БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 834
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 958
Ако питаш мен, цената е 100 лв. мисля, а аз обаче си купих ваучер (по препоръка на съфорумка от тук), бяха пуснали във ofertomat и ми излезна 80 лв.

# 331
  • Мнения: 8 942
Много благодаря.

# 332
  • Мнения: 89
Искам да добавя д-р Атанас Кацаров, който е страхотен специалист и е един от малко доктори, за които, с ръка на сърцето мога да кажа, че дават всичко, което могат, за доброто на пациентите си.

Последна редакция: пт, 20 юни 2014, 13:01 от SnowQueen

# 333
  • Мнения: 75
Аз отидох в крайна сметка при доктор Джонгова в Лора Женска здраве и останах очарована. newsm10

Последна редакция: пт, 20 юни 2014, 14:40 от ПримаДона

# 334
  • Мнения: 23
Примадона, докторката не е ли Джонгова Simple Smile Една позната роди при нея Simple Smile

# 335
  • Мнения: 75

Джонгова е разбира се  Embarassed

Ще се поправя Crazy

# 336
  • Мнения: 93
Здравейте, искам да помоля за добър доктор. Не знам какъв специалист ми трябва. Имам проблеми със зъбите, които оправям но никой стоматолог не иска да ми изпише (сменям си стоматолозите често, понеже не съм доволен) антибиотик. От честите инфекции ме боли вляво и ме притеснява да не е нещо на сърцето от ангините. Какъв лекар ми трябва - кардиолог или нещо друго? Благодаря предварително!

# 337
  • Мнения: 4 370
Здравейте! Не откривам в списъка доц. д-р Режина Жак Джераси, но все пак се надявам някой да даде отзив за работата й! Има ли някой с мнение за тази доцентка от Александровска?

# 338
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Търся мнения за доц. Коприварова.
Ще се радвам, ако някой може да сподели лични впечатления.

# 339
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Темата е за лекари, от които сме доволни да ги похвалим и всеки да си преценява! Какво само питате тук , пускайте си теми или пишете в по -близки до това което ви интересува. Една госпожа чак пък и в черния и в белия списък си задала въпроса.Така темата не е полезна с тия спамове offtopic offtopic offtopic

# 340
  • Мнения: 4 370
В такъв случай не знам на кой е полезна темата, понеже едва ли ще изчета всички постове, за да открия дали има мнения за лекаря който търся. Ами хвалете си ги! Аз нямам време да чета всяка похвала за лекари,които не ме интересуват в момента.

# 341
  • Мнения: 93
Препоръчвам д-р Карадалиев от София

# 342
  • Мнения: 4 500
И аз да добавя към тоди списък лекари от София

Д-р Димитър Русев - хирург-проктолог, Пирогов
Д-р Антоанета Ганчева - АГ, специалист онколог
Д-р Янева - АГ, болница Лозенец
Д-р Атанас Матев, хирург-проктолог, Стара Загора
Д-р Радосвет Горвен - хирург, обща и коремна хирургия, Болница Лозенец

# 343
  • Мнения: 186
В този списък искам да добавя няколко имена:
доц. Виолета Димитрова - Майчин дом
д-р Димитър Гунев - Майчин дом
доц. Джераси - Александровска болница

Това са все добри специалисти, на които се радвам , че съм попаднала и ги препоръчвам с две ръце !!!

# 344
  • София
  • Мнения: 1 250
Препоръчвам д-р Корсачки, акушер-гинеколог по рискови бременности от Токуда Болница София. Не само добър лекар и специалист, но и човек с голямо сърце, което е рядко срещано явление. След много ходене по мъките се радвам, че най-накрая попаднахме при него и той си свърши работата. Мога да пиша още много, думите ми не стигат да изкажем благодарността си.

Ето сега търся добър УНГ или педиатър за детето, който да вземе случая ни присърце, но вече 2 години и половина това не се случва и съм отчаяна от специалистите в тези области. Сблъсквам се с тотално безразличие и усещане за поредния случай, изписване на поредните антибиотици,замаскирване на проблема и появяването му отново след месец Cry

Общи условия

Активация на акаунт