Отговори
# 720
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Ти какво предлагаш? Да ги раздават на калпак ли?
Като няма пари, хулят, че няма. Като ги има пак недоволни.

# 721
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Ти какво предлагаш? Да ги раздават на калпак ли?
Като няма пари, хулят, че няма. Като ги има пак недоволни.

Много съм съгласна- вечно мрънкащи ще има постоянно!

# 722
  • Мнения: 15 305
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Ти какво предлагаш? Да ги раздават на калпак ли?
Като няма пари, хулят, че няма. Като ги има пак недоволни.

Много съм съгласна- вечно мрънкащи ще има постоянно!

Кое точно е мрънкане ?  50 лв. веднъж за 2 години - страхотно. Ръцете ли да им целуваме за този мил жест или по скоро милостинята, която сме платили многократно под различна форма?

# 723
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Ами например, ако на мен ми се полагаха тези 50 лв, щях да съм много доволна! И нямаше да го смятам за милостиня, понеже за мен тези 50 лв са почти седмичната храна на семейството ми! Тъпо е, че мрънкат най- вече хората, на които им се полагат тези допълнителни пари, мен това ме дразни. Неблагодарност е.
Същото е като раздават помощите от БЧК- какъв бил този боб, защо им е толкова ориз... Ами не идвай на опашката, остави продуктите и да ти е мирна главата! Ама не- вземат и мрънкат!

# 724
  • Мнения: 15 305
Ами например, ако на мен ми се полагаха тези 50 лв, щях да съм много доволна! И нямаше да го смятам за милостиня, понеже за мен тези 50 лв са почти седмичната храна на семейството ми! Тъпо е, че мрънкат най- вече хората, на които им се полагат тези допълнителни пари, мен това ме дразни. Неблагодарност е.
Същото е като раздават помощите от БЧК- какъв бил този боб, защо им е толкова ориз... Ами не идвай на опашката, остави продуктите и да ти е мирна главата! Ама не- вземат и мрънкат!

Хората, на които им се полагат тези пари имат разходи в пъти по големи. И не съм доволна, защото ми е писнало от "загрижеността" на държавата и правата на децата с увреждания. И си е точно милостиня. Ако някой иска да помогне на друг, но наистина да помогне, не го афишира, нито демонстрира, а го прави така, че този, който е получил помощта да не се чувства унизително.
За помощите от БЧК не знам, но консервите сърмички, които видях и кучетата не ги искаха.
 

# 725
  • Мнения: 9 472
Ехооо,айде стига вече,деее. Confused

# 726
  • Мнения: 71
Ехооо,айде стига вече,деее. Confused
аз чакам сигнал от теб

# 727
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 122
Миналата година подавах декларация за детските края на м.май, сега пак ли м. май?

# 728
  • Мнения: 141
Миналата година подавах декларация за детските края на м.май, сега пак ли м. май?
LaughingДА

# 729
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ох, как да не се похваля - тази година за първи път подадох без да ме върнат за нещо. Днес свърших тази работа и ми падна камък от шията.

# 730
  • Мнения: 141
Ох, как да не се похваля - тази година за първи път подадох без да ме върнат за нещо. Днес свърших тази работа и ми падна камък от шията.
Аз вчера я свърших тая-за пръв път от 3-4г не ме върнаха за нещо-най-после се научих  Party

# 731
  • София
  • Мнения: 23 046
Изплатиха ли детските за този месец?

# 732
  • Мнения: 80
В Пловдив няма детски днес Sad

# 733
  • Мнения: 2
няма ли някои информация кога ще има детски.

# 734
  • Мнения: 169
да , другата седмица след 22 .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт