Разваляне на Магии

  • 477 603
  • 994
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Не е трябвало единственото което трябва да направиш е да го развалиш.

# 496
  • Мнения: 255
Здравейте,

Може ли да дадете координати на ходжата от Езерово и на ходжа Сабри от Айтос?
Има ли някой ходил на скоро, за да даде някаква информация?

# 497
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен. Съвсем нова съм в сайта и не съм изчела всички коментарии по темата за ясновидството и магиите. Имам сериозен проблем и ви моля да ми кажете дали някой от вас е ходил при Сирма от гр.Средец и ако са извършвани разни ритуали дали има ефект. Моля, спешно ми е.

# 498
  • Мнения: 255
Здравейте и от мен. Съвсем нова съм в сайта и не съм изчела всички коментарии по темата за ясновидството и магиите. Имам сериозен проблем и ви моля да ми кажете дали някой от вас е ходил при Сирма от гр.Средец и ако са извършвани разни ритуали дали има ефект. Моля, спешно ми е.
Сооред мен, тя не става. Нито в "гледането", нито в другите неща. По-добре потърсете някой друг.

# 499
  • Мнения: 9
Цвете от кристал ходили ли сте при нея? От личен опит ли ми давате съвета защото това което успях да прочета по темата има доста различни мнения

# 500
  • Мнения: 255
Да, личен опит..... за съжаление.

# 501
  • София
  • Мнения: 22 908
Сирма не знам дали разваля магии и дали е добра в това, но познава.

# 502
  • Мнения: 255
yalduz,

просто звъниш и пробваш.
Може пък тя да се окаже "твоя" човек.

Може да й звъннеш на телефона, такса няма, не е импулсен, нищо не губиш, ако опиташ. Даже ще сме благодарни да споделиш мнение дали ти е помогнала.

При мен, за това, което я питах - не позна, въпреки че беше в срок от 2 седмици.

Аз да ви кажа само, че ходжата от Езерово не става вече. Ходих до там. Срещнах се с внучката му (съвсем случайно) и тя каза къде да го търся и т.н. Отидох, нямаше никой. След 5мин стоене пред вратата реших да се размърдам до магазинчето и да попитам за него. Жената вътре каза, че не го е виждала днес. Замълча за около минута и продължи - до преди 2-3г. много хора имаше при него и помагаше, но оттогава стана болен, едва ли ще ви свърши работа.
Не знам дали й повярвах, може би не, за това се върнах при внучка му и казах, че не съм го открила.
И тя започна да ми казва същите неща. Каза, че до преди няколко години на страшно мн хора е помогнал, но от тогава нещо му става и е луднал. Каза, че сам си говорел, понякога не си разбирал, едва ли аз ще мога да му разбера нещо. Ще бъдат пари дадени на вятъра, или там каквото съм преценила да му оставя.

Отказах се и се прибрах.
Та, не ходете, ако сте имали намерение. Sad

За Афизе от с. Вълнари - познава при гледането много, но в развалянето на магии хич я няма. Бях при нея. Попаднахме в ден, когато не гледа. Прие ни доста трудно. Каза, че ще ни направи нещо, което е за да ме пази, докато отида да разваля магията. Писа някакви йероглифи, сгъна листчето и ми го даде да го заровя. Да, обаче аз съм любопитна и го разгънах и го снимах. Пратих го на мой познат арабист, после и в две сайтчета за арабски неща. Оказа се, че това са някакви пълни драсканици, които нямат никаква сила.
Умрях от смях. Нищо де, поне няма тарифа и пари за разваляне не взема..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 503
  • Мнения: 89
Лелеее , отделих малко време и изчетох всички коментари. Много съм впечатлена от някои от участниците в темата.
Последните три дни изчетох доста неща из нета за магиите. Смятам , че може да имам направена такава , макар да съм от хората , които по-скоро не вярват в това. Последния месец в близкото ми обкръжение присъстваше жена , която обаче е доста запозната с тези неща. Два дни след малък спор с нея започнах да се чувствам зле , започнах да сънувам кошмари , в които тя присъства , световъртеж , гадене , отпадналост , умора , които естествено  може да се приемат и за симптоми на грип , какъвто имам също от тогава , но това , че се скарах с най-близките си хора без причина не е от грипа. Някъде из нета прочетох също за необяснимо сърцебиене ... твърде много съвпадения станаха.
И така , говорих с моя приятелка , която преди две години беше намерила яйце и се беше разболяла , беше отишла при една врачка в Пловдив , Веси /Веселина може би , не знам/ , в коментарите не видях никъде да се говори за нея , но моята приятелка ми я препоръча , каза , че се е чувствала много по-добре , оздравяла е и това , което й е казала се е случило. Познала е миналото и настоящето , предсказала й е неща в краткосрочен план и т.н. , приятелката ми е много доволна.

# 504
  • Мнения: 299
Лелеее , отделих малко време и изчетох всички коментари. Много съм впечатлена от някои от участниците в темата.
Последните три дни изчетох доста неща из нета за магиите. Смятам , че може да имам направена такава , макар да съм от хората , които по-скоро не вярват в това. Последния месец в близкото ми обкръжение присъстваше жена , която обаче е доста запозната с тези неща. Два дни след малък спор с нея започнах да се чувствам зле , започнах да сънувам кошмари , в които тя присъства , световъртеж , гадене , отпадналост , умора , които естествено  може да се приемат и за симптоми на грип , какъвто имам също от тогава , но това , че се скарах с най-близките си хора без причина не е от грипа. Някъде из нета прочетох също за необяснимо сърцебиене ... твърде много съвпадения станаха.
И така , говорих с моя приятелка , която преди две години беше намерила яйце и се беше разболяла , беше отишла при една врачка в Пловдив , Веси /Веселина може би , не знам/ , в коментарите не видях никъде да се говори за нея , но моята приятелка ми я препоръча , каза , че се е чувствала много по-добре , оздравяла е и това , което й е казала се е случило. Познала е миналото и настоящето , предсказала й е неща в краткосрочен план и т.н. , приятелката ми е много доволна.
Питайте приятелката си за подробности,как да се открие тази Веси ,къде живее,как да я намерим ,дано се включи някой от Пловдив и да даде ориентири и отзиви

# 505
  • Мнения: 89
Ами попитах я , било е преди две години и явно жената си е сменила номера , защото моята приятелка иска отново да ходи, но не е могла да се свърже. Това което се знае е , че жената е от квартал Смирненски ,  утре с моята приятелка ще ходим да я търсим

# 506
  • Мнения: 299
Дано я откриете,стискам палци ,чакаме ориентир

# 507
  • Мнения: 9
кажете ми някой от който сте доволен при правене на ритуал или магия.  Моля ви спешно ми е.

# 508
  • Мнения: 10 758
Ако търсиш някой, който изчиства негативно влияние, не мога да помогна.И аз все още търся. 

# 509
  • Мнения: 1
Попаднах в интернет на това видео за премахване на магия . Незная дали помага ,но го  изгледах и се чуствам по-добре . В интернет също има указания как да си направите восъколеене , така че може сами да се опитате да си помогнете . 
https://www.youtube.com/watch?v=diM7s0tmazE&t=29s
http://www.chudesa.net/%d0%bb%d0%b5%d0%b5%d0%bd%d0%b5-%d0%bd%d0% … d0%b3%d0%b8%d1%8f

Общи условия

Активация на акаунт