Делимано гурме 8 в 1

  • 31 462
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 284
Здравейте, някой има ли уреда делимано гурме 8 в 1, търсих отзиви, но никъде не намерих, само за тиганите  Blush
Ще се радвам някой да сподели ако вече го е купил и пробвал   bouquet

# 1
  • Мнения: 19 519
И аз искам да знам какво точно прави повече от обикновена тенджера, че струва 200 лв. Иначе покритието делимано е добро.

# 2
  • Мнения: 0
и аз искам мнение моля ако някои си го купи да сподели

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте.Днес ми е пристигнала тенджерата Делимано Гурме.Отивам да я взема, и след като я пробвам ще споделя.   chef Дано да не съм хвърлила 200лв.  Praynig

# 4
  • Мнения: 19 519
Е, най-после ще чакаме мнение от първа ръка!  Hug

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте, някой има ли уреда делимано гурме 8 в 1, търсих отзиви, но никъде не намерих, само за тиганите  Blush
Ще се радвам някой да сподели ако вече го е купил и пробвал   bouquet
Много се чудех дали да напиша отзиви,но понеже за пореден път съм бясна,реших да предпазя другите от моята грешка.Делимано гурме 8 в 1 е най-голямата глупост,за съжаление и доста скъпичка.Просто един обикновен тиган.Нищо общо с това,което говорят по тв.Температурата изобщо не се разпределя равномерно,напротив,там,където е монтиран нагревателя изгаря доста бързо,а на другите места остава сурово.Връщането на продукта в 7-дневен срок също е измама,защото искат продукта да не е отпечатван и използван.И за финал,още на първото избърсване с кухненска хартия,се отлющи едно малко парченце от керамичното покритие.Та така,дами,не вярвайте на очите си(на това,което показват по тв).И това се оказа една голяма измама!!!!

# 6
  • Мнения: 19 519
Много ти благодря за отзива! Вярно е, че си изхарчила на вятъра 200 лв, ама пък аз закупих Скуба и Румба /прахосмукачки-роботи/, които отлежават развалени и ме е яд, ама иде реч за четирицифрена сума!!! Но пък добре е че тук във форума сподели и ще им секнат доста от продажбите. За керамичното покритие ако е отлющено мисля че можеш да направиш рекламация като дефектен уред, ако не - КЗП. Изненадана съм за покритието, защото аз имам два тигана, които са с такова покритие и съм доволна, но пък ги ползвам от съвсем кратко време. Е, за пореден път се убедих, че Топ шоп и другите телешопи свястно нещо на разумни цени не може да изкарат!

# 7
  • Мнения: 0
благодаря и от мен аз купих ножовете и за сега сам доволна те садобри поне Simple Smile

# 8
  • Мнения: 350
Вчера го получих и днес готвих първото си ястие в него-пилешка яхния.Получи се доста добре и вкусно.Много лесно се изми. Ще видим занапред как ще е .Още не съм изчела инструкциите докрай.Ще разгледам и готварската книжката какво предлага.

# 9
  • Мнения: 0
Много ти благодря за отзива! Вярно е, че си изхарчила на вятъра 200 лв, ама пък аз закупих Скуба и Румба /прахосмукачки-роботи/, които отлежават развалени и ме е яд, ама иде реч за четирицифрена сума!!! Но пък добре е че тук във форума сподели и ще им секнат доста от продажбите. За керамичното покритие ако е отлющено мисля че можеш да направиш рекламация като дефектен уред, ако не - КЗП. Изненадана съм за покритието, защото аз имам два тигана, които са с такова покритие и съм доволна, но пък ги ползвам от съвсем кратко време. Е, за пореден път се убедих, че Топ шоп и другите телешопи свястно нещо на разумни цени не може да изкарат!
                             
Аз също ползвам тиганите от миналата година.Наистина е по-вкусно,но дъното им си промени цвета и малко кафенее.На новия ми уред това се получи веднага,на мястото където отдолу е монтиран нагревателя.В упътването пише да се свари бял оцет в него,но и това не помогна,само дето дадох и 3 лв.за оцет.Simple SmileЗа варени манджи е идеално,но за печене забравете,това е просто невъзможно.А за това,че малко се излюпи,знам,че и да направя рекламация,ще обвинят мен,въпреки,че се получи още при първия опит,като го забърсах с домакинска хартия.За финал-тенджерите им да доста по-евтини,и ще ви вършат същата работа.Поздрави,Мая!

