Отговори
# 435
  • Мнения: 270
Честита нова година!
Нека бъде по-успешна от старата,да сме здрави и много щастливи!
Поздрави от Пампорово.Времето е страхотно и по цял ден сме на пистите.Пламена  почти не спи през деня да не изтърве нещо Laughing,вчера я качихме на кучешки влек ей няма такъв кеф,така силно пищя,у я цяло Пампорово Mr. GreenИначе на връх нова година и трите бебета спяха и не се събудиха от зарите,особено тази на Манастира беше невероятно красива и ...шумна.Толкова за сега от нас, не съм виела но дядката ми донесе iphon5 и ое не съм му свикнала,  и бАткото припира да играе на нега,май май ще му купуваме таблет,че един разговор не мога да проведа Mr. Green
Бай,бай и целувки от нас с Плами

# 436
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Честита нова 2013та , милички! Пожелавам ви всички в семействата ви да са здрави, да се обичате и подкрепяте. Желая успехи във всички начинания, с които се захванете и повече финикийски знаци, за по-спокойно ежедневие  Wink Бъдете благословени  Hug

Звездичке, честит имен ден  Hug

Възползвам се от времето, в което Ая и ММ спят, че после ще оправям багажи и ще пътуваме през нощта, че утре да можем да караме на Чепеларе  Whistling Така го решихме в крайна сметка преди няколко часа  Mr. Green Снощи бяхме тримата + свеки , поканихме я, че тя все е сама по празниците. Не беше зле, позабавлявахме се, Ая дочака полунощ и беше впечатлена от зарята. Хубавото е, че дограмата ни е много добра и почти не се чуваха трясъците, а се виждаше само красотата. Малката такива очи беше отворила, 15 минути не се отлепи от прозореца  Crazy
Цвети, не мога да си представя Дарина как тропа хорце, ама много ми се ще да я видя  Mr. Green
Дони, дано сте оставили бацилите в изминалата година и през новата да не се срещате с тях, миличка  Praynig Прегръщам ви силно и стискам палци скоро да сте здравички.  Hug
Съни, много са хубави комплектчетата. Честито и на приятелката ти, да им е здрава щерката  Hug
Цеца, дано бацила те остави на мира  Hug
Фифи, аз не помня кога дадох домат, но беше в самото начало 6-7ми месец. Към момента това е любимия зеленчук на Ая. Оня ден взехме био домати от един приятел на по-приемлива цена от пазарната на обикновените и малката ги плющи безпирно. Постоянно ме води до хладилника и иска домат...  Mr. Green

Времето ми свърши. Желая ви всичко най-прекрасно!

# 437
  • Мнения: 314
Честита Нова Година, момичета!
Нека 2013 бъде една по-вълнуваща, но и по-малко стресираща година! Да намерим онова, което търсим, но без да загубим това, което имаме! Нека ние и семействата ни бъдем много здрави, много щастливи и по-добри!



# 438
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Добро утро.
Снощи Йоан се събуди към 1 и до 5:30 сутринта не можа да заспи. Подлудях, хубаво е, че има кой да го занимава, че подремнах малко. Днес съм на работа....

Лек ден ви желая. Hug

# 439
  • София
  • Мнения: 15
Честита Нова Година! След всички хубави пожелания, които прочетох, не ми хрумва никакво оригинално пожелание  Embarassed Но всички деца, майки и татковци да са много здрави!
Ние празнувахме с майка ми и семейството на брат ми, беше хубаво ядене и пиене на корем, най- важното е,  че и Ели, и племенницата не се събудиха от гърмежите и шума, един съсед под нас и жива музика си беше поръчал  имаше тъпани, зорни страшна работа Laughing И малката спа, а у нас листо да трепне и се буди. Mr. Green
От днес пак сме си в София и живота продължава по старо му мама на работа, а за малката утре ще е специален ден- тръгва на ясла. И за Новата година това си пожелах- да е безпроблемно, да и хареса с дечицата и да не плаче.

