Да спрем убийствата на деца поради лекарска грешка в Бургас!!

  • 40 046
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 73
Мили мами, знам , че  е най- тежката тема и много трудно се говори за това , но помислете не сме ли ние хората който трябва да си вдигнем главите и да кажем :стига сте убивали децата ни : Да спрем това в най- добрия град за живеене

Аз изгубих бебето си от некадърността на лекари, не искам и други да пострадат и не мога да стоя безучастна!

# 1
  • Мнения: 991
Желая ти успех, но тази борба е много трудна е неравна ...  Sad

# 2
  • Мнения: 73
Желая ти успех, но тази борба е много трудна е неравна ...  Sad

Благодаря!! Все пак някой трябва да се направи нещо...! Ако имате желание може да се включите!!

# 3
  • Мнения: 73
На мен ми е мъчно , защото не мога да си намеря детето. Търся го известно време и още чакам прокуратурата за някакъв отговор. Незнам дали е мъртво или живо( продадено някъде)!!Няма гроб , няма го и в моргата! Всеки мъчителен ден се моля да си намеря бебенцето! Дано господ е с нас и ни помогне истината да излезе на яве!Дано има справедливост и възмездие!Нека всички който са участвали и това злодеяние си получат заслуженото и искрено се надявам да изпитат същата болка и мъчение което ние изживяваме! Амин!!

# 4
  • Мнения: 73
Днес 4.11.2013 г се навършват мъчителните Девет месеца от както детенцето ни го няма! Имам само едно желание -да го намерим !!  Praynig

# 5
  • Мнения: 73
Днес е 02.12.2013г искрено се надявам органите да си свършат добросъвестно работата и най- накрая кажат къде ни е детето! Това което се случва с нас е недопустимо .. Искам да кажа на майките който ще раждат да внимават на кой се доверяват , защото не искам да има и други случай като нашия... да пази Господ... ДАНО СИ НАМЕРИМ ДЕТЕТО , само това искам и нека Господ е с нас и помага ..Амин Praynig  smile3518

# 6
  • Мнения: 73
на 04.12.2013 г ще се навършат мъчителните  десет месеца от както детето ни го няма ..тази трагедия не може да се опише с думи....  smile3518 Дано си намерим миличкото слънчице .. дано прокуратурата си свърши добросъвестно работата и ни намерят детето ... Къде ни е детето ? Къде? Как може такава подигравка ? Всеки ден си задавам въпроси на който все още чакам отговор .. Кога ще свърши този кошмар ? Немога да си намеря място , не мога ... искам истината ... ГОСПОДИ искам си детето .... Praynig

# 7
  • Мнения: 73
днес 04.12.2013г. се навършват десет месеца от както детенцето ни го няма... дано го намерим само това искам ....Господи , моля те от цялото си сърце и душа , помогни ни да си намерим детето и моля те дай ни сили ! Нека бъде волята ти както на небето , така и на земята... амин

# 8
  • Мнения: 73
Къде ни е детето?

# 9
  • Мнения: 73

Какво се криете? Излезте и кажете .. Къде е детето? Какво направихте? Как спите спокойно незнам и се чудя как може да има такива нагли същества ....

# 10
  • Мнения: 73
Десет месеца след трагичния инцидент, Бургаската окръжна прокуратура започва разследване за изчезването на новороденото бебче на младите бургазлии Нина и Динко от родилното отделение на МБАЛ "Черноморска" в бургаския жк Меден рудник.

След извършена проверка по жалбата от майката Нина Мандраджиева във връзка с починалото дете Мария Динова Хършева днес в Окръжна прокуратура-Бургас е образувано досъдебно производство срещу неизвестен извършител. Разследването е за това, че на 4 февруари 2013 г. в МБАЛ „Черноморска”- гр. Бургас неизвестен е причинил другиму смърт поради немарливо изпълнение на правно регламентирана дейност, представляваща източник на повишена опасност – престъпление по чл. 123, ал.1 НК.

По изрично разпореждане на наблюдаващия прокурор при ОП-Бургас на този етап друга информация във връзка с образуваното досъдебно производство няма да бъде разгласявана.

# 11
  • Мнения: 73
 Praynig дано си намерим детето, само това искам  smile3518, дано 

# 12
  • Мнения: 646
Praynig дано си намерим детето, само това искам  smile3518, дано 

Скъпа Нина..... дано дано дано  Cry Praynig Praynig Praynig

# 13
  • Мнения: 73
Praynig дано си намерим детето, само това искам  smile3518, дано 

Скъпа Нина..... дано дано дано  Cry Praynig Praynig Praynig





Благодаря , ти миличка за подкрепата, само това искам .... Praynig

# 14
  • Мнения: 73
Вече е коледа  и ние нито за миг не сте спрели да те търсим мило наше детенце , дано по скоро те намерим , вярваме , че ще е така нали на коледа стават чудеса!! Praynig
 

# 15
  • Мнения: 73
Днес 04.01.2014г . се навършват 11 месеца от както детенцето ни го няма ... дано си намерим рожбата и нека всички отговорни за случелото се си получат заслуженото!  Praynig

# 16
  • Мнения: 29
Каква е тая държава?! Какво означава " мъртво дете е биологичен отпадък" ?! Как така ще се изгарят без изрично съгласие на родителите?ё Всяка майка и баща имат право да си кажат последно " Сбогом! " с любимото същество!ё! Това е безобразие! Това трябва да спре!!! Мила, Нина - 11 месеца след ужасния случай най-искренр се надявам дъщеричката Ви Мария да бъде открита ЖИВА И ЗДРАВАЁ Надявам се поне веднъж мизерната ни правосъдна система да си свърши съвестно служебните задължения! Какво означава " неизвестен извършител " ? Има си график, знае се кой е бил тогава на смяна. Много лесно може да се разплете историята. Ако бях на ваше място, повярвай, бих вдигнала цял Бургас на балон!!! За детето си през огън и вода минавам!!! Това не може да остане безнаказано!! Бъдете силни и нека Бог е с Вас и Ви помогне!!!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 991
Много лесно може да се разплете историята. Ако бях на ваше място, повярвай, бих вдигнала цял Бургас на балон!!! За детето си през огън и вода минавам!!!

Простете думите ми, но това може да го каже само човек, който не се е сблъсквал с такова нещо.

# 18
  • Мнения: 73
Каква е тая държава?! Какво означава " мъртво дете е биологичен отпадък" ?! Как така ще се изгарят без изрично съгласие на родителите?ё Всяка майка и баща имат право да си кажат последно " Сбогом! " с любимото същество!ё! Това е безобразие! Това трябва да спре!!! Мила, Нина - 11 месеца след ужасния случай най-искренр се надявам дъщеричката Ви Мария да бъде открита ЖИВА И ЗДРАВАЁ Надявам се поне веднъж мизерната ни правосъдна система да си свърши съвестно служебните задължения! Какво означава " неизвестен извършител " ? Има си график, знае се кой е бил тогава на смяна. Много лесно може да се разплете историята. Ако бях на ваше място, повярвай, бих вдигнала цял Бургас на балон!!! За детето си през огън и вода минавам!!! Това не може да остане безнаказано!! Бъдете силни и нека Бог е с Вас и Ви помогне!!!  Heart Eyes








Здравейте, първо искам да Ви благодаря за подкрепата и да Ви кажа , че правим какво е по силите ни , не сме спрели нито за миг ... както казах ЗА НАС Е НАЙ–ВАЖНОТО ДА СИ НАМЕРИМ ДЕТЕТО , а нямаме вече какво да губим.. всички институции са много тромави ,  . ... Търсим си детето и дано го намерим

# 19
  • Мнения: 73
От доста време за нашето слънчице  Мими гори свещичка всяка вечер , за да намери пътя към вкъщи! Надявам се и вярвам , че ще я намерим! Искам си детето! Никой няма право да се гаври по този начин с рожбата ни и с нас !Тези който участваха в тази гадост рано или късно ще си получат заслуженото , може да се прикриват , да лъжат и мажат , но нашето дете тежи на тяхната съвест и да не забравят , че никой не е по голям , а и няма как да избяга  от Бога  и от собствената си съвест! Очевадно е , че тези хора нямам съвест и всичко е в ръцете на Господ!Видов ден ще дойде!!

# 20
  • Мнения: 29
QeenBee , да, аз не съм го преживяла - да не дава Господ! Но не мога да си обясня как може 1г тези родители да не знаят нищо за детето си - как е починало, защо не са им го дали, къде е сега ... Каква е тая система, какво е това чудо!!! Срам и позор...

# 21
  • Мнения: 73
QeenBee , да, аз не съм го преживяла - да не дава Господ! Но не мога да си обясня как може 1г тези родители да не знаят нищо за детето си - как е починало, защо не са им го дали, къде е сега ... Каква е тая система, какво е това чудо!!! Срам и позор...




И аз незнам какво да кажа , системата е бягай работа , че ида.... ние всичко научаваме от медиите! На никой не го пожелавам да му се случи това и искам хората да знаят за да не попадат  и те на теза ужасия  и да се пазят , както и да си намерим  детето!!Колкото и да е срамно и позорно за съжаление е така ....това е България! Повечето са го минали този път и за това така реагират, за което аз ги поздравявам , защото това да се изправиш и да се бориш срещу вятърни мелници ....., наказани лекари няма ! Благодаря Ви за подкрепата!!

# 22
  • Мнения: 991
В нашата държава всичко е срещу теб. Детето ми се задуши в мен, докато бях в болница и естествено няма виновен. Просто така се е случило, всички са се свършили работата супер съвестно видиш ли. Няма как да се бориш срещу нещо, което е предначертано. Практиката по прикриване на вина е не от вчера и разработена. Никой няма да плюе колегата си, защото не знае кога може да опре до него. Познават се и се прикриват, това е! Който има нерви да се бори, макар и за загубена кауза!
На Нина пожелавам историята вече да се разплете и да узнаят истината, каквато и да е!

# 23
  • Мнения: 73
В нашата държава всичко е срещу теб. Детето ми се задуши в мен, докато бях в болница и естествено няма виновен. Просто така се е случило, всички са се свършили работата супер съвестно видиш ли. Няма как да се бориш срещу нещо, което е предначертано. Практиката по прикриване на вина е не от вчера и разработена. Никой няма да плюе колегата си, защото не знае кога може да опре до него. Познават се и се прикриват, това е! Който има нерви да се бори, макар и за загубена кауза!
На Нина пожелавам историята вече да се разплете и да узнаят истината, каквато и да е!



За съжаление си напълно права! Моите съболезнавания за детенцето!!Аз обаче няма да ги оставя , колкото и да е трудно ! Дано си намерим детето , като майка знам , че е живо , усещам го , че е така!!

# 24
  • Мнения: 73
Днес 04.02.2014г е най- трагичния ден в нашия живот, с много болка и много мъка се навършва 1 година от както детенцето ни изчезна!!Незнам как да опиша болката и мъката в тази трагедия! Дай Боже да си намерим детето! Само това искаме!

# 25
  • Мнения: 73
За детенцето ни Мими което стана вече на 1г и 4 дена , всяка вечер гори свещичка , докато не намери пътя към вкъщи .... Къде ни е детето , защо мълчите, защото не кажете какво направихте?? Нашето дете тежи на вашата съвест , нагли , безчувствени ....

# 26
  • Мнения: 73
 , PraynigГосподи , дай ни сили и ни благослови да си намерим рожбата Мария жива и здрава, Защото Ти, Господи, си с мене, Твоята десница ме успокоява
и тъй моля Ти се, Господи Боже Вседържителю, по молитвите на Твоя смирен раб Киприян,
простри Твоята мощна Десница и милостиво погледни на Твоите раби Мария, Нина и Динко
и ни изпрати мирен и верен ангел пазител от всякакво зло и да си намерим рожбата Мария жива и здрава
за да славят Тебе, Нашия Изкупител и Избавител
сега и винаги и во веки веков. Амин!!

