На море в Турция - тема 21

  • 90 905
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 6 561
Момичета ,предложете ми хотел в Кушадасъ за края на юни, началото на юли за почивка с големи деца.
Без претенции за лукс, държим най-вече на хигиената и забавленията. Били сме вече в хотелите Батихан, Максима и Гранд Ефе.
Paloma Club Sultan и Wista Hill ги гледах ,но ни идват скъпи за нас.
Искаме да бъдем в Кушадасъ или Йоздере, защото ни е по-близко, а ще пътуваме с автобус или кола.
Благодаря предварително!
ако сте с кола това http://www.emeraldbg.com/hotel/61669/2/153/61649/67421/KUSADASI- … A-CLUB-LA-COSTA-5*.html е приемлива вариант като цена, но е на 7 км от плажа т.е. трябва на плаж с кола, ако държите на морето. иначе на мен ми го препоръчаха от агенцията. лични впечатления нямам.

# 466
# 467
# 468
# 469
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
anastasiqnen много хубави снимки

# 470
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
И аз благодаря за снимките. Виждам че плажът е голям, от снимките не мога да се ориентирам - има ли камъчета на влизане и в морето, плитко ли е?

# 471
  • Мнения: 42
И аз исках много Paloma club sultan, но предпочетохме по евтин вариант за да си направим 2 почивки в началото и в края на лятото. Колкото до плажа мисля че не перфектен но мисля че няма да е голям проблем за децата. По добре да се изкажат вече ходили там.

# 472
  • Мнения: 7 605
... А твърдя, че там се намира най-уникалния басейн, буквално си над морето...thumbsup
Да, гледах го. Просто е невероятен. Огромен е - 2000 квадратни метра. #Crazy
Наричат го Infinity Pool, Безкрайният басейн, защото в края му морето, небето и басейна се сливат. Чиста магия. Shocked

В tripadvisor.co.uk англичаните споделяха, че не им се е излизало от него. Толкова са били завладени от магическото усещане. Crazy
Сравняваха го с някакъв infinity басейн на Бахамите, за който си мислели, че е уникален в света, но бил доста по-малък и когато дошли в Paloma Club Sultan открили, че Infinity Pool го превъзхожда. newsm74

На мен ми е любим този: http://www.villamahal.com/#home   Heart Eyes

# 473
  • Мнения: 242
И аз благодаря за снимките. Виждам че плажът е голям, от снимките не мога да се ориентирам - има ли камъчета на влизане и в морето, плитко ли е?
Ето снимка на пясъка.
http://turkey.snimka.bg/sea/venosa-beach-resort.624219.25177828

# 474
  • Мнения: 6
Момичета ,предложете ми хотел в Кушадасъ за края на юни, началото на юли за почивка с големи деца.
Без претенции за лукс, държим най-вече на хигиената и забавленията. Били сме вече в хотелите Батихан, Максима и Гранд Ефе.
Paloma Club Sultan и Wista Hill ги гледах ,но ни идват скъпи за нас.
Искаме да бъдем в Кушадасъ или Йоздере, защото ни е по-близко, а ще пътуваме с автобус или кола.
Благодаря предварително!
ако сте с кола това http://www.emeraldbg.com/hotel/61669/2/153/61649/67421/KUSADASI- … A-CLUB-LA-COSTA-5*.html е приемлива вариант като цена, но е на 7 км от плажа т.е. трябва на плаж с кола, ако държите на морето. иначе на мен ми го препоръчаха от агенцията. лични впечатления нямам.

На повече от 7км е от плажа,но хотела е много хубав.През декември бяхме там за 5 дни.Апарт хотел е и е разположен на хълм .От едната страна се вижда Соке от другата е Кушадъсъ.Апартаментите са страхотни и оборудвани със всичко : хладилник с фризер,вградени котлони,печка,съдомиялна машина и микроволнова фурна.кана за гореща вода и автоматична цитрус преса,всякакъв вид посуда (по няколко вида тави,тигани,тенджери,чаши,супници и кани),Голяма територия с много басейни и пул барове.Има и пързалки,магазини,тенискортове и баскетболно игрище.Храната беше много вкусна ,но не беше много разнообразна.Все пак бяхме през декември.Заслужава си  хотела,през сезона има денонощно автобусче до плажа,бар и дискотека на плажа (Жаде Биийч).Качих малко снимки.
http://turkey.snimka.bg/europe/kusadasi-golf-and-spa-club-lacosta.726643