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 1 009
За много години,мили момичета!  Hug Много здраве за семействата ни и много усмивки за дечицата ни!! Нека новата година бъде изпълнена само с положителни емоции!
И ние си бяхме вкъщи, семейно,аз даже като легнах да приспивам малчо и аз заспах,събудих се от гърмежите  Embarassed
По празниците май всички сме били насам-натам,но се надвям сега темичката да живне  Party
Хубав ден и спорна година!  Hug

# 441
  • Мнения: 4
Здравейте Simple Smile
Седмицата си тръгва по стария ред и режима ни с Ники се връща отново. Станахме сутринта, изчистихме, закусвахме, играхме и сега той спинка Simple Smile
След малко мисля да му спретна една крем супичка, че покрай празниците нещо ме домързяваше и беше предимно на мляко и сухотии ама от днес си почваме пак да си се храним нормално.
Гледам, че сте си изкарали хубаво по празниците и много се радвам Simple Smile Дано да ни е много хубава годината Simple Smile

Е това е засега Simple Smile ставам да простирам поредната пералня и да готвя Simple Smile Целувки и хубав ден от нас Simple Smile

# 442
  • Мнения: 181
Здравейте,момичета и честита Нова година! Hug
Вчера не съм писала,защото изобщо не бях в кондиция и не знаех къде се намирам Grinning На НГ си изкарахме много добре,забавлявахме си и ние,и децата.Прибрахче се чак към 05:30 ч. и съм спала около 2-3 часа само.Децата заспаха малко след 12 ч. и изобщо не са се будили,дори докато ги местехме от там в колата,от колата-вкъщи  Grinning Много дълбоко спаха,ама и много се бяха изморили.Обаче и двамата се събудиха към 8:30 Tired И целия ден вчера го изкарах на автопилот.ММ и майка ми водиха Боян на село,водиха го да сурвака,та бях сама само с Алина поне.
От днес вече всичко започва като по старо му.ММ е на работа,Боян трябваше да е на градина,ама реших,че ще го пусна чак на 07.01 Wink

Ох,ставам,че трябва да готвя,пък после ще пиша повече Peace

# 443
  • Мнения: 629
Здравейте момичета, писах-писах...и спря тока, добре че експлоръра може да възстановява последната сесия  Grinning
И ние си бяхме у дома с приятели. Зори и Коколин геройски изкараха до полунощ....Коколинчо заспа чак към 1 часа и въобще не се стресна от пукотевицата, гледаше с интерес от балкона сгушен в татко си.
Аз да ви кажа Коколин каква скрита лимонка се извъди....малииииии...така както го гледате един тихичък, хрисим, кротък и с бебешорска муцуна.....за няма и 2-3 седмици се научи да се изправя в столчето за хранене и вече там може да седи само под строг надзор иначе пребиването му е в кърпа вързано, онзи ден откри копчетата на едининя телевизор и се забавлява най-искрено и пълноцено да ги натиска, сменяйки каналите и дори изключвайки и вкрючвайки телевизора, а като му се скараш се сме с пълно гърло. С изключение на лего-то с почти нищо не се заиграва....по стечение на обстоятелствата се сдобихме с няколко различни модела и размери сортери за фигурки....ееееее няма такъв кеф да се разхвърлят частите им из цялата стая, имаме и една кутия пълна с всякакви паници, лъжици, чаши и прочие атрибути от кака му......най-голямото му забавление е да ги разпилее....абе след точно 10 минути "игра" стаята прилича по-скоро на минно поле, няма къде да се стъпи. За сега като не ходи поне не мъкне голямо количество играчки из другите стаи та панаирът е лесно овладяем.  Laughing Естествено шкафът с неговите дрешки е безкрайно интересен и след като няколко пъти си затисна пръстите и рева както магаре откри начина да отваря и затваря чекмеджетата и всичко до което се докопа там се вади...натиква обратно някакси...пак се вади...пак се натиква.....накрая гледката е направо трагикомична....някакви полуотворени и полузатворени чекмеджета, от които стърчат затиснати крачоли, ръкави....абе циркът е пълен.  Mr. Green Добре поне, че елхата предимно я гледа и само от време на време подръпва някое клонче, че тя както е по-висока от мен, ако му се стовари на главата не ми се мисли.  Rolling Eyes
Петкова, значи така Дидко, иска сам да яде, или маже  Mr. Green Коколин за сега не проявява мераци към лъжицата и с манджите е лесно, но ако му дам парче ябълка, круша, банан, сухар или нещо такова държи да си го яде сам и никой да не се приближва до него, което пък на мен ми два едни 5 минутки възможност да замия чините или нещо друго да свърша. Сандвичи не ядем защото няма какво да му намажа на хляба.  Confused А за захранването хич и не си помисляй, че си се провалила. При така стеклите се при вас обстоятелства се справяш просто перфектно. Провалено е, ако при здраво и право дете с добър апетит и интерес към храната се окаже така, че на годинка и половина предпочита да яде солети, бисквити, вафли, кексчета, соленки, бонбони и прочие такива глупости. Радвам се за хубавия памперс, все така да е съдържанието.
Марси, поне си се видяла с приятели иначе големите роднински и съседски тумби обикновено изнервят. И нашият режим е "на кино".  Grinning Мерси за поздравите!  Hug
Дони  Hug пожелавам ти неприятните спомени бързо да отлетят изместени от прелестнта усмивка и звънкия смях на Анджи.  Hug
Съни, да е жива и здрава принцесата на твоята пиятелка.  Grinning Дрешките много ми харесаха и на мен.  Grinning
Тони, ако ще наминавате към ловешко току виж успеем да се стиковаме и да се изтърсим заедно на Съни.  Grinning Съни  Hug Аз по Коледа се замислих, че на 2-3 пъти имаше подхърлени идейки да се съберем всички някъде посред България и ми се струва мноооого чудесна идеята.  Grinning
Цеца, значи дон Хуан си отглеждаш.  Grinning Сладкиш.  Heart Eyes
Хариелка, гледам добре си изкарвате в Кюстендил.  Grinning Тази Коледа май при всички музата за месене и разточване е особено силна.  Grinning
анбибан, браво за хубавите манджички, и на мен ми звучи вкусно. Зо цвеклото погледнах в нещата дето Флучия    bouquet ги постваше. Пише, че може да се дава над 8 месеца, но е много нитратно, дори и домашното....в пъти повече от репичките и морковите, но пък при варене част от нитратите се унищожавали, съдържанието му в пюрето не трябва да е повече от 1/4 от общия обем, предполагам сварено с морков икартоф и намачкано с малко масълце би било вкусно.
Ивета, раво за хуавото изкарване на Пампорово.  Grinning
Крисанка, пожелавам ви бързо адаптиране с яслената обстановка на всички ви и никакви ясленски боледуваници.  Hug

