# 609
  • Мнения: 12 719
Снощи ураганът "Санди" се дотътри и до нас най-накрая, ама то нищо не беше направо с урагана, дето бушува в момента във фейса! Laughing Лошото е, че всяко чудо за 3 дни и те го знаят. Въпреки всичко все си мисля, че рейтинга няма да е добър.
За пореден път ти казвам че Санди ще помете Америка ама Фатих ще помете таланта на Чаги  ooooh!
На мен ми е все едно аз вече не гледам от кеф нито задължение а само защото ще си изиграя хорото докрай докъдето го докарат с една дума  hahaha hahaha

# 610
  • Мнения: 12 719


Целувкааа  Heart Eyes Heart Eyes

# 611
  • Мнения: 33 429
От цялата работа ми направи впечатление, че Чаатай като се целува с Хазал си бръчка челото в повечето пъти, а тук с едно удоволствие и челото му е като след ботокс хахаха ...

# 612
  • Мнения: 12 719
Мдаааа, продължавайте да гледате глупостите на Фатих и да му пълните джоба - този, който уби Фериха, същия, който сега уби и нашия Емир! Cry Няма вече Емир. Няма вече Фемир. Фатих ги погреба.

Във фейса е масов потрес, а туркините се скъсват да се обаждат и да пишат протести в Шоу ТВ и на имейлите на Медияпъм!

Фатих не го касае кой протестира честно да ти кажа той гледа да си напълни джоба какво го засяга зрителското мнение  Tired Tired кви сме ние с една дума ??

# 613
  • Мнения: 21 201
Момичетааа, на мен вече шока ми премина. Joy
Нито сравнявам целувките му с Фериха и Гюнеш, нито пък бръчките на челото му.
Първоначалното шоково състояние по време на и малко след трейлъра ми премина.
Тара, добре дошла в нашата компания. Hug
Готова съм за следващите "подвизи" на Фатих. Joy

# 614
  • Мнения: 33 429
Мдаааа, продължавайте да гледате глупостите на Фатих и да му пълните джоба - този, който уби Фериха, същия, който сега уби и нашия Емир! Cry Няма вече Емир. Няма вече Фемир. Фатих ги погреба.

Във фейса е масов потрес, а туркините се скъсват да се обаждат и да пишат протести в Шоу ТВ и на имейлите на Медияпъм!

Фатих не го касае кой протестира честно да ти кажа той гледа да си напълни джоба какво го засяга зрителското мнение  Tired Tired кви сме ние с една дума ??



Точно ние в България изобщо не сме фактор, нито за рейтинг, нито за нищо. На Фатих му е последна грижа ние какво мислим. И той си гледа на нещата като бизнесмен, иска да печели пари, а това, че прави глупости е отделен въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт