Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 44

  • 57 002
  • 757
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3
Благодаря на всички,които се стараят да превеждат филма и да ни доставят удоволствие да го гледаме!Благодаря много!

# 376
  • Мнения: 0
Огромни благодарности на Невин, Елена и всички, които бяха съпричастни с нашите трепети. СУПЕР СТЕ Hug newsm51 newsm10
Благодаря за качването в докса. Това показва, че ако решим можем да се обединим за каузата и винаги да се намери начин да се продължи напред. Желая успехи на всички, които направиха възможно гледането на любимия ни филм.   Kissing Heart

# 377
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Само за протокола - правилният термин е хистерия!

Оттук
истѐрия

Значение на думата истерия

ж., само ед.
1. Спец. В медицината – нервно заболяване, проявяващо се с припадъци, повишена раздразнителност, със смях и сълзи. Болен от истерия.
2. Прен. Разг. Нервно състояние, в което човек не контролира поведението си. Изпадам в истерия. Довеждам до истерия.
прил. истеричен, истерична, истерично, мн. истерични. Истерична жена. Истеричен смях.

# 378
  • Мнения: 0
Хахахахаха...толкова съм щастлива момичета!

Прекрасни сте и огромно БЛАГОДАРЯ!

# 379
  • ИЛИНДЕН
  • Мнения: 94
Хиляди благодарности на екипа, който не ни остави. Благодаря Ви, сладури за неуморният труд и себераздаване. Бъдете все така до нас .... напук на онези хвалипръцковци от TV 7, където дублажът им ме изнервя и не мога да ги търпя.
 
Винаги верни на нас  -  5 000 почитатели от форума ...  и  .... 5 000 целувки и прегръдки.   Обичаме Ви !!!

# 380
  • Мнения: 0
bouquet  bouquet  bouquetБлагодаряяя

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 38
Нека внеса малко яснота.  Laughing
Екипът това сме аз, Eldo (Елена Докузова), и Невин Иванова. Други няма!

# 382
  • Мнения: 0
Елдо(Елена), надявам се правилно да съм разбрала, че Елдо е ника на Елена, Невин, благодарим Ви от сърце и бъдете благословени!
Искрено вярвам, че ще ни простите огромното нетърпение!


# 383
  • Мнения: 670
Благодаря, на целия екип! Момичета, вие сте просто невероятни всички! newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 newsm74  mrstraetz newsm20 newsm20 newsm20

# 384
  • Мнения: 18
Благодарности на Елена и Невин!!!!  tooth много се радвам , че има хора като вас, които правят безвъзмездно добро!  Hug

# 385
  • Мнения: 183
ФАЙЛЪТ, КОЙТО ИЗТЕГЛИХ ОТ ДОКСА Е САМО 23 МИН!
?????????????????????????????????????

# 386
  • Мнения: 342
Нека внеса малко яснота.  Laughing
Екипът това сме аз, Eldo (Елена Докузова), и Невин Иванова. Други няма!
  Hug
Благодаря Ви и аз найй-сърдечно !  bouquet
 newsm44 newsm44 след малко ще си го гледам вече истински  newsm51
 newsm20 пред усилията и разбирането Ви към всички чакащи тук .
 Hug

# 387
  • Мнения: 6
Елдо(Елена), надявам се правилно да съм разбрала, че Елдо е ника на Елена, Невин, благодарим Ви от сърце и бъдете благословени!
Искрено вярвам, че ще ни простите огромното нетърпение!




Хиляди благодарности за Елена и Невин!

# 388
  • BGUGGE
  • Мнения: 5
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯЯЯ!!!  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 smile3525

# 389
  • Бургас
  • Мнения: 384
 newsm51 Благодаря !Възхищавам се на момичетата които превеждат филма!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт