Плюсове и минуси на кварталите в София-2

  • 585 448
  • 6 123
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 98
Аз като търсила жилище до съвсем скоро продължавам да твърдя, че най-скъпите квартали са   Изток и Иван Вазов, после се подреждат, Лозенец, Гео Милев, Яворов, Стрелбище  и т. н.
Бихте ли ми дали координати на някой свестен брокер, че май си е чист късмет да случиш
Много зависи какво се търси колко голямо, на какъв етап и в какво състояние Simple Smile
Линк към сегашното състояния на комплекса https://www.google.bg/maps/place/%D0%B1%D1%83%D0%BB.+%E2%80%9E%D … 0.51h,86.1t/data=!3m4!1e1!3m2!1sznRLbTNrq-0-RLAm_eQb5w!2e0!4m2!3m1!1s0x40aa843248a80411:0xe2cb0287911cadce?hl=bg

Цените в Изток започват от 700Е м2 и стигат до посочените от теб та и нагоре (работя тук и доста разглеждах и тук) - но най-скъп квартал/част от квартал е Докторски паметник, бул Витошка, Яворов - цените в Яворов може да се виждат като 1000м2 но са за тотално изриване и крайната цена на завъшено жилище отива към двойно, Лозенец - на трето място понеже е много общо понятие и в горнат ачаст където уличките са изумително тесни и без тец също има оферти за по 800Е м2  Във Иван Вазов бяха скъпи - има и скъпи, но има и доста приемливи оферти - 900-1000 м2.

И като доскоро търсещ и познаващ вече 80% от агентите на пазара мога спокойно да заявя по горното.

Бихте ли ми дали координати на някой свестен брокер, че май си е чист късмет да случиш

# 1 111
  • Мнения: 98
Бихте ли ми дали координати на някой свестен брокер, че май си е чист късмет да случиш

# 1 112
  • Мнения: 13 206
Много хубав апартамент, но с три стаи на северозапад и една на югоизток. Какво мислите за изложението, северозапада отвратителен ли е?

# 1 113
  • София
  • Мнения: 38 824
Много хубав апартамент, но с три стаи на северозапад и една на югоизток. Какво мислите за изложението, северозапада отвратителен ли е?

Ако влиза слънце и е изолиран и с добро отопление, не е толкова лощо.

Наблюдения от баш центъра - Врабча. Няма къде да си изхвърлиш боклука и да си напазаруваш.

# 1 114
  • Мнения: 10 547
Наблюдения от баш центъра - Врабча. Няма къде да си изхвърлиш боклука и да си напазаруваш.

Че как да няма къде да си изхвърля боклука като има кофи на три места на инак малката уличка- на пресечките с Искър,  с 11-ти Август и преди ъгъла с бул. Васил Левски. Отледно има кофи за разделно събиране и обикновени на Московска и Искър, на самата Московска, долу на Дондуков. Магазини също има- малкият плод и зеленчук срещу детската градина, до него колбасарницата, малкото супермаркетче на ъгъла на 11-ти август и Дондуков, Хранскомерса за непретенциозните, Пикадили на спирката на Операта, Билла в подлеза на СУ, има и пекарна на спирката до Алианц, един руски магазин на паметника Левски, пак в района на п. Левски има и биомагазин, Брънч за хапване на готвено, Събуей....

# 1 115
  • Мнения: 2 819
По принцип хората много трупат багажи във входовете и по общи помещения, не могат да се разделят и това си е!

# 1 116
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ул. Врабча е първата успоредна на бул. Дондуков. А на Дондуков да няма магазини... верно, че не съм минавала оттам последните два месеца, ама всичките да са изчезнали нещо не ми се вярва.  newsm78 

# 1 117
  • София
  • Мнения: 38 824
Ул. Врабча е първата успоредна на бул. Дондуков. А на Дондуков да няма магазини... верно, че не съм минавала оттам последните два месеца, ама всичките да са изчезнали нещо не ми се вярва.  newsm78 

Говорех за голям супермаркет наблизо.

# 1 118
  • Мнения: 11 191
Сега отвориха едно-друго, включително "Пикадили" на мястото на Братя Василеви, но до 2002 г. съм живяла на "Раковска" и "Московска" и за всичко се ходеше до Халите - нямаше по-близък читав магазин, имаше само едно гаражче на "11 август" (тип плод-зеленчук и още нещо) и едно по-надолу към пожарната.
Но - все пак търговските площи на жълтите павета са скъпи, хипермаркетите напълно логично са изнесени по кварталите.

# 1 119
  • София
  • Мнения: 38 824
Отварят все повече супермаркети по центъра.
Инфо от кухнята - Лидл на Раковска бил най-посещавания в Европа!

# 1 120
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ул. Врабча е първата успоредна на бул. Дондуков. А на Дондуков да няма магазини... верно, че не съм минавала оттам последните два месеца, ама всичките да са изчезнали нещо не ми се вярва.  newsm78  

Говорех за голям супермаркет наблизо.

На 1-2 спирки има Била /СУ/, Лидл /Дома на киното/, Карфур /пл. Славейков/. В ЦУМ имаше Пикадили, сега не знам дали още действа. В нито един квартал няма супермаркет на всеки 2 блока. Дори в Младост повечето хора пътуват по 1-2 спирки, за да пазруват в хипермаркет.

# 1 121
  • Мнения: 10 547
Ул. Врабча е първата успоредна на бул. Дондуков. А на Дондуков да няма магазини... верно, че не съм минавала оттам последните два месеца, ама всичките да са изчезнали нещо не ми се вярва.  newsm78 

Говорех за голям супермаркет наблизо.

Е, как да няма, като има. Изредила съм ги. Отделно е Карфура на пл. Славейков, отделно е Билла на Раковски, но, хайде, те са далече.

# 1 122
  • Мнения: 14 732
Района около ул.''Врабча'' наистина не е от най-удобните от към магазини за хс.В Пикадили са високи цените и няма кой знае какъв избор.Магазинчето посока пожарната на ''Искър'' и ''Раковски'' го затвориха.И там цените бяха високи.Въпреки това района много ми харесва.Не знам как е с паркирането,защото дори и да си плащаш синя/зелена зона местата са кът.

# 1 123
  • Мнения: 10 547
Рядко са били запълнени местата на Врабча между Дунав и Васил Левски. Възможност за паркиране там винаги е имало. Между Раковски и Париж е Общинска банка и там местата са абонаментни т.е. не стават дори за живеещи в района; коли винаги има и в частта между Париж и Дунав.
Улицата наистина е хубава, друг е въпросът, че на нея има само една читава сграда, изключвам еднофамилната къща.

# 1 124
  • София
  • Мнения: 14 777
Градината? Признавам пристрастена съм - 10 г. всеки ден на уличката. Голямата градина на Врабча и Париж е великолепна сграда с дух. Иначе кооперацийките са опърпани, освен може би тази на Светлин Русев.

Общи условия

Активация на акаунт