Пости 2013 - 2 тема

  • 66 242
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Под люляка
  • Мнения: 72
simpatikonia , благодаря   bouquet

# 721
  • Мнения: X
Krasi ***, много съм се запалила в последно време и аз по "содените" теста.
Вероятно е добре да се отбележи, че тестото е хубаво да си "почине" в хладилник. В противен случай може содата да "прекипи".
Да, права си, пропуснала съм.    Grinning
Отивам да го добавя.

# 722
  • Мнения: 572
Ще ви следя, че имам нужда да откажа месото, тестото и сладкото и се надявам да ми помагате с хранителни рецепти Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 545
Ще ви следя, че имам нужда да откажа месото, тестото и сладкото и се надявам да ми помагате с хранителни рецепти Simple Smile

Аея, моят съвет е да не правиш нищо драстично, а постепенно да се ориентираш към полезна храна, пък била и тя и с месо и риба.

Има и полезни тестени храни - напр. от пълнозърнесто брашно, приготвени с естествена закваска. А за сладкото мога да кажа, че има много полезни десерти - сред тях поставям черният шоколад, тиквата, и ... любимите ми фурми. Благодарение тъкмо на тях миналата година успях почти напълно да изключа от менюто си сладките неща (дори черния шоколад, който много обичам). Просто когато ми се приядеше нещо сладко изяждах по няколко фурми и гладът за сладко минаваше... А те са много полезни - съдържат фибри, много микроелементи и желязо.

Успех! Ще помагаме с каквото можем! Hug

# 724
  • Мнения: 9 991
Нищо драстично няма в отказването на месото . За тестото съм съгласна , че има и полезно  . Това за фурмите вместо шоколад е много добра идея   bouquet.

# 725
  • Мнения: 18
Ще ви следя че ми се иска да направя  коледните пости.
Но досега не съм постила.

# 726
  • Мнения: 2 545
Това за фурмите вместо шоколад е много добра идея   bouquet.

Да, и работеща Peace
Имаше период, в който изобщо не сещах за шоколадови бонбони - вкусът на фурмите ми харесваше повече. Надявам се сега при предстоящия Коледен пост отново да се върна към добрите стари навици  Grinning.

А на първо време ще трябва да сменя аватара и подписа си Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 27 окт 2013, 19:45 от simpatikonia

# 727
  • Мнения: 5 079
Радвам се, че се събираме отбор за Коледните пости.
Eli-i-Djodji, Коледният пост е най-лекият (според мен), така че вярвам, че няма да ти бъде тежко. На първа страница може да видиш в колко много от дните на поста може да се яде риба. Мекотелите са ясни.

# 728
  • София
  • Мнения: 387
Момичета, искам да ви питам може ли през коледния пост да се пие вино и в кои дни? Предполагам, че само червено може, а не бяло.

# 729
  • Мнения: 18
Надявам се да успея,месото на мен няма да мие проблем а захарните изделия Wink

# 730
# 731
  • София
  • Мнения: 565
Амин!

# 732
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Записвам се и аз при вас.  Peace

# 733
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Коледният пост е най-лекият (според мен), така че вярвам, че няма да ти бъде тежко. На първа страница може да видиш в колко много от дните на поста може да се яде риба. Мекотелите са ясни.

Наистина сега забелязвам колко много дни са с риба през Коледния пост... Защо така, има ли обяснение?
..че то почти половината е само истински пост... newsm78

# 734
  • Мнения: 953
Току-що направих тези бисквити. Много са лесни, препоръчвам ги -  http://vanillka.com/2012/03/20/the-most-delicious-oat-biscuits/

Общи условия

Активация на акаунт