ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 38

  • 31 508
  • 725
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 21 298
Лисичке, да ти я бяха дали днес, та да е при вас през уикенда и да сте през цялото време заедно в най-трудния период на привикване към новото... Или да изчакаш до следващия петък?

Нищо де, важното е, че нещата се наредиха!
И аз исках за вчера , ама във вторник ще ми я дадат най-накрая.

Елито ,много тъжна история  Hug Няма ли как да му се оправи зрението ?

Сега като чета за тези ваксини направо страх ме хваща  #Crazy

# 361
  • Мнения: 1 092
Ами за съжаление май не!Сега е на лекарства 20 дни и евентуално нещо да се подобри,но очния не дава големи надежди.Вече 3-ти ден ги пие и без никакъв резултат  newsm45

# 362
  • Мнения: 21 298
Ами за съжаление май не!Сега е на лекарства 20 дни и евентуално нещо да се подобри,но очния не дава големи надежди.Вече 3-ти ден ги пие и без никакъв резултат  newsm45
Съжалявам да го чуя  Hug

# 363
  • Мнения: 21 298
Ще се радвам някой да ми разясни по колко храна трябва да давам на Анабел,според тази таблица :
Скрит текст:
Бременна кучка                   
Тегло в зряла възраст   45 кг   60 кг   80 кг   90 кг   100 кг
Препоръчвани
количества в грама:                   
    (г)   (г)   (г)   (г)   (г)
6 седмици бременност   550   680   835   910   985
7 седмици бременност   600   740   910   995   1075
8 седмици бременност   650   800   990   1075   1165
9 седмици бременност   700   865   1065   1160   1255
Кърмене   По желание   По желание   По желание   По желание   По желание
Препоръчвани
количества в купи:                   
    купа*   купа*   купа*   купа*   купа*
6 седмици бременност   6 3/8   7 7/8   9 5/8   10 4/8   11 3/8
7 седмици бременност   7   8 5/8   10 4/8   11 4/8   12 4/8
8 седмици бременност   7 4/8   9 2/8   11 4/8   12 4/8   13 4/8
9 седмици бременност   8 1/8   10   12 3/8   13 3/8   14 4/8
Кърмене   По желание   По желание   По желание   По желание   По желание
*1 купа от 240 мл = 86 г                   
Отбито кученце                   
Тегло в зряла възраст   45 кг   60 кг   80 кг   90 кг   100 кг
Препоръчвани
количества в грама:                   
    (г)   (г)   (г)   (г)   (г)
0-2 седмици   Babydog Milk   Babydog Milk   Babydog Milk   Babydog Milk   Babydog Milk
2-3 седмици   30   30   30   50   50
3-4 седмици   110   130   160   200   200
4-5 седмици   170   195   220   240   240
5-6 седмици   190   220   250   280   280
6-7 седмици   245   275   300   400   400
7-8 седмици   320   360   400   480   480
Препоръчвани
количества в купи:                   
    купа*   купа*   купа*   купа*   купа*
0-2 седмици   Babydog Milk   Babydog Milk   Babydog Milk   Babydog Milk   Babydog Milk
2-3 седмици   3/8   3/8   3/8   5/8   5/8
3-4 седмици   1 2/8   1 4/8   1 7/8   2 3/8   2 3/8
4-5 седмици   2   2 2/8   2 4/8   2 6/8

# 364
  • Мнения: 78
Макар и късно се записах  Hug
..

Лисичке- колко тежи кученцето ? ,а възрастта ?

# 365
  • Мнения: 21 298
Макар и късно се записах  Hug
..

Лисичке- колко тежи кученцето ? ,а