Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 65

  • 49 603
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31
На мен пък, като ги видях, първата мисъл ми беше за Карие  Peace

darkroze , siren62   bouquet благодаря ви  Hug колкото повече, толкова повече  Grinning Heart Eyes
Фенче  Hug

Маниса - офшорна зона  newsm80  hahaha

султана с баш шехзадето  Grinning Heart Eyes 

# 736
  • София
  • Мнения: 228
#Crazy #Crazy #Crazy
Горгона, стига бе!!! За сватба бих приела някаква дискретна коронка или диадема. Повтарям дискретна! Абе булки и абитуриентки тип сметанова торта, покрита с камъни и букли не харесвам!  Laughing Но явно ВВ манията добива застрашителни размери!!!

Moniiica,
Скрит текст:
И на мен изображенията по роклите ми приличат повече на икони на Св. Георги , Йоан Кръстител, Исус Христос, Архангел Михаил и т.н, ама си мислех, че повредата е само в моя телевизор newsm78 Всъщност, не знам какво представляват византийските стенописи де.  Joy

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Ама булките как да е..Но като ми кажат - " Искам харемска коронка за дискотеката" и ей така  Shocked изглеждам.

# 738
  • София
  • Мнения: 228
Ами може и дискотеки тип харем да има вече! Ахахахахах!  Joy Сега очаквам да се включи съфорумка, която се занимава с шиене и да ни информира, че кафтаните са били изключително търсена стока тази зима...  ooooh! Joy

# 739
  • Мнения: 5
Ама булките как да е..Но като ми кажат - " Искам харемска коронка за дискотеката" и ей така  Shocked изглеждам.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Стига бе, и такива ли има?

Сега очаквай за абитуриентските балове да те  търсят с подобни поръчки.  Laughing

# 740
  • Мнения: 5

Moniiica,
Скрит текст:
И на мен изображенията по роклите ми приличат повече на икони на Св. Георги , Йоан Кръстител, Исус Христос, Архангел Михаил и т.н, ама си мислех, че повредата е само в моя телевизор newsm78 Всъщност, не знам какво представляват византийските стенописи де.  Joy
Изображения на светци, ктитори, ей това, дето е изрисувано по тоалетите.  Joy Joy

Извинявам се за последователните постове.

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 15:11 от Moniiica

# 741
  • Мнения: 4 936
НОВА ТЕМА?

# 742
  • София
  • Мнения: 228
Ама булките как да е..Но като ми кажат - " Искам харемска коронка за дискотеката" и ей така  Shocked изглеждам.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Стига бе, и такива ли има?

Сега очаквай за абитуриентските балове да те  търсят с подобни поръчки.  Laughing

Аз очаквам и много новородени да се сдобият с имената Хюррем, Сюлейман, Малкочоглу, Михримах и т.н.   Laughing

# 743
  • Мнения: 13 494

darkroze , siren62 - благодаря ви за превода на руското смешно резюме! Joy Joy Joy

Не ходя на дискотека и съжалявам, че няма да видя софийския "елит" с короните и тиарите... Shocked Shocked #Crazy

# 744
  • Мнения: 459
Заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=706072.msg24480564#msg24480564

Ани я няма в момента и затова я пускам. Peace

# 745
  • Мнения: 1 208
Ама булките как да е..Но като ми кажат - " Искам харемска коронка за дискотеката" и ей така  Shocked изглеждам.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Стига бе, и такива ли има?

Сега очаквай за абитуриентските балове да те  търсят с подобни поръчки.  Laughing
Да за баловете,може и да си поръчат каляска като на Хюрем..............Между другото нали се спомена,че Хюрем ,ще направи грешка?!Явно имат в предвид,дет' наби Хатидже.Обаче аз си мисля,защо да е грешка?Та те какво ли не я правиха ,хайде да не изброявам тук,знаете издевателствата над нея.Тя пък сега нали си мисли,че може да умре и какво ли си мисли,че няма какво да губи?!И на оня свят няма да си прости,че не е напердашила поне една от тях.Е тя няма да умре сега,сигурно,ще намерят противоотрова?!

# 746
# 747
  • Мнения: 1 208
Хасеки,кой ще се жени? newsm78


Е как кои- Михримах и Рустем. Laughing 1539 година- сега е 1538  Laughing

Първо няколко погребения и после сватба, а може и две да са- истинската на Михримах и измислената на Мехмет и Есмахан. Laughing
Аз да попитам.Сега като е 1538,на Хюрем колко години живот и остава?В действителност от какво умира?В смисъл,не питам как,ще я уморят сценаристите,но по исторически факти?!

# 748
  • Мнения: 14 443
Умряла в прегръдките на султана от болест.Около  години май.Има още да се гледа Mr. Green

# 749
  • Мнения: 1 208
Момичета тук споделям един линк за гледане на Тв СТАР онлайн.Сайта е руски http://velikolepnyj.ru/forum/tv/online/[

Общи условия

Активация на акаунт