16-ти рожден ден къде

  • 10 330
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 676
  Моля ви, дайте ми идея къде може да празнува рожденния ден дъщеря ми - на 16 г. е, предложили са й Калипсо в Гоце Делчев, но бих искала да получа и други мнения.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 273
На тази възраст дъщеря ми много добре изкара рожденния си ден в боулинг зала  Peace

# 2
  • Мнения: 819
Идеално място е голф-залата в кино Арена-Младост!Порасналите деца се обучават на голф,а родителите седят на кръгла маса и празнуват.

# 3
  • Мнения: 13
Идеално място е голф-залата в кино Арена-Младост!Порасналите деца се обучават на голф,а родителите седят на кръгла маса и празнуват.

Родители? newsm78
Не мисля, че ще им е много комфортно на 16 годишните с родителите си  Thinking

Скрит текст:
Не се заяждам  Peace
просто казвам...

В някаква пицария, кафене (по-голямо)... по такива места си празнуват рожденните дни вече  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 885
Вие на 16 така ли с празнувахте рождените дни? Ама честно, моля ви. Не ходехте по купони и събирания, ами празнувахте хапвайки на една маса с приятели, а мама и тати на съседната с техните...

# 5
  • Мнения: 676
  Дъщеря ми иска да танцуват, да има музика, освен хапването.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
Ами може на боулинг, караоке или да организирате парти в някое малко заведение с ди джей, за да потанцуват. По принцип с децата трябва да има пълнолетен придружител.
Или домашен купон, но пък рискуваш да се изпонапият неконтролируемо.

# 7
  • Мнения: 644
И аз го мисля 16-тия РД, че наближава и ми се вижда сложен избора. Боулинг с родители на съседната маса е категорично за по-малки! Караоке, може би става, но вече сме го празнували така. Предполагам сами ще си измислят какво искат, ама с какво е приемливо да се съгласим... newsm78

# 8
  • Мнения: 13
И аз го мисля 16-тия РД, че наближава и ми се вижда сложен избора. Боулинг с родители на съседната маса е категорично за по-малки! Караоке, може би става, но вече сме го празнували така. Предполагам сами ще си измислят какво искат, ама с какво е приемливо да се съгласим... newsm78


Домашен купон- НЕ !
Освен ако не искате косите ви да станат като на аватара  Laughing
Но пък от друга страна сега е времето да се забавляват, но не мисля че това е начина  (пък са момичета все пак )Peace
Ако имате възможност в някое заведение. Спомням си преди 3 или 4 години моя приятелка празнува РД в едно кафе/ресторант (?) Ядохме, забавлявахме се и накрая майка и дойде оправи сметка едно-друго и така...нито сме пили и правили мизерии...докато нашите връсници ни гледаха след това сякаш сме изпуснали много, като не сме се напили  Rolling Eyes
Ако нямате възможност за нещо подобно...ще мислим друго...

# 9
  • Мнения: 676
 
   Моля ви, дайте ми конкретен пример със заведение. Решили сме да е на заведение, но къде точно-затова ви моля да ми дадете конкретно име на заведение.

# 10
  • BG
  • Мнения: 2 458
 
   Моля ви, дайте ми конкретен пример със заведение. Решили сме да е на заведение, но къде точно-затова ви моля да ми дадете конкретно име на заведение.

Виж сега, ако ти кажа, че в България има много градове, села, курорти и други населени места, а заведенията са още по-неизброими, дали ще те наведе на мисълта да посочиш за къде точно става въпрос, за да ти се даде удовлетворителен съвет?!  Thinking


Домашен купон- НЕ !
Освен ако не искате косите ви да станат като на аватара  Laughing


Абсолютно! За пореден път си изпати нашата къща преди няма и седмица, приютявайки 30-35 гости на порасналия ми син. Ама заради безакълието на майка му и баща му! Не ми се сеща направо... ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 138
 
   Моля ви, дайте ми конкретен пример със заведение. Решили сме да е на заведение, но къде точно-затова ви моля да ми дадете конкретно име на заведение.
Дай ориентир - център ,квартал ....

# 12
  • Мнения: 676
   За София става въпрос. По принцип няма значение квартала.

# 13
  • София
  • Мнения: 409
   Моля ви, дайте ми конкретен пример със заведение. Решили сме да е на заведение, но къде точно-затова ви моля да ми дадете конкретно име на заведение.

И на нас ни предстои тази година, за това и аз се оглеждам за потенциалните възможности. С добри впечатления съм от Скуба бар : http://www.facebook.com/pages/Scuba-Bar-Dinner/266491286740168
Виждала съм тийнеджърски купон за около 30-35 човека, с хапване и танци. Беше затворено за външни посетители. Кухнята е изпробвано добра.

# 14
  • Мнения: 644
Ето от тук имам добри впечатления: http://www.rocknrolla.bg/ от преди две-три години. Затворено следобедно парти с караоке. Нямаше кухня, но имаше  възможност за външна доставка на нещо за похапване.

# 15
  • Мнения: 676
  Благодаря за предложенията, сега дъщеря ми трябва да реши.

# 16
  • Мнения: 13
Ето от тук имам добри впечатления: http://www.rocknrolla.bg/ от преди две-три години. Затворено следобедно парти с караоке. Нямаше кухня, но имаше  възможност за външна доставка на нещо за похапване.

И аз съм ЗА тук, ако има възможност за затворено парти  Peace

Общи условия

Активация на акаунт