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте.Днес ми е пристигнала тенджерата Делимано Гурме.Отивам да я взема, и след като я пробвам ще споделя.   chef Дано да не съм хвърлила 200лв.  Praynig

Здравей, ето инфо от първа ръка. Имам тенджера от 24 см (това по скоро е дълбок тиган) и универсалния тиган, с капаци, които си взех отделно. Като цяло не  са лоши, но забелязах някои неприятни недостатъци - страничните дръжки не са изолирани добре и си изгорих пръстите още при първото готвене. След мене пострада и мъжа ми, защото забравих да му кажа да не хваща навътре, а само в края въпросните дръжки.Капаците са ужасно тежки, ако ги изпусна, не искам да знам какво може да се случи, но най-дразнещото е, че нямат никакъв отвор за парата, както и дръжката им постоянно се развива и буквално пада. Налага се да си затягам семплото болтче, което я придържа към капака. Доста аматьорско, особено за тези пари... Дотук съм с Делиманото, следващия път ще си взема нещо истинско.

# 11
  • Мнения: 1
Здравейте.Днес ми е пристигнала тенджерата Делимано Гурме.Отивам да я взема, и след като я пробвам ще споделя.   chef Дано да не съм хвърлила 200лв.  Praynig

Здравей, ето инфо от първа ръка. Имам тенджера от 24 см (това по скоро е дълбок тиган) и универсалния тиган, с капаци, които си взех отделно. Като цяло не  са лоши, но забелязах някои неприятни недостатъци - страничните дръжки не са изолирани добре и си изгорих пръстите още при първото готвене. След мене пострада и мъжа ми, защото забравих да му кажа да не хваща навътре, а само в края въпросните дръжки.Капаците са ужасно тежки, ако ги изпусна, не искам да знам какво може да се случи, но най-дразнещото е, че нямат никакъв отвор за парата, както и дръжката им постоянно се развива и буквално пада. Налага се да си затягам семплото болтче, което я придържа към капака. Доста аматьорско, особено за тези пари... Дотук съм с Делиманото, следващия път ще си взема нещо истинско.

За съжаление, и при моят тиган дъното вече потъмня. Пробвах да изтъркам с обезмаслител, но ефекта се губи след първото готвене. Подозирам, че много скоро този тиган съвсем ще даде фира, а го имам от месец. Хем преди да го купя, попитах една мацка, която работи в топшоп, струва ли си парите и тя каза, че освен матраците дормео и тези тигани, нищо от другите им неща не си струва, с което ме убеди. Обаче вече не смятам така.

# 12
  • Мнения: 19 519
Аз ги ползвам вече няколко месеца и единствено мога да потвърдя разглабването на дръжката на капака. Не са ми потъмняли, много лесно се мият и са в пъти по-добри от тефлоновия ми тиган на Тефал. Не зная колко са трайни. А и какво като покафенеят дъната - ако все така не залепват си е о к за мен. Дръжките не са ми горещи.

# 13
  • Мнения: 1 042
С две ръце за тигани ТЕФАЛ. Само ТЕФАЛ...............................Всичко друго се лющи, драска  рано или късно и не си заслужава парите, колкото и малко да са те.

# 14
  • Мнения: 19 519
С две ръце за тигани ТЕФАЛ. Само ТЕФАЛ...............................Всичко друго се лющи, драска  рано или късно и не си заслужава парите, колкото и малко да са те.
Ако ти покажа моите тигани Тефал.....ще си смениш мнението веднагически. На практика вече не се познава цветът на тефлона. И залепва и загаря - ужас.

# 15
  • Мнения: 1 042
Милитана, а сигурна ли си, че тиганите ти са точно Тефал, а не някакво менте. Аз ги купувам от Техномаркет, в средата са със червено кръгче.

# 16
  • Мнения: 19 519
Та, такива са и моите. Единият е точно от Техномаркет, а другият - от Фантастико. Имах и един купен от Била, него вече не издържах и го хвърлих. Вярно е, че аз много ги ползвам сигурно затова ми се скапват така. Керамичните са ми на няколко месеца, ще ги видя и тях що за стока са след година-две.

# 17
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
И аз отпреди 2 дни се сдобих с Делимано Гурме, толкова дълго го очаквах, а накрая останах много разочарована. Още първият път реших да задуша зеленчуци, сложих на решетката за задушаване и незнайно как половината бяха изпадали долу и естествено загорели до безкрайност и това в рамките на 7, 8 мин. Това черно петно не мога да изчистя с нищо, пробвах с препарти, като естествено накрая се ядосах и започнах да го търкам с телчица, ефект отново нямаше. После пържих месо и на местата където беше загоряло от зеленчуците дори с мазнина залепваше. Вчера пък пържих бекон пак с малко мазнина и почти цялата ми тенджера стана черна, вече не прилича на нищо. Много се ядосах че толкова пари отидоха на вятъра, просто няма да ми прави кеф да готвя повече в нея с това черно дъно, а и то какво ли ще мога да приготвя всъщност след като всичко ми залепва newsm78. За притопляне също не ми върши никаква работа и като цяло за мен Делимано е вече една скъпа и ненужна вещ, страшен боклук. За пореден път се убедих да не се вярва на големите реклами Close

# 18
  • Мнения: 280
А как да отворя нова тема????

# 19
  • София
  • Мнения: 661
И аз гледах рекламата на това чудо, но съм скептична към такива неща. Единствено преди време бях поръчала от Амазон един Слоу Кукър, от който съм сравнително доволна.

А за тиганите, да, тефлонът и при мен си променя цвета и пада. В момента сме с керамични тигани...

# 20
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,имам Делимано Гурме от 9.12.Пробвах го за първи път да сваря ядене-стана и лесно се изми,но аз не го купих да варя,а да пека и да ползвам грила.Това за мен означава без никаква мазнина.Днес реших да го пробвам да изпека скумрия и съм много разочарована,скумрията стана,но дъното е черно и не може да се измие.Сина ми е вегетарианец(яде риба,но пекана без мазнина),кажете ми с какво да почистя дъното,знам ще кажете с нищо.Какво нередно направих?Нито упътванията им са като хората,нито рецепти има за Гурмето т.е. как да ползваме грила и как да печем в това чудо,което аз вече наричам пълен боклук.Моля Ви ако някой може да ми каже как да го изчистя,как да използвам функциите грил и печене нека пише.Благодаря Ви предварително.

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Така е , като не четете, а се лъжете по реклами. Само от пръв поглед си личи,че това е боклук. За тия пари,един мултикукър истински обаче, не измислен като тоя да си бяхте взели и направо щяхте да сте очаровани.

# 22
  • Мнения: 3
Здравейте пак сън аз.Вчера търсих съвет от вас за Делимано Гурме,днес вече не търся.Мъжа ми отиде в магазина от който ми го беше купил показа го и му върнаха парите до ст.Пиша за тези които не знаят Делиманото има тест период 1 месец т.е. може да го върнете.Но по-добре НЕ СИ ГО КУПУВАЙТЕ!Аз няма да си купя нищо с керамично покритие.Между другото знам че не е тази темата,но от стиймопа съм много доволна.

# 23
  • Мнения: 19 519
Аз от керамичните тигани на Делимано съм много доволна - нищо не ми загаря.

# 24
  • Мнения: 84
Аз търся информация от потребители, които са си купили и ползват мултикукър на Делимано.

# 25
  • Мнения: 0
Невероятен уред - рекламата, която течеше по телевизията е абсолютно вярна. Аз купих и искам да купя още един, но за съжаление вече е изчерпан от веригата Делимано.

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Невероятен уред - рекламата, която течеше по телевизията е абсолютно вярна. Аз купих и искам да купя още един, но за съжаление вече е изчерпан от веригата Делимано.


Добър опит за реклама, но това далеч не е най-добрият уред от този вид. Laughing

# 27
  • Мнения: 1
 Rolling Eyes Здравейте!
Преди два дни си купих Делимано гурме само за 20 лева (разпродажба) Laughing .Изпържих успешно картофки и се представи добре.Ако се държи така и при задушаване на зеленчуци,ще сам истински доволна   chef
За тази сума ,ще си затворя очите за недостатъците  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте,  и от мен!

Късно се включвам в темата, но ще изкажа моето мнение относно керамичните съдове с марка Делимано.
Уникални са!!!  jumpuu  jumpuu  jumpuu
Притежавам доста от тях, също и Гурмето и мога да кажа, че съм много доволна от тях.

# 29
  • София
  • Мнения: 681
А като качество и ефективност каква е разликата между Делимано и мултикукъра на Филипс? Струва ми се, че Филипса ще е много по-добре.

# 30
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Здравейте,  и от мен!

Късно се включвам в темата, но ще изкажа моето мнение относно керамичните съдове с марка Делимано.
Уникални са!!!  jumpuu  jumpuu  jumpuu
Притежавам доста от тях, също и Гурмето и мога да кажа, че съм много доволна от тях.


Отново жалък опит за реклама, използвайте си боклуците си щом сте толкова доволни, но не залъгвайте хората да се набутват. Моето го използвах няколко пъти и вече за нищо друго не става освен за боклука.

# 31
  • Мнения: 350
Не знам как са го изчислили ,но тъкмо измина гаранцията и изгоря и не подлежи на ремонт.Не мога да кажа , че не съм доволна, но не е и това което очаквах за тези пари.

Общи условия

Активация на акаунт