БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 830
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 34
Здравейте, търся си добър АГ в София. Бихте ли ми препоръчали, без д-р Христова,практикуваща в Америмед и Надежда? Благодаря предварително.


Бихте ли споделили защо не Христова? Ако желаете, разбира се. Към момента и аз съм разочарована, но чакам да ми дойде часа за трето мнение, та тогава ще кажа със сигурност.
Привет! Аз не съм разочарована, за профилактични бих ходила при нея, но много време се чака за час, преди години не беше така. Разбирам,че е заета,добра и много търсена, но като вляза в супердок, виждам часове за май месец. На мен ми трябва да фоликулометрия и ако трябва да я чакам, значи да пропусна април и да си карам на лентичките/по неин съвет/. Като я питах ако известно време нямаме успех в бебеправенето, какво да правя, ми беше казала да не превръщаме този процес в ходене по болници и чак след година,ако не стават нещата ,да идем на лекар. Аз съм съгласна с нея,но е факт ,че нямам 1 изследване пуснато, а й казах,че стартираме опити. Не знам каква е практиката при други лекари,но наскоро бях при различен АГ и ми каза, че ако до 6тия месец опити нямаме успех,да ходим за изследвания. Тук в темата за изследвания се ориентирам какво да си пусна и мисля този месец да действам на моя глава, а с препоръките тук да запазя час за лекар и да ходя да ги види. А Вас какво Ви разочарова?


Нека да мине вторник и ше споделя, тъй като все още не съм на сто процента сигурна.

# 1 456
  • Мнения: 929
Здравейте. Препоръчайте ми добър хирург за гр. София, за операция на хронична анална фисура

Вижте д-р Кошов в Сердика.

# 1 457
  • Мнения: 59
Др.Шурлиев - нефролог,беше в Исул,сега май е в Софиямед и Калимат
Доц.Рангачев-УНГ,Исул
И как може да вкарате Инна Юри Зарева в класация за добри лекари,това е пълен асбсурд 😂.Пациент съм й от 10г и мъжа ми.Изключително е зле тази жена.Само те гледа тъпо,като й зададеш някой въпрос и мълчи и те пита какво да направи.За лечение и диагностика е много зле,за направления ,ако не са повече от 2,3 на година може,ама.не и всяка година 🤣,че в едим момент вече ти се присмива ,като отидаш 2,3 пъти за едно нещо.зотношение и заинтересеваност нула.

# 1 458
  • Мнения: 39 325
А защо сте и пациенти от 10 години?

# 1 459
  • Мнения: 286
Здравейте! Мой близък му остановиха проблем в надбъбречна жлеза.Може ли да ми препоръчате специалист? Евентуално координати на доц.Еленкова.Благодара!

Последна редакция: пт, 12 апр 2024, 21:46 от Rosalinda77

# 1 460
  • Мнения: 24 354
Аз търся добър ендокринолог, който разбира от ИР, а не само от ЩЖ.
Ходих при две, ама не съм възхитена

# 1 461
  • Мнения: 197
Аз търся добър ендокринолог, който разбира от ИР, а не само от ЩЖ.
Ходих при две, ама не съм възхитена
Калина Иванова в XVII  ДКЦ

# 1 462
  • Мнения: 1 288
Аз търся добър ендокринолог, който разбира от ИР, а не само от ЩЖ.
Ходих при две, ама не съм възхитена

Препоръчвам д-р Гериловска, страхотен ендокринолог и прекрасен  човек, отговаря ми и във вайбър.

# 1 463
  • Мнения: 24 354
Благодаря, но и двамата нямат часове месец напред

# 1 464
  • Мнения: 988
Благодаря, но и двамата нямат часове месец напред
Здравейте!Аз първо направих онлайн консултация в Heele,платих си 30 лв.преглед онлайн,и тъй като нямаше по-ранен час,докторката ми записа за 17.04.Пратих й снимки на изследвания в приложението.Днес направих натоварване с глюкоза и другите,които ми каза,и в сряда ще отида на прегледа. Четох,че струва 120 лв.Четох и добри отзиви за нея.Казва се Александра Трайковска.
За ИР отивам,за Хашимото и за всичките последствия от менопауза на 40. Ще споделя дали съм доволна,ако мога да бъда полезна ☺️

# 1 465
  • Мнения: 15
Моля препоръчайте ми добър гастроентеролог за гр. София

# 1 466
  • Мнения: 3 610
Моля препоръчайте ми добър гастроентеролог за гр. София
В Ачибадем Петров мисля беше завеждащ отделението.Лично аз бях на платен преглед но ми допадна,че ме изслуша и не ме претупа.Има доста специализации в чужбина.

# 1 467
  • Мнения: 15
Моля препоръчайте ми добър гастроентеролог за гр. София
В Ачибадем Петров мисля беше завеждащ отделението.Лично аз бях на платен преглед но ми допадна,че ме изслуша и не ме претупа.Има доста специализации в чужбина.
Благодаря, колко струваше прегледа при него

# 1 468
  • София
  • Мнения: 18 705
Вероятно объркате  със София мед, Д-р Пламен Петров е тсм.
В Токуда няма д-р Петфов, завеждащ е Карагьозов.

# 1 469
  • Мнения: 2 503
Моля препоръчайте ми добър гастроентеролог за гр. София

Доцент Петко Карагьозов в Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт