На пазар във Варна - 28

  • 40 724
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 712
Здравейте мацки, знаете ли къде са най-ниски цените на детските столчета за кола? Дали има голям избор в Джъмбо или не си заслужава пътя до там  newsm78

# 541
  • Мнения: 137
Здравейте мацки, знаете ли къде са най-ниски цените на детските столчета за кола? Дали има голям избор в Джъмбо или не си заслужава пътя до там  newsm78
Според мен няма голямо разнообразие, по-добре пробвай в бившия Дет Маг на ул. Владислав, на втория етаж има много колички и тем подобни други кошчета и т.н. Другото е м-н. Рая до Метро
ето ти линк http://www.rayatoys.com/ , но щом ти идва далеч Джъмбо, надали Рая ще ти е по-близо:)

# 542
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Никой ли не е виждал отворени на пръстите кроксчета Rolling Eyes

# 543
  • Мнения: 656
Трябват ми големи варненски аптеки, които работят с Биодерма и предлагат промоционалните им пакети:pray: Praynig

Гарантирам за аптека Икар, ул. Димитър Икономов 17, Левски
 Mr. Green
До входа ми е, всеки ден минавам от там и знам, че имат тези промоционални,  с подаръци, че наскоро и някакво намаление гледах  Peace
Биодерма на изгодни цени има и в Аптеки Манолова Peace, валидни са и всички действащи промоции в момента.Скоро купих слънцезащитен крем от аптеката над кметство Приморски.

# 544
  • Мнения: 1 338
Трябват ми големи варненски аптеки, които работят с Биодерма и предлагат промоционалните им пакети:pray: Praynig

Гарантирам за аптека Икар, ул. Димитър Икономов 17, Левски
 Mr. Green
До входа ми е, всеки ден минавам от там и знам, че имат тези промоционални,  с подаръци, че наскоро и някакво намаление гледах  Peace
Биодерма на изгодни цени има и в Аптеки Манолова Peace, валидни са и всички действащи промоции в момента.Скоро купих слънцезащитен крем от аптеката над кметство Приморски.

Който работи с Биодерма, трябва да има и промо пакетите. На "Вл.Варненчик" има една зелена аптека, купувам 1-2 лекарства от там и цените на тези неща са доста по-ниски. Зелена е отвън и съм виждала Биодерм, че продават  Peace

# 545
  • Мнения: 11 959
Могат ли да се намерят някъде детски боксерки- безшевно бельо.За ръст 122 става въпрос.



Да си повторя питането, може някой и да знае нещо.

# 546
  • Мнения: 71
Някой ходи ли в новия магазин Фиола на Колхозния и как е , има ли нещо интересно ?

# 547
  • Мнения: 2 280
Какви промо пакети има в момента на Биодерма?
За какво е новия магазин Фиола на Колхозния?

И пак да питам за климатиците... някой , ако е срещал такъв , дето търся Simple Smile

# 548
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Какви промо пакети има в момента на Биодерма?

В понеделник , ако не ти е късно мога да пиша, сега не съм в града  Peace

# 549
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Какви промо пакети има в момента на Биодерма?


http://www.bioderma-bg.com/promocii/
Като цъкаш отстрани на стрелките се сменят.

# 550
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Какви промо пакети има в момента на Биодерма?


http://www.bioderma-bg.com/promocii/
Като цъкаш отстрани на стрелките се сменят.

Тия са  Mr. Green

# 551
  • Мнения: 425
Пак да си повторя питането-Препоръчайте ми  школа по английски език с добри преподаватели и добри цени/освен Британика/Интересуват ме за индивидуални уроци ,а не за курсове.

За  детската площадка в Младост- работи всяка вечер до 21 часа,плащат се единствено водните колела-10мин -един лев,батутите още не са надути,но сигурно скоро,и те се плащаха.

# 552
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 465
Пак да си повторя питането-Препоръчайте ми  школа по английски език с добри преподаватели и добри цени/освен Британика/Интересуват ме за индивидуални уроци ,а не за курсове.

Провери в Берлиц (до Шишковата градинка) и в Бета ленгуидж (до шадраваните)

# 553
  • Мнения: 1 338
Момичета, знам, че не е много на място въпросът ми, но не знам дали има друга по-подходяща тема  Rolling Eyes

Намерих в тази страница изброени няколко места за плаж във и край Варна. Не си падаме по шумотевицата, а и на много места не е вече чисто, разбирате ме, предполагам ...

Кое местенце е най-подходящо за плажуване и релаксиране или ако има друго, което да ми препоръчате - понеже не сме от Варна да ме ориентирате ...

Благодаря ви!   bouquet (може и на ЛС  Blush)

Статия за плажове


Намерих и тази тема - коментираните места дали са актуални още, все така хубави и чисти ... ?











Последна редакция: сб, 22 юни 2013, 14:47 от Moringa

# 554
  • Мнения: 456
Цитат
Търси се добър шивач за ушиване на боди-риза за спортни танци МОМче   Ако някой знае наистина добър такъв да сподели. Искаме да е вталено, цяло; а не от 2 части - има някои, които правят нещо като блуза и после добавят парчето за долната част

Все още не съм намерила шивач, а не знам колко време имаме до следващото състезание - хелп  Praynig


Тръгваш от Медицинския университет надолу по улицата( не я знам как се  казва),за да  излезеш на  булеварда-Цар Освободител,и преди да  излезеш на булеверда,пресечката  в ляво.има шивашко ателие,което шие  само такива  костюмчета.Точно до един хранителен магазин  е.На ъгъла.Дано не са го затворили,и д а работи все още Peace

Общи условия

Активация на акаунт