ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 306
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 390
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
И при мен продължава да е така. Не съм пробвала мобилните версии. Изнервих се да опитвам Confused

# 391
  • Мнения: 496
Същите затруднения от Испания  Confused
По 5-7 минути зарежда страница.

# 392
  • Мнения: 945
Значи не съм само аз.
От два дена не мога да вляза, много бавно зарежда - по10 и повече минути.

# 393
  • Мнения: 6 362
За информация - има генерален проблем със свързаността, независим от нашите сървъри - на по-високо ниво, на което може да се дължат забавяния и прекъсвания.


Говорих със системните администратори.
Проблемът бил на "входа" към България.


Проблемът е извън сайта и нашите сървъри и за жалост нищо не можем да направим, освен да чакаме да оправят проблемите със свързаността.
Проблемът е от вчера сутринта.

# 394
  • Мнения: 945
Ясно. Благодаря.
Ще чакаме.

# 395
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Въпросът ми е по-скоро към мениджърския екип, но мисля, че мога да го сложа тук.

С цел повишаване на качеството на продукта предвиждате ли модераторската дейност да стане професионална?

Скрит текст:
.П. П.
Според мене би трябвало, даже с учудване прочетох, че се извършва на доброволни начала и към момента. Инайки предвид това, бих казал че модераторите се справят повече от добре. Това обаче е таванът, който може да бъде достигнат само от доброволци.
Знам, че всичко е въпрос на разчет на приходите, разбира се. Но форумът е изключително влиятелна и важна медия и не бива обаче да продължава да бъде модериран от който когато и доколкото има време и възможности. Любителският, романтичен период на форума, за добро или лошо, е отминал, средата е конкурентна и модерирането ще бъде онова, което би направило разлика в качеството.

Разлика значително по-голяма от тази, която би постигнал изгледът, какъвто и да е той.

Мнението ми е съвсем любителско, разбира се.

# 396
  • София
  • Мнения: 3 760
Някой имали представа къде ми зачезна снимката от подписа? newsm78

# 397
  • Мнения: 5
Снимката си ти е на място. Виж в настройките, след обновяването на сайта се скриха подписите. Влез в профила и си ги пусни да се виждат. Профил - Настройки изглед и подредба - Да не се показват подписите - виж дали е сложено тикче Simple Smile

# 398
  • София
  • Мнения: 3 760
Всичко ми е на място,цъкнах пак на "промени профила",адреси,всичко си е там и пак нищо...
За тази в подписа става на въпрос.

# 399
  • Мнения: 3 970
Всичко ми е на място,цъкнах пак на "промени профила",адреси,всичко си е там и пак нищо...
За тази в подписа става на въпрос.

Аз ти виждам снимката в подписа  Peace

# 400
  • София !
  • Мнения: 1 240
Всичко ми е на място,цъкнах пак на "промени профила",адреси,всичко си е там и пак нищо...
За тази в подписа става на въпрос.

Аз ти виждам снимката в подписа  Peace

Аз също  Peace !!

# 401
  • Мнения: 22 867
.......... и пак нищо...За тази в подписа става на въпрос.
Аз ти виждам снимката в подписа  Peace

И аз я виждам, със старата версия съм. Peace

# 402
  • София
  • Мнения: 3 760
Е аз защо не я виждам? newsm78Как е възможно другите да я виждат,а аз не?
Излязох и пак влязох във форума и пак нищо.И това не е от днес,изчаках няколко дни сама да се появи,но не стана...

# 403
  • Мнения: X
Е аз защо не я виждам? newsm78Как е възможно другите да я виждат,а аз не?
Излязох и пак влязох във форума и пак нищо.И това не е от днес,изчаках няколко дни сама да се появи,но не стана...
Защото подписите са изключени по подразбиране.
Влез в настройките и виж дали нямаш тикче на " не показвай подписите..."

# 404
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Просто не виждате подписи.
Не само вашия Simple Smile
Профил->
-> Настройки Изглед и Подредба
махнете тикчето от:
-> Не показвай подписите на другите потребители.

Общи условия

Активация на акаунт