# 444
  • Мнения: 3 642
Zvezdichkova мерси за инфото за цвеклото  Hug Значи трябва да внимавам и да не давам в една седмица цвекло и спанак. Аз гледам повече от 2 пъти седмично да не давам спанак, въпреки че и той ни е домашен.

# 445
  • Sofia
  • Мнения: 5
Здравейте момичета  Hug

Ние все още сме на празничен режим, защото мм почива до 04.01.2013  Grinning След 3 часа скитане в мола - не останаха сили на никого Mr. Green и сега спят с малката, а аз се възползвам от случая да се разпиша.

Ние също празнувахме вкъщи. Едни приятели с бебенце на 9 месеца ни дойдоха на гости та посрещнахме заедно новата година. Много беше хубаво, стояхме до два часа, после по леглата, че дори и Ели спа до 09:40  Shocked и ни остави да поспим. Това не се е случвало никога, откакто се е родила. Принципно сме от ранобудните.  А самата Еличка заспа към десет и въобще не трепна от бомби и гърмежи, въпреки че при нас беше като на война  #Crazy Но тя си спинкаше сладко.  Heart Eyes

Аз по празниците се развихрих да готвя разни неща. Освен коледните звездички, направих милинки, баница със сирене с късмети и кекс - станаха невероятно вкусни, свършиха за отрицателно време.  Mr. Green От късметите ми се падна бебе и нов апартамент  hahaha Вчера се разходихме в мола Цариградско и там даваха баница с късмети Бела и пак ми се падна бебе.  hahaha

На вас какво ви се падна много съм любопитна.  Flutter

Зваздичкова Виж ти и Коколинчо как се отпуши. Сега знаеш - край на спокойствието. Не мога да седна за 1 секунда - Елица е като фурия, откакто разбра, че може да се движи сама и от това има кяр. И тя е фен на дистанционните и всичко де ще има копчета за натискане. А пък, ако нещо и светка, да не ти разказвам...  Hug

Сега мисля да се отправя към йога студиото да се разкърша малко след празниците, че ми тежи като в шестия месец.  hahaha

# 446
  • Мнения: 181
Смехоранке,на мен миналата година ми се падна бебе Laughing и взе,че се сбъдна Laughing
Сега ми се падна апартамент,ама няма да ме огрее Mr. Green

# 447
  • Мнения: 33
и на мен ми се падна бебе и пари,а на Ивко и на него му се падна бебе(демек братче/сестриче/) #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy та,каквото е писано  Mr. Green

Честита нова 2013г.пожелавам ви да сте здрави и щастливи,вие и семействат ви! да греят усмивки,да има топлина в домовете ви! благодаря ви,че сме заедно тук   bouquet  bouquet  bouquet

и ние НГ я посрещтнахме удома.бяха ни на гости майка ми и леля ми.прекарахме си доста добре(спрямо моите очаквание за катастрофа!  Mr. Green ) със леля ми от 17;30 започнахме да си казваме "наздраве"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ивайло не усети гърмежите и бомбичките спа си като пич.в 1;30 си потърси мляко и спа до 8;30ч.
като цяло добре минаха празниците,аз си отседях на мивката за 3г напред.колко чинии измих  1dishes

днес изпратих гостенките да си ходят и реанимирам. и на мен ми е тежко ..аз се чувствам все едно съм поне 6-7м бременна(тооолкова много ядохме!).  261uu  261uu  261uu Animal Pig hahaha

# 448
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!

Ние цял ден днес сме без нет, някаква повреда имаше Sad Използвах времето да прегледам снимките на Кали откакто се е родила. До сега не сме вадили на хартия Embarassed, оказа се , че искам да извадя около 710 снимки Shocked и ММ изказа мнение, че е по-добре да си купим домашна машина за снимки за двеста лева, отколкото да ни ги правят в някое фото, та може и това да направим, ама няма да е тоя месец.
Цеца- искам да те питам ,понеже и ти вземаш на Йоан от Беборани, от колко грама порция му поръчваш, 220 грама, или 300 грама ooooh!). Питам, защото аз до сега вземах на Кали от 22 грама и от 4-5 дни изяжда трите порции от менюто на два пъти и остава без вечеря, не че стои гладна, ами аз и давам нещо допълнително, та от утре съ мзаписала от големите порции по 300 грама, да видим как ще са нещата. ooooh!
На 31 декември ходихме с Кали и ММ до Икеа на разходка. Голяма радсот, голямо нещо беше в детския кът, толкова много ходи хваната само за единия ми пръст, чак се изненадахме с баща и, до сега не я бяхме виждали така Shocked Shocked Shocked Той не е любител на Икеа особено, ама вика, че ако детето там се отпуска често, често ще ходим да се разхожда и да пием кафенце в ресторанта.
Смехоранке, Блекче - и на мен Кали ми се падна като късметче от новогодишната баница за 2011 година Grinning. Сега късметчето е най-важното нещо в живота ми и е на годинка и четири месеца, така че пожелавам ви от сърце да се сбъднат късметчетата ви, няма по-хубаво от това Hug Hug Hug
За късметчетата тази година- на Кали и се паднаха парите, на ММ - работата, а на мен- здравето.
Криси - успешно адаптиране на Ели на яслата, колкото ти си по-спокойна, толкова и тя ще бъде Peace Hug
Звездичке- чудесна идея е да се уговорим и да отидем семейно на Крушунските водопади Grinning Съни- мисли му къде ще ни водиш на кафе Peace Wink Ама викам да изчакаме да се родят близначетата, че да ги видим- четиримата в компплект с Бо и Али Hug Не знам какво пък ми прещрака сега- ти в НПМГ ли си учила, ил иаз съм останала с погрешно впечатление, питам защото ако си учила там, може да се окаже, че познаваш ММ ooooh!
Хубава вечер от нас с Кали на всички
 Hug Hug Hug

# 449
  • Мнения: 262
Привет, момичета,
предния път бях много изморена като писах и някак отчаяна, ама днес има светлина в тунела  Laughing Още сме в Пл, но вчера свеки изведе малчо за 2 часа и бях сама без него за първи път от месеци  newsm18 Изкъпах се спокойно, направих си маска на косата, гледах 1 филм, тотален релакс Simple Smile Утре се прибираме в Сф и пак ще мога да пиша по-дълго Simple Smile
До скоро! И честита нова година! Нека е по-добра от предишната!

Общи условия

Активация на акаунт