Медицински център в Тутракан -2

  • 75 061
  • 827
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 432
За мен проблема е този, за който и пишеш. На ден минават десетки хора. Изключително е натоварен, и просто не може да се отдели достатъчно внимание и време на всеки.

# 481
  • Мнения: 43
Аз не съм съгласна с това мнение. Правих и трите морфологии, както и БХС. Всеки преглед беше повече от половин час , изключително обстоен.  Naughty

# 482
  • Мнения: 255
И аз за отделянето на нужното време не съм съгласна.
Винаги съм чакала най-малко по 2часа след часа, за който съм била, но НИКОГА не съм била претупвана.
Винаги ми се е отделяло нужното време и внимание и ми се е отговаряло на всички въпроси, които ме вълнуват или са ме притеснявали. Simple Smile

# 483
  • Мнения: 990
И аз за отделянето на нужното време не съм съгласна.
Винаги съм чакала най-малко по 2часа след часа, за който съм била, но НИКОГА не съм била претупвана.
Винаги ми се е отделяло нужното време и внимание и ми се е отговаряло на всички въпроси, които ме вълнуват или са ме притеснявали. Simple Smile
Напълно подкрепям!

# 484
  • Мнения: 240
Цвете от кристал благодаря ти за отговорите, наистина са ми много полезни.
Момичета така, както виждам от коментарите Ви нямам повод за притеснение относно нужното внимание и професионализъм в клиниката, което ме поуспокои.

# 485
  • Мнения: 43
 Ели_Г,  Hug

# 486
  • Мнения: 990
Цвете от кристал благодаря ти за отговорите, наистина са ми много полезни.
Момичета така, както виждам от коментарите Ви нямам повод за притеснение относно нужното внимание и професионализъм в клиниката, което ме поуспокои.

Нямаш повод за никакво притеснение относно професионализма и всеотдайността при всеки един случай в този мед.център. Ходя там от 10 години /преди да го има и самият център/ винаги е имало много хора и се е чакало...Но това е само по една причина - защото всички вярват в способностите на лекарите там и факта, че с времето пациентките се множат говори само в подкрепа на тази теза.

# 487
  • Мнения: 255
Цвете от кристал благодаря ти за отговорите, наистина са ми много полезни.
Момичета така, както виждам от коментарите Ви нямам повод за притеснение относно нужното внимание и професионализъм в клиниката, което ме поуспокои.

Нямаш повод за никакво притеснение относно професионализма и всеотдайността при всеки един случай в този мед.център. Ходя там от 10 години /преди да го има и самият център/ винаги е имало много хора и се е чакало...Но това е само по една причина - защото всички вярват в способностите на лекарите там и факта, че с времето пациентките се множат говори само в подкрепа на тази теза.

+1  Hug Heart Eyes

# 488
  • Мнения: 240
Момичета наистина сте страхотни, а и доста бързи в отговорите  Hug
На 12.11 съм на ФМ и БХС, задължително ще пиша как е минало.

# 489
  • Мнения: 23
И аз на 12.11 съм на БХС, ще се засечем може би Laughing Laughing

# 490
  • Мнения: 255
Еее, супер!

Да пишете после как е минало..  Hug

# 491
  • Мнения: 23
А знаете ли какво се плаща за БХС

# 492
  • Мнения: 43
Ами по спомени двете изследвания общо идваха около 100 лв. Rolling Eyes Ама обадете се и попитайте на регистратурата, ще Ви кажат  Hug

# 493
  • Мнения: 442
Здравейте, някой знае ли след направена процедура колко дни трябва да минат, за да се изготви епикриза, ако има материал и за хистология.

# 494
  • Мнения: 37
Здравейте момичета,имам въпрос към мамите раждали в Тутракан - какво си носихте като документи и принадлежности за вас и какво е нужно за бебето?За него трябват ли дрешки,пелени?

Общи условия

Активация на акаунт