Детски градини и ясли район Надежда 2013

  • 20 221
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 494
Привет,

Ще бъда благодарна за отзиви за 6 ОДЗ. Благодаря   bouquet

# 61
  • Мнения: 19
Привет,момичета!
Дъщеричката ми у приета в 170 ОДЗ, но нямам никаква информация за база, педагогически персонал, отношение и т.н. въпроси ,които  ни вълнуват ,щом стане въпрос за детски градини.Ще съм благодарна за всяко мнение на майки на дечица , които са минали по този път във въпросната градина.Поздрави!

# 62
  • Мнения: 123
И моята дъщеря е приета в 170 ОДЗ. Аз също нямам наблюдения и ще следя темата. Ние сме набор 2011 г. Доколкото разбрах те ще бъдат във филиала на ул.,, Сава филаретов''. А набор 2012 г. ще си останат на ул. ,, Любородие''. Ако някой има информация, моля споделете.

# 63
  • Мнения: 19
 Simple Smile И моята дъщеричка е  набор 2011 Simple SmileЩе бъдат заедно изглежда. Simple SmileНа ул. Сава Филаретов не е ли по- добре,защото бях чела ,че  това е изцяло  нова сграда.

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 572
Здравейте, сградата на Сава Филаретов е изцяло нова, ако се разровите из нет-а може да видите снимки на леглата- двуетажни са.Нямам лични впечатления, живея наблизо и ежедневно виждам градината, но отвън Simple Smile
 Аз искам да попитам за конкретни впечатления за 24 одз надежда. Чух, че базата е доста остаряла и, че е много влажно и има мухъл вътре в помещенията. Моля, за отзиви.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 020
Дъщеря ми сега е последна група в 24 ОДЗ. Мога да кажа, че мухал вече няма. Групите, в които имаше такъв направихме ремонт от вътре, а на следващата година общината санира отвън цялата сграда. Това ОДЗ е на 35 години и няма как да се сравнява с новите детски градини, нека това се вземе предвид. Да леглата са им старички, с балатум са стаите, но всяка година се правят подобрения.

# 67
  • Мнения: 696
Има ли приети дечица в 90 одз, набор 2011 г. сме?

И коя от групите е по-добра, ако може да споделите впечатления!

# 68
  • Мнения: 8
Моля за скорошни мнения и впечатления от 171 ОДЗ. Благодаря

# 69
  • София
  • Мнения: 480
Сайта на 15 ОДЗ е http://odz15.info
За сега изглежда, че ще сме там, ако до довечера няма промени в списъка с чакащите.
Дано да няма такива случаи като цитирания от silvanchence.

# 70
  • Мнения: X
Ние бяхме в 171 ОДЗ ясла и градина. Доволни сме много, но заминахме и се наложи да напуснем. Малката още пита за там  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 3
Здравейте.Може ли, някой да сподели  впечатления за 90 ОДЗ ? Благодаря.

# 72
  • Мнения: 2
Колебая се в коя градина да запиша сина си, който е набор 2011. Дайте мнение за 115 ОДЗ ФИЛИСЛ ВРЪБНИЦА, 15 ОДЗ и 171 ОДЗ. 115 ОДЗ ми е най близо но двора не ми харесва и не е санирана, ако не се лъжа. А и няма басейн, А ми се искаше да ходи на плуване.

# 73
  • Мнения: 149
Много хора питаха за мнение за 15 ОДЗ-
Като цяло база - подържана има и басейн /някои питаше въпреки че в началото и ние бяхме ентусиасти но всеки си решава/.
Ясла Бяхме в група Зайо  но бяхме в яслата септември и октомври и след това до май болни, как се разболяхме /на всички им течът сополите и лелката навива т. Хартия на руло и тръгва по ред без да сменя хартията.
Детска градина две групи са тази година Тигър и Детелина.
Детелина – Строги педагози, Ангажиране на родителите в процеса на обучение. Малко престараване но резултатите са по-добри.
Тигър – Пълна противоположност. По-точно пълно безхаберие. Според мен педагозите в тази група са си сбъркали професията. Работата им се състои, не как да направят нещо с децата, а да се оправдаят защо не са го направили.
Като цяло може да отворите сайта и да видите тържества /снимки/. Много показателно е броят на тържествата на всяка група / т.е. ангажирането на децата/.

# 74
  • Мнения: 1
Здравейте! Бих искала да попитам дали имате впечатления от 90 ОДЗ - филиал? Как стои въпроса там с памперсите? Нашето детенце все още не желае да сяда на гърне и това малко ме притеснява...С лъжичката също не се справя сама.

Общи условия

Активация на акаунт