Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 69

  • 30 352
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 371
Фенче,  Heart Eyes ама наистина ли мислиш, че може да ми е проблем това ! Laughing Моля те ! Stop
Ти сподели твоето мнение, аз моето, не казвам, че ти имаш проблем с това, нали ?
Колкото до изтритите постове - най- много изтрити постове има на Джемретата ! Peace

# 46
  • Мнения: 18 603
Много ли си сигурна? Явно не си прочела много от гадните постове, заради които бяха изтрити и някои съвсем нормални.

# 47
  • Мнения: 3 371
Много ли си сигурна? Явно не си прочела много от гадните постове, заради които бяха изтрити и някои съвсем нормални.

Ами сигурна съм, да, защото една голяма част от тях бяха персонални, обидни, грозни и груби .
Достатъчно гадни постове съм прочела, не мислиш ли ?! Така че, хич не съжалявам за тези, които съм пропуснала - имам представа какво е било съдържанието им ! ooooh!

# 48
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 49
  • Мнения: 8 545
Хайде, да не се правим на света вода ненапита, че много постове има, в които Зейнеп е наричана как ли не. Wink  На мен не ми пука, щото не ми е лелина дъщеря,  Mr. Green ама да се придържаме към фактите. Peace

# 50
  • Мнения: 18 603
Добре, добре. Няма да спорим. Колкото до това, дали имам проблем с твоето мнение относно играта на Ойкю - не, нямам. Бях сигурна, че тези, които не харесват актрисата от самото начало, няма да кажат, че им е харесала играта и. Само съжалявам, че не виждаш това, което виждам аз, нищо друго. Peace
Лудостче  Heart Eyes невероятен клип с невероятна песен...благодаря ти!  bouquet

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 15:49 от queen_fenka

# 51
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 52
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз ако трябва да съм честна, Ойку не ми блестеше в началото. Може би щото театъра и сериалите са две различни неща, не знам. После започна да ми навлиза под кожата и ся си я харесвам много. Нещо което не мога да кажа за Мерве...чеки да се скрим под стола newsm43
Беше ми супер безлична и в "Малки тайни" сега и тук. Mr. Green

Де да знам, ако й бяха дали роля на добричка, пък успееше да блесне...ма то се гадни роли играе.

# 53
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз ако трябва да съм честна, Ойку не ми блестеше в началото. Може би щото театъра и сериалите са две различни неща, не знам. После започна да ми навлиза под кожата и ся си я харесвам много. Нещо което не мога да кажа за Мерве...чеки да се скрим под стола newsm43
Беше ми супер безлична и в "Малки тайни" сега и тук. Mr. Green

Де да знам, ако й бяха дали роля на добричка, пък успееше да блесне...ма то се гадни роли играе.


С извинение и аз да кажа, Мерве определено трябва да играе злобни роли няма да и отива да е добър образ. Лицето и просто е на лисица и и отива доста повече да е злобарката.
От началото аз лично доста харесах Ойку според мен е млада и сега навлиза. За мен лично Киво също не беше блестящ във Перла  newsm43 (не ме убивайте с камъни),но тук е просто перфектен по добър от него няма Брилянтен е . Просто трябва да и се даде шанс. Казвам го за хората, които не я харесват. Аз я харесах от началото. За мен беше прозрачно още от началото колко много обича Кузей. Усещаше се една голяма любов. Играта и на двамата от началото ми говореше,че ще има една голяма история. И знаех,че това няма да е просто история за двамата братя. Ойку за мен е добра акртиса и ми харесва как играе и бих я гледала и в други проекти.  Peace



# 54
  • Мнения: 18 603
Зизу, ами и аз в началото не я харесах много...И като игра и като образ. Но после и повярвах, хареса ми как се промени мирогледът и, разбра колко е грешала в мнението си за двамата братя. Тя търсеше сигурност в Гюней, а той се оказа страхливец. Кузей винаги я е привличал, но той се държеше така, че я плашеше. Много порасна това момиче оттогава. А играта и с всяка серия става все по-добра. Нормално е, все пак това е първият и сериал.
Мерве ми беше фалшива като добра девойка, сега си е супер. Явно я бива само за такива роли. Уж щеше да им вдига рейтинга, а то кво стана? Единствената промяна в сюжетната линия беше тази със Зейнеп, според мен. И като видяха, че не става...айде, направиха я злодейка hahaha Ми дадоха и шанс да блесне като добричка, ама йок!
Лудостче  Heart Eyes подкрепям - в началото на Перла Киво беше много неуверен, но след това показа какво може, още по средата на филма. А сега вече е перфектен, няма спор.
Така и Ойкю...и аз бих я гледала и в друг сериал, много ми е сладка.

# 55
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фенче, Поли...(нали така се казваш?), че ми е трудно с тва Лудостче. Hug Hug Heart Eyes

Не ми харесва Мерве даже и като злодейка.
Фенче, взе ми думите от клавиатурата освен за Мерве, Joy


По-добре да я бяха изтеглили от филма. На мене лично грам нямаше да ми липсва. hahaha Joy

# 56
  • Мнения: 18 603
Фенче, Поли...(нали така се казваш?), че ми е трудно с тва Лудостче. Hug Hug Heart Eyes

Не ми харесва Мерве даже и като злодейка.
Фенче, взе ми думите от клавиатурата освен за Мерве, Joy


По-добре да я бяха изтеглили от филма. На мене лично грам нямаше да ми липсва. hahaha Joy




 Joy Joy Joy Joy е, и на мен няма да ми липсва, честно казано.Ама хич. hahaha

# 57
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Фенче, Поли...(нали така се казваш?), че ми е трудно с тва Лудостче. Hug Hug Heart Eyes

Не ми харесва Мерве даже и като злодейка.
Фенче, взе ми думите от клавиатурата освен за Мерве, Joy


По-добре да я бяха изтеглили от филма. На мене лично грам нямаше да ми липсва. hahaha Joy


Хаха направо ме разби а каваш,че си я харесвала  Joy Joy Поли съм да приятно ми е ти Зизу ли се казваш Simple Smile

Така ми вика само госпожата между другото и като го прочета знам,че е тя  Joy

# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Фенче, Поли...(нали така се казваш?), че ми е трудно с тва Лудостче. Hug Hug Heart Eyes

Не ми харесва Мерве даже и като злодейка.
Фенче, взе ми думите от клавиатурата освен за Мерве, Joy


По-добре да я бяха изтеглили от филма. На мене лично грам нямаше да ми липсва. hahaha Joy


Хаха направо ме разби а каваш,че си я харесвала  Joy Joy Поли съм да приятно ми е ти Зизу ли се казваш Simple Smile

Така ми вика само госпожата между другото и като го прочета знам,че е тя  Joy
Тва значи ли, че не мога да те наричам Поли...ако е така...няма проблем! Peace
А мойто име е много странно...( Заня) за тва по лесно е Зизу. Всички така ми казват ама ако искаш може да ми викаш както си искаш даже и Трайкова. Приятно ми е! bowuu

Байдъуей, казах, че харесвам Ойку, и съм се опитала да харесам Мерве...ама не става. Whistling

# 59
  • Мнения: 18 603
Момичета, а представяте ли си, Симай да е забременяла от Баръш? Ще бъде много готино. Напоследък все за това мисля. Да ги видим тогава великите Синанер. А Бану имам чувството, че много скоро ще покаже на Гюней вратата, много ще ме изкефи. Макар, че и тя от самото начало знаеше, че той не я обича, просто си го купи. И продължавам да твърдя, че Гюней изостави Джемре, защото искаше да я изпревари да не го разкара тя първа. Нищо не му дължи Кузей, абсолютно нищо!

Общи условия

Активация на акаунт