На море в Турция - тема 21

  • 90 903
  • 746
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 262
Лариса,хотела е страхотен-поздравления за избора. Бях в него 3 дена и с носталгия си спомням за краткото време там. А твърдя,че там се намира най-уникалния басейн ,буквално си над морето...Само суперлативи за хотела,територията и обслужването. thumbsup

# 451
  • Мнения: 242
Да сте виждали оферти за новия хотел в Кушадасъ Палмуингс, освен от Ориент99, че търсех но не намирам, защо ли никой друг не го предлага  Thinking
Мисля, че Ориент99 имат изключителни права за този хотел.

# 452
  • Мнения: 25
Знаете ли кога излизат следващи оферти за Турция, с по късно плащане?

# 453
  • Мнения: 25
За Веноса определено ви подкрепям,плажът е достатъчно голям и е спокоен и тих,на басейните разбира се е по-шумно,сутринта от 10 до обед има музика там.Хотелът е страхотен,2012 г. средата на юни бяхме там,водата в морето беше достатъчно топла,пясъкът е едър,има си шезлонги с навеси.От 7 сутринта започваше да напича и беше 28-30 градуса,по обед стават с 6-7 градуса отгоре, но на сянка много не се усеща жегата.Храната е доста разнообразна и много вкусна,има поне 10 вида салати,няколко вида хляб,2-3 вида супи,има избор от рибни ястия,пилешко а телешкото го готвят много вкусно.Сирената са страхотни,нямат нищо общо с нашите.Най голямо разнообразие има от десертите,направо ми събраха погледа,крем карамела с ориз беше много вървежен,още от влизането в ресторанта на обед си взимахме от него защото го раграбваха за минути Grinning .Ще гледам да сложа снимки днес.

# 454
  • Мнения: 37
Здравейте,тази година сме се ориентирали към този хотел.Моля,споделете впечатления от него.
4 години ходихме в Аква Фентъзи и бяхме много доволни,но ни омръзна и търсим нещо от същият тип

# 455
# 456
  • Мнения: 5 708
Момичета ,предложете ми хотел в Кушадасъ за края на юни, началото на юли за почивка с големи деца.
Без претенции за лукс, държим най-вече на хигиената и забавленията. Били сме вече в хотелите Батихан, Максима и Гранд Ефе.
Paloma Club Sultan и Wista Hill ги гледах ,но ни идват скъпи за нас.
Искаме да бъдем в Кушадасъ или Йоздере, защото ни е по-близко, а ще пътуваме с автобус или кола.
Благодаря предварително!

# 457
  • Мнения: 37
Мога да ти предложа Аква Фентъзи,заради доброто обслужване,аква парка и добрата храна,и всичко това на разумна цена.

# 458
  • Мнения: 71
Момичета ,предложете ми хотел в Кушадасъ за края на юни, началото на юли за почивка с големи деца.
Без претенции за лукс, държим най-вече на хигиената и забавленията. Били сме вече в хотелите Батихан, Максима и Гранд Ефе.
Paloma Club Sultan и Wista Hill ги гледах ,но ни идват скъпи за нас.
Искаме да бъдем в Кушадасъ или Йоздере, защото ни е по-близко, а ще пътуваме с автобус или кола.
Благодаря предварително!
Онирия Кларос, Йоздере. Thinking

# 459
  • Димитровград
  • Мнения: 809
На monii Vista Hill им идва скъп, абсурд е да се вместят в цената на Aqua Fantasy или ONYRIA CLAROS.

# 460
  • Мнения: 71
... А твърдя, че там се намира най-уникалния басейн, буквално си над морето...thumbsup
Да, гледах го. Просто е невероятен. Огромен е - 2000 квадратни метра. #Crazy
Наричат го Infinity Pool, Безкрайният басейн, защото в края му морето, небето и басейна се сливат. Чиста магия. Shocked

В tripadvisor.co.uk англичаните споделяха, че не им се е излизало от него. Толкова били завладени от магическото усещане. Crazy
Сравняваха го с някакъв infinity басейн на Бахамите, за който си мислели, че е уникален в света, но бил доста по-малък и когато дошли в Paloma Club Sultan открили, че Infinity Pool го превъзхожда. newsm74

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 23:39 от Лариса

# 461
  • Мнения: 25
Могат ли да се публикуват снимки тук и как?

# 462
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Могат ли да се публикуват снимки тук и как?

Трябва да ги качиш в специализиран сайт, snimka.bg например, и да дадеш линк тук.

# 463
  • Мнения: 5 708
На monii Vista Hill им идва скъп, абсурд е да се вместят в цената на Aqua Fantasy или ONYRIA CLAROS.

Vista Hill и Paloma Club Sultan са с почти едни и същи цени.
Сега ще гледам за ONYRIA CLAROS.
Лариса ,благодаря за предложението!

# 464
  • Димитровград
  • Мнения: 809


Vista Hill и Paloma Club Sultan са с почти едни и същи цени.


Не знам къде гледаш, но за 28.06 Vista Hill - 555лв  Paloma Club Sultan 1197лв.на човек в двойна стая. Това са цените на един от операторите, но и на другите са горе - долу същите.

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 18:45 от papaone

Общи условия

Активация на акаунт