NESCAFE DOLCE GUSTO

  • 156 793
  • 782
  •   1
Отговори
# 525
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Фантастико има

# 526
  • София
  • Мнения: 470
В сайта им има безплатна доставка за поръчка над 29лв. до 20.03.2015г.  Simple Smile

# 527
  • Мнения: 9 776
В сайта им има безплатна доставка за поръчка над 29лв. до 20.03.2015г.  Simple Smile

Даже SMS ми пратиха вчера. Whistling

# 528
  • Мнения: 2 028
Днес се добрах до Карфур. Нямаше Кортадо и нито един вид от капсулите не беше намален. Разочарована съм.  Crossing Arms

# 529
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Карфур са пословични с липсата на артикули от промоциите, които обявяват, НЕЗАВИСИМО от времето и деня, в който отидете с намерението да си вземете от тях. Тотално съм си зачеркнала от списъка на магазините, в които влизам, именно по тази причина.
Извинението им се състои обикновено в залепен хвърчащ лист на празния щендер, а на въпроса кога се очаква зареждане, получавате "Не знам, проверявайте, ние всеки ден имаме доставка на стока.". Ако случайно отидете втори път - бележката пак си е там, рафтът празен - нищо ново под слънцето. Че то като изгоря една туба бензин да ги дебна кога точно ще заредят, къде ми отива отстъпката?

# 530
  • Мнения: 8 246
Много се извинявам, но промоцията в Карфур беше преди една седмица. Не знам какв очаквате сега?

# 531
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Постът ми не касае конкретно тази промоция, а цялостната политика на Карфур за промоциите им. Беше провокиран от факта, че до миналата година  неколкократно съм ходила там за нещо, харесано от брошурата им, но в множеството то случаите не е било налично и всеки път сценарият е един и същ. Това ме отказа от тях.

# 532
  • Мнения: 8 246
Постът ми не касае конкретно тази промоция, а цялостната политика на Карфур за промоциите им. Беше провокиран от факта, че до миналата година  неколкократно съм ходила там за нещо, харесано от брошурата им, но в множеството то случаите не е било налично и всеки път сценарият е един и същ. Това ме отказа от тях.


На мен същото ми се случва в Кауфланд. Особено с капсулите Dolce-Gusto.

# 533
  • Варна
  • Мнения: 375
А аз се надявам тази седмица в Била да има намаление на кафетата,че запасите намаляха.

# 534
  • Мнения: 5
Здравейте! Дойде моментът, в който и аз да си избера машина - доста четох коментарите, но тъй като предимно се обсъждат капсулите и промоциите искам да задам конкретен въпрос. В момента в официалния сайт има промоция на Mini-me и една шарена, лимитирана серия "Billy The Artist". Чудех се каква е разликата между автоматична, ръчна и такава, която има и двата режима? Коя е по-удачна, по-удобна? Споделете своя опит, ще съм ви много благодарна.

# 535
  • Мнения: 9 776
Ако има комбинация от двата режима, може би е най-добре за такива като мен, които предпочитат по-дълги кафета. Иначе твърдо съм "за" автоматична. Машинката спира сама, а иначе трябва да стоиш до нея.

# 536
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте! Дойде моментът, в който и аз да си избера машина - доста четох коментарите, но тъй като предимно се Чудех се каква е разликата между автоматична, ръчна и такава, която има и двата режима? Коя е по-удачна, по-удобна?

Автоматичната с по-добрия вариант.  Тя знае кое е най-добрата дължина за конкретното кафе. С ръчната никога на можеш да го направиш точно. Имам и от двете машини и затова мога да кажа. А ако искаш по-дълго кафе винаги можеш да пуснеш още малко вода през капсулата. Много сладка изглежда новата машина.

# 537
  • Мнения: 5
Още малко инфо от мен - от 09.04 до 22.04 в МЕТРО пускат капсулите на 8,32 с ДДС, при покупка на 5 кутии машинката MINI ME e на цена от 149лв.  Hug

# 538
  • Мнения: 167
И колко време ще пиете едно и също кафе преди да ви омръзне? По-добре си купете машина с която ще имате по-голям избор на кафе/капсули.

Чудно как хората си правят сами мръсно  Shocked

# 539
  • Мнения: 2 140
Защо да е едно и също - ние купуваме различни кутии и сменяме - има поне 10 вида, все пак и аз и ММ си имаме любимо и се придържаме към него. Когато пием от кубинска кафеварка пак купуваме само една марка кафе.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт