Звездни компромати - 173 част

  • 61 279
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И на мен Наоми не ми харесва на тези снимки. Но още повече не ми харесва Сиена Милър. Защо така изведнъж погрозня това момиче Tired...

# 676
  • Мнения: 18 707

A как трябва да се облече една адвокатка/юристка, за да отиде на спорт  newsm78 Съгласна съм, че принтът можеше да си го спести, но все пак това е Тоца  Mr. Green Друг е въпросът, че твърдеше, че не спортува, защото тялото й е перфектно и нямало нужда.

# 677
  • Мнения: 5 653
Този Крис всеки път ми пълни душата. Бебешорчето изглежда миниатюрно в неговите огромни ръце.  Hug Изглежда много всеотдаен баща. Heart Eyes Поне от снимките, които се пускат регулярно.


И на мен много ми харесват, а момиченцето много прилича на него.

# 678
# 679
  • Мнения: 540
Снимката на Николета и Никол е много сладка  Heart Eyes
Новата мацка на Ники (ако е вярно) е супер яка.  Peace
Антония нали не беше ходила на фитнес от 10 години, защото е перфектна. Сега с тези снимки какво се опитва да ни каже?

Фани, все пак темата е за компромати. Нашите "звезди" не спират с тях.

И в този ред на мисли миналия ден гледах при Лора КРумова Веско Маринов с новия му клип -
http://www.youtube.com/watch?v=tai-KPLbJm4

кажете ми, не е ли забавен?  Laughing

# 680
# 681
  • Мнения: 540
Много я харесвам Алисия, но на тези снимки на травестит докарва  Confused

# 682
  • Мнения: 3 774
Хелена като Елизабет Тейлър - уаууууу Peace

# 683
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Хелена като Елизабет Тейлър - уаууууу Peace


уау  Shocked

# 684
  • София
  • Мнения: 4 037
Това дали е вярно?
http://www.blitz.bg/news/article/203778

# 685
  • Мнения: 36
Хелена като Елизабет Тейлър - уаууууу Peace



 Shocked Хелена  newsm10 няма такова превъплащение !


Алисия не мога да кажа, че е грозна, но трябва спешно да си държи устата така  Confused

# 686
  • Мнения: 2 453
И на мен Наоми не ми харесва на тези снимки. Но още повече не ми харесва Сиена Милър. Защо така изведнъж погрозня това момиче Tired...

Сиена ми прилича на лелка на последната снимка.



Фани, все пак темата е за компромати. Нашите "звезди" не спират с тях.



Права си, Мравче, но аз чета темата избирателно и присъствието на звездите ни почти не ме вълнува ( с редки изключения).

# 687
  • Мнения: 6 604

A как трябва да се облече една адвокатка/юристка, за да отиде на спорт  newsm78 Съгласна съм, че принтът можеше да си го спести, но все пак това е Тоца  Mr. Green Друг е въпросът, че твърдеше, че не спортува, защото тялото й е перфектно и нямало нужда.

Може да е слаба,но не спортува Peace. На мен лично тялото й не ми харесва. Да ме извинява Тонито. Малко оформени мускули тук там щеше да е по-добре.

# 688
  • София
  • Мнения: 23 130
И на мен тялото на Тоцка не ми харесва. И да спре да изтъква, че не спортува, защото изобщо не е за хвалба.  Peace
А тя уж много работи, много е заета професионално, пък като гледам има доволно време да се самоснима и ходи по екскурзии.

# 689

Общи условия

Активация на акаунт