Естествено уголемяване на бюста ІІІ част

  • 179 624
  • 753
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Някой пробвал ли е Витаслим Бюст?
Аз мисля да си го купя, видях го на изгодна цена 16,69 в един електронен магазин. Надявам се да има някакъв ефект, че какво ли не пробвах. Май по-евтино щеше да ми излезе да мина под ножа.

# 121
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Аз това не съм го пробвала, но всичко останало май да Mr. Green. ефект никакъв. Само от фенугрийка и сао палмето имаше уголемяване, но ги спрях защото ми се увеличи целулита навсякъде и напълнях с няколко кг. Naughty
Сега мисля да се насоча към нещо за мазане външно само на гърдите. И като четох, четох, четох.....из мрежата открих интересни факти за маслата от чаено дърво и лавандула. Двете в комбинация развиват гърдите при момченцата. Е, ние не сме момченца, но мисля да пробвам.  Laughing

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070

# 123
  • Мнения: 0
 Joy Joy Joy Joy Joy ако от боза се правеха цици то аз нямаше  да мога  да си ги нося Laughing Laughing Laughing  Искам да Ви питам дами ,ползвали ли сте крема за извайване на бюста "Билка"?Четох че помагал  newsm78 пък и не е скъп ,около 10 -15лева

# 124
  • Мнения: 0
Joy Joy Joy Joy Joy ако от боза се правеха цици то аз нямаше  да мога  да си ги нося Laughing Laughing Laughing  Искам да Ви питам дами ,ползвали ли сте крема за извайване на бюста "Билка"?Четох че помагал  newsm78 пък и не е скъп ,около 10 -15лева

Аз го ползвах около месец, ма нямаше кой знае каква разлика

# 125
  • Мнения: 226
Здравейте! През последната седмица изчетох всички теми и постове от-до! От няколко дена ям сусамов тахан. Купих си от Кауфланд комбиниран сусамов тахан с ленено семе, но допълнително си взех и семена от лененото семе. Смлях половин пакетче (ок.50гр.) в кафемелачка и го разбърках с тахана и малко мед. Даже ми е вкусно като го хапвам, все едно е халва. Мисля да започвам и хомеопатията. Аз имам хубаво оформен и стегнат бюст, но ми се иска да порасне с 1 размер на чашката. Сега нося 70B, ако успея да стигна поне малко 70С ще съм много доволна. Не съм раждала, нямала съм увеличение и после спад, просто искам малко повече обем. За това се ориентирах към тези хомеопатии, които са за недоразвити гърди (така го разбирам аз поне, че е подходящо за мен). Спряла съм се на sabal , iodum, sulfur, lycopodium и barita. Сега гръдната ми обиколка е 83, пък да видим колко ще стане. Надявам се да имам успех!  Crazy

# 126
  • Мнения: 0
 Благодаря ти Lindz Hug за отговора

# 127
  • Мнения: 6
момичета в четири аптеки питах за сабала но май са го спрели нещо

# 128
  • Мнения: 0
На Димитър Петков с трамваи номер 8,3,10,аз от там си поръчвах PeaceАптеката е денонощна поръчваш ги и ти казват по кое време ще пристигнат (евентуално за следващия ден)около 3 лева 3.20 е.По на горе  на следващата спирка има една аптека  дето също съм си взимала тя е срещу детската  градина .Не са ги спрели от производство ,съвсем на скоро си взимах Peace

# 129
  • Мнения: 51
Здравейте, да споделя и аз.
Преди три седмици реших да се захвана и аз с хомеопатията. Прочетох най внимателно линка на stasy_f и започнах с: Sabal serulata 5 CH - по 5 гр., Сonium mac 9CH по 5 гр., Chimaphila umbellate 9СН - 5 гр., като след втората седмица увеличих приема на Sabal serulata 5 CH и на Chimaphila umbellate 9СН  по 10 г. дневно. Също така 1 път седмично взимам Lycopodium 30 CH и Iodium 15CH по 10 гр, в различни дни. Да не забравя и сусамовия тахан по 2с.л. с мед сутрин на гладно и лененото семе.
Резултат: 3см. Много съм доволна, смятам да продължа. Simple Smile

# 130
  • Мнения: 812
Браво Таня,то това си е направо чудо Party
само дето не при всички се получава Що лИ? newsm78

# 131
  • Мнения: 51
Направо и аз не знам. Първата седмица нъцки. Изчаках още една и дигнах дозата и сега наистина се забелязва. И аз не вярвах. Няма причина да не действа на всеки, може би упоритост се иска. Както и да е, успех на всички, които се заемат с това.  Simple Smile

# 132
  • София
  • Мнения: 292
здравейте, аз започнах витаслимс бюст преди 3 дни и още не мога да го коментирам, но съм доволна от гела на Ейвън невидим сутиен. някак ми понапълни гърдите и сега поне със сутиен мога да ги направя да изглеждат супер. само че ако не го ползвам 2-3 дни и ефектът изчезва. Ще ви пиша за витаслимс като мине още малко време.

# 133
  • Мнения: 96
И аз ще следя за ефекта от Витаслим

# 134
  • Мнения: 1
здравейте, аз започнах витаслимс бюст преди 3 дни и още не мога да го коментирам, но съм доволна от гела на Ейвън невидим сутиен. някак ми понапълни гърдите и сега поне със сутиен мога да ги направя да изглеждат супер. само че ако не го ползвам 2-3 дни и ефектът изчезва. Ще ви пиша за витаслимс като мине още малко време.
За този ли става дума? http://prodavalnik.com/gel-za-styagane-na-byusta-avon-solutions- … rm-bust-i15438873

Общи условия

Активация на акаунт