Благодаря на всички който ни подкрепят и се молят с нас за да си намерим рожбата!!

# 27
  • Мнения: 73


http://play.novatv.bg/programi/dikoff/344789

Нямате ли съвест , сърца , достойнство ....къде ни е детето , къде ,,  ...покрили сте се като мишки за да не ви се провали бизнеса ....не забравяй , че Господ гледа ...

# 28
  • Мнения: 73
Днес се навършват 1г и 1 м от както детенцето ни изчезна! Все още нищо не знаем от това което се е случило и никой нищо не ни уведомява!! Незнам до кога ще продължи тази гавра!! Незнам до кога ще мълчат всички институции! За нас това е подигравка както с детенцето , така и с нас!!Само едно единствено нещо искаме ,ДА СИ НАМЕРИМ ДЕТЕТО!!!

# 29
  • Мнения: 73
Все още незнам какво се е случило с детето ни ....вече мина 1 г и почти два месеца ... за Мими всяка вечер гори свещичка , за да намери пътя към вкъщи ...

# 30
  • Мнения: 2 472
 saanita, чета те винаги, гледала съм те много пъти по телевизията (хващам нова тв) и се чудя как се бави това правосъдие, ако може така да се нарече. Ах, колко много ти съчувствам и как те прегръщам и искам да ти дам сили и кураж в изобилие Hug, защото аз също съм преживяла и загубила бебе една седмица преди термин (също февруари) и знам какво  изпитвате  ти и мъжът ти. Дано адвокатите ви си свършат възможно бързо работата и всичко се изясни. Каквото и да стане обаче, ти желая една нова бременност да завладее мислите ти! От сърце ти желая!  bouquet

# 31
  • Мнения: 73
ДНЕС 04.04.14Г СЕ НАВЪРШВАТ 1Г. И 2 М. ОТ КАКТО ДЕТЕТО НИ ИЗЧЕЗНА. ДО ДЕН ДНЕШЕН ВСЕ ОЩЕ НЯМАМЕ НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ЗА МИМИ! ДАНО ПО СКОРО СИ НАМЕРИМ ДЕТЕТО Praynig ДАЙ БОЖЕ!! АМИН!!

# 32
  • Мнения: 2
http://www.peticiq.com/80131

Здравейте, обръщам се към вас с молба за подкрепа.
В по-горната петиция има подробно описание за убийството на едно младо момче. Убийците му са на свобода с мерки за неотклонение- пробация и домашен арест, заради общественото си положение- единия анестезиолог, другия зъболекар и третия- не зная какъв.
 Пращам и линк към фейсбук страницата на Ники.

https://www.facebook.com/pages/%D0%92-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D … 8/836549099693692

Моля, всички, които имат сърца да се подпишат против това убийци да се разхождат между нас.

# 33
  • Мнения: 73
http://www.peticiq.com/80131

Здравейте, обръщам се към вас с молба за подкрепа.
В по-горната петиция има подробно описание за убийството на едно младо момче. Убийците му са на свобода с мерки за неотклонение- пробация и домашен арест, заради общественото си положение- единия анестезиолог, другия зъболекар и третия- не зная какъв.
 Пращам и линк към фейсбук страницата на Ники.

https://www.facebook.com/pages/%D0%92-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D … 8/836549099693692

Моля, всички, които имат сърца да се подпишат против това убийци да се разхождат между нас.





Съпричастна съм от случилото се и ще разпространя петицията , както и ще я разпиша , искам да ви помоля за същото от ваше страна                                                                  http://www.peticiq.com/sprete-izgarianeto-na-myrtvorodenite-bebeta    Благодаря Ви!

# 34
  • Мнения: 77
Прегръдки и от мен.Кураж. Преди 4 дни родих мъртво момченце в 29г.с,а 2012г момиченце в 26 г.с. Не е същото,но исках да ти пиша

# 35
  • Мнения: 73
Прегръдки и от мен.Кураж. Преди 4 дни родих мъртво момченце в 29г.с,а 2012г момиченце в 26 г.с. Не е същото,но исках да ти пиша




Благодаря ти, миличка и не теб много кураж
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт