Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 93~

  • 25 140
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6
Бибисита, подкарала си колата на Емко на подписа си. Laughing

Какво да се прави като ми харесва и колата и момчето HugОт всичко и по много искам. Wink
Така де, колкото повече, толкова повече.
Джеси, така е, оригинала си е оригинал, а всякакви подобия на него са негови бледи копия.
Грозен, грозен, но никой не се усети, че не беше Чаги в сцената с Руя(втората актриса), докато не се заговори и писа, и излезнаха снимки, че е бил на сета.

Да да и аз изобщо не съм забелязала то много набързо и не съм се вглеждала  Grinning

# 691
  • Мнения: 21 201
Нещо ми се губи Рени, да не спи, дано се появи, че наближаваме края на темата!?!

# 692
  • Мнения: 22
Наде, мерси за репортажа. Изгледах го. Ама доколкото разбрах това момче е било фигурант, не е дублирал Чаатай във филма. Просто това му е работата - актьор от масовката /той го казва/. Казва, че случайно е попаднал на сета на АФК, към агенция работи и са го взели. Репортер е играл май някакъв, ако въобще за АФК става въпрос. Основно за Чаатай като говори - само суперлативи - истински човек, много сърдечен, приветлив, внимателен, неконфликтен , лелеле.
Не останах с впечатление, че го е дублирал, а като гледам и фенките от страницата така са разбрали май newsm78
На мен много не ми прилича на Чаги. Нито в лице, нито физически - Чаги има по-фина структура и е по-грациозен, тоя момък е по-набит Mr. Green

# 693
  • Мнения: 0
Нещо ми се губи Рени, да не спи, дано се появи, че наближаваме края на темата!?!
Hug

Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=719765.new#new

А серия има ли Mr. Green newsm18 newsm18 newsm18

# 694
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Аз мислех че го е дублирал само на говор ,а вие пък сега бил в сцената с Руя,коя серия беше това помни ли някой? newsm78

# 695
  • Мнения: 22
Биби, не, говорът е дублиран от друг, не от този момък. Имаше и снимка на актьора, ама отдавна беше...

# 696
  • Мнения: 16 938
Неви
Скрит текст:
Аз съм отдавна фен на сагата покрай тези коли и мъжките индивиди в него.Но като цяло и женските са готини.А Мишел винаги ми е харесвала някак си има едно много готино излъчване а и останалите девойки са готини и новите и старите.



Мишел има едно излъчване хем мъжко момиче хем една  чаровна усмивка.






Да се върна към темата.


Ще видим на есен какво ще стане с Хазал но явно иска да се усъвършенства повече може някъде нещо да и куца или на нея да не и харесва как го прави.

# 697
  • Мнения: 298
На тази страница във фейса има репортаж с дубльора на Чаги от сериала.
Numan Demirbaş Çağatayımızı en güzel şekilde anlatan ve Çağatay'a çok benzeyen yakışıklı,karizma,adam gibi adam. Videodan da ne kadar iyi ve temiz kalpli olduğu anlaşılıyor zaten.Sesii tek kelimeyle mükemmel.Onu tanıyıp da sevmeyen yok zaten hepinizin bu videoyu izlemesini tavsiye ediyorum.Numan abimin de başarılarının devamını diliyorum.



https://www.facebook.com/ulusoyy.cagatay

Линк към интервюто



Моля разбиращите да кажат какво си говорят Simple Smile

# 698
  • Мнения: 5 138
Мерхабаааа бандаааа  Hug
Хазалката гидийорум Хамериката, най после сбъдна мечтата си, а Ча  Sad
си опука шанса, дано има успешен сериал миличкия ми той заслужава го беееее
красиво , талантливо и влезнало под кожата ми, искам да не слиза от екран, а той в гори тилилейски  Crossing Arms

# 699
  • Мнения: 141

Мацки,
Липсва ми  музикалното оформление. Пуснете някое готино клипче, мола ви.
Ето го подкупът.
Скрит текст:


# 700
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър вечер и от мен  love001

Прегръщам ви всички, всички  Hug Hug Hug
/не за друго, ами да не се охарчвам за допълнителна почерпка за пропуснатите:lol:/

За всички вас
Скрит текст:

И по днешната следобедна тема Wink


 Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 141
Ани, Heart Eyes
Да се надяваме, че на нашето момче ще му дойде акълът в главата по-навреме. Много искам да има успех, но тази Серенайка ме притеснява. А и Едже Йоренч. Дано поне режисьорът да става.

# 702
  • Мнения: 141
Габи,  Heart Eyes
дай другота близначе.

# 703
  • Мнения: 5 138
Ани, Heart Eyes
Да се надяваме, че на нашето момче ще му дойде акълът в главата по-навреме. Много искам да има успех, но тази Серенайка ме притеснява. А и Едже Йоренч. Дано поне режисьорът да става.
Петрова не е първа китка Серенайката, но играе добре , не е като Хазал разбира се, но ако им се даде шанс , хубав сценарий, аранжимент и добър часови пояс може и да стане работата, няма да е като АФК фурора ама все пак да изппъкне таланта на Ча и да го грабнат в нещо по велико и от АФК, трябва да е на екран просто.

# 704
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Икси, страхотен ориентир си ми подала newsm68
Ех, как да не тичаш стремглаво към него newsm03

Петрова, да благодариш специално на Емко за тортата и другите сладости, които ни е изпратил.  love001
Ех, аз като поокъснях, бяха останали само черешките, ама пак засладих newsm53

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт