А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 342 243
  • 732
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 230
Здравейте, искам пак да похваля нашата ясла - ясла номер 30, в град Пловдив, и по-точно втора група и лелите, които се занимават много с децата там. Не знам какво ги правят и как успяват, но Дани ( на 2г.8м) успя с тяхна помощ да си научи стихотворението за коледното тържество. Задача, с която аз, въпреки усилията си не можах да се справя и снощи той си го каза. Толкова мило ми стана, не знам как да им благодаря, че ми помагат толкова с възпитанието на Дани - да се научи да яде сам, да се облича сам, да пее, да танцува, вчера дори го хванах да се прави, че чете книжка на глас. Няма как да не се умилиш като видиш малките ръчички как подреждат крачолчетата на пижамката, за да влезнат и двете крачета. Още веднъж - Благодаря!

# 391
  • Мнения: X
18то ОДЗ.
Прекрасна градина с басейн, от учителката в първа група съм възхитена... доволна, определено.

# 392
  • София
  • Мнения: 3 271
Хайде и аз да се разпиша тук - 81 ОДЗ, в зона Б-5.

Много мили лелите, отнасят се с голямо внимание към децата - вечер, като попитам как е минал деня им - ми се обяснява на дълго и широко. Това го правят за всяко дете - казват и хубавото и лошото. Детето ми много добре се интегрира.

Направи ми впечатление, че на родителската среща обърнаха внимание на всеки родител какви проблеми има детето - да го заведе на зъболекар, на ортопед, на очен лекар - просто жените си казаха мнението от гледна точна на дългия си проф. опит, а родителите сами да си решават дали да ги водят или не. На някои родители не им стана мн. приятно от изказванията на госпожите - техните деца нямали нужда от допълнителни мед. прегледи, добре си били, но аз лично останах много доволна. Все пак тези жени са по цял ден с детето ми и има неща, които аз може и да не забележа. Имат музикален педагог, от който мойта фръцла е научила един куп песни. Кара се с батко си , кой да изпее песен.
А за градината мога само хвалби да напиша - баткото е там 2 год. вече - песни, танци, футбол, плуване - много странични дейности, от които научава много нови неща, а не на последно място - прекрасни госпожи Simple Smile.

# 393
  • Мнения: 48 201
Искам да похваля 183 ЦДГ в Гео Милев, София  Peace

# 394
  • София
  • Мнения: 5 079
Синът ми посещава 47 ЦДГ, в сф околия, изключително доволна съм от грижите и вниманието, които получава там. И не на последно място - от разбирането, защото той е от "проблемните" деца. Peace

# 395
  • Мнения: 28
Искам да похваля ОДЗ4 Чайка Варна.Учителите и персонала са страхотни.Грижат се с голяма любов за децата.

# 396
  • Мнения: 74
Някой има ли отзиви за 3-то ОДЗ Патиланско царство.?Търсих,рових и нищо не намирам.
Ако има някой нека сподели може и на лични хубаво ,лошо всичко.

# 397
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз отново ще похваля 108 ЦДГ-Детско царство и искам да изкажа огромна благодарност на
госпожите на дъщеря ми-Сърбинова и Начева!За 4 години те успяха да научат децата ни на толкова
много хубави и полезни неща,които са един страхотен старт в живота им!   bouquet
Сигурна съм,че всички родители на децата от групата споделят мнението ми.

Също така съм много доволна и от колектива  в градината на сина ми,която той посещава отскоро-58 ОДЗ-Слънчево утро!   bouquet

# 398
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Едно огромно БЛАГОДАРЯ на г-жа Спасова и Г-жа Христова  от 19 ЦДГ"Конче Вихрогонче"
Шумен.Благодарности и на двете лели-Ники и Тони за грижите и всеотдайността.Сигурна съм,че няма недоволни майки от тези жени.Справят се перфектно с капризите и особените характери на децата ни.И много ги обичат!
 
 А директорката е перфекционист.Точна във всяко едно отношение.
  Благодарим Ви!
 Бъдете здрави !

# 399
  • Мнения: 389
Аз искам да похваля 63 ясла в "Сухата река".Ние сме в 1 група,госпожите са страхотни.
Но ме интересуват мнения за детските градини и ОДз-та в района-по -специално 5 ОДЗ,74 Одз и ДКЦ до 100 блок

# 400
  • Мнения: 6
И аз да се присъединя към темета много съм доволна от яслата , която посещава  моя син [b,]РАЛИЦА в Лозенец [/b] до спирката на рейсовете за младост. Сина ми ходи с голям мерак и сестрите са супер

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 16:55 от ani170

# 401
  • Мнения: 22
Аз искам да похваля адаптационната занималня "Фукльовци" в Младост 2. Тя е полудневна и подготвя децата и родителите за тръгването на градина, за да няма рев и от децата и родитлите. Много са мили към децата и търпеливи и наистина има страхотен ефект.

# 402
  • Мнения: 1
Детска градина Вълшебство - гр. Бургас.
най добрите лели

# 403
  • Мнения: 7
Искам да споделя с вас впечатлението си от управителката на новата детска градина "ЯН БИБИЯН" в Симеоново. Галя Цветкова е невероятно енергична жена, която е много обичана от децата. Самата детска градина е много добре оборудвана и има парти център за празнуване на рожденни дни на децата. Децата са защитени, играят на воля на чист въздух...

Ето тук можете да видите повече за градината - http://www.janbibijan.com/

# 404
  • Мнения: 173
Немо в Драгалевци

Взеха едногодишно бебе и го превърнаха във възпитана госпожица. Невероятен екип. Топли, сърдечни прекрасни хора, които възпитават детенцето ми с моите разбирания, с желание и любов.

Райна ходи на градина с огромно желание от самото начало, като не знам как го правят но всеки ден когато я взема, успяват да ми разкажат хубава история за това какво е направила през деня.

Казва Благодаря, когато й подам нещо, извинявай, никога не си взема без да попита Може ли?

Както казах най-прекрасното е отношението към децата. Преди една седмица доста закъснях. Звъня на звънеца никой не излиза, успях да отворя вратата и открих последните две дечица с трите госпожи да си правят парти с танцуване на Самба. Бяха толкова смешни и щастливи.

Сега е на две години и половина и е пълна със стихчета песнички, храни се абсолютно сама, налива си вода, пишка и ака от година и малко в тоалетната и за всичко това са "виновни" Яница, Моника, Надя, Матеева, Роси и Мария.

Режим прекрасна храна, домашна обстановка, обич, зачитане на мнението на детенцето, чужд език и чуден двор. Лято с 3-4-5 градуса по-ниски температури.

Аз работя в бизнес парка, живея в Овча Купел. Сутрин я пускам в градинката и работя без да се притеснявам за нея. Препоръчвам с 10 ръце!

Общи условия

Активация на акаунт