# 475
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Момичета ,предложете ми хотел в Кушадасъ за края на юни, началото на юли за почивка с големи деца....
ако сте с кола това http://www.emeraldbg.com/hotel/61669/2/153/61649/67421/KUSADASI- … A-CLUB-LA-COSTA-5*.html е приемлива вариант като цена, но е на 7 км от плажа т.е. трябва на плаж с кола, ако държите на морето. иначе на мен ми го препоръчаха от агенцията. лични впечатления нямам.

Имам впечатления къде се намира този хотел. На върха на един баир и наоколо няма абсолютно нищо , т.е. далеч от цивилизацията - града, плажа, морето. Изглеждаше много добре, но ми се стори , че много малка част от сградите имат излед към морето, а по скоро към други подобни баири или голф игрището. Ако предпочитате разходки извън хотела, не мисля , че е подходящ.

Скрит текст:
Пътувахме с въпросната агенция, която за връщането от почивката беше изпратила автобус подлежащ на небезоснователна критика. Оказа се, че трябваше да се вземат 3-4 туристи от хотела, за който говорим. Първо още в Мармарис нито водачите на автобуса, нито представителят на фирмата знаеха къде се намират хотелите, от които трябваше да съберат завръщащите се туристи. Когато някой не знае нещо може да направи справка с карта ( например в бюрата за туристическа информация се раздават безплатно) или да попита. Та след като за 2 часа обиколихме 3-4 пъти Мармарис, тръгнахме за Бг. И ... нова изненада. Трябваше да се вземат и други туристи. При свършен факт, няма мърдане. Автобусът през целия път се люлееше, а по баира към споменатия хотел дори тръгна и назад, вместо нагоре - надолу. Добре, че спирачките хванаха. Така и така съм се разписала, да споделя и още нещо. Опитах се да протестирам, защото времето за връщане се удължи с 4 часа. Подкрепа не получих, дори ме придърпаха 2-3 лелки, нищо че бяха на близка до мен възраст, и ми казаха да си мълча и да не се заяждам, за да не  ядосам водачите и гида, важно било да се "приберем живи". Манталитет. Докато ти вземам парите, всичко е наред, а после ... както дойде.

между другото, почти няма разлика в цената за ранните записвания и това, което ние платихме 15 дена преди почивката за същия хотел и същите дати.

# 476
  • Мнения: 25
И аз благодаря за снимките. Виждам че плажът е голям, от снимките не мога да се ориентирам - има ли камъчета на влизане и в морето, плитко ли е?
  Няма много камъчета,на места има на места не,но като цяло плажът е хубав,но съм забелязала,че ситен пясък като нашия тук, в Турция(поне където сме били досега) няма.Само в Анталия незнам плажовете как са ,но това лято живот и здраве ще разбера.Да,като влизаш е плитко

# 477
  • Мнения: 1 822
В Айвалък плажа е като на нашето море,със ситен пясък.Няма камъни и водата е кристално чиста Peace

# 478
  • Мнения: 3 118
Да попитам и аз - интересувам се от добър и не супер скъп хотел, смятам да ида със самолет ('щото с автобус 1200 км направо ме сбъркват   #Crazy) и през агенция, въобще не държа да е ултра ол инклузив, тъй като няма много да ми липсва разнообразие от алкохолни напитки, но пък предпочитам хубава плажна ивица с пясък и хотела да е близо до нея. И да няма много стълби, т.е. да не е на някакво скалисто място където да се изкачваш надълго и нашироко. Да кажа, че до сега не съм ходила на море в Турция и ще се радвам на вашите предложения.
Надявам се да предложите и някоя читава агенция - Бохемия направо ми пропаднаха в очите, много, ама много са зле и за съжаление се доказаха нееднократно.

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 14:14 от Пит

# 479
  • Мнения: 262
Пит,моля да уточните към кой курорт сте се насочили . Thinking

Общи условия

Активация на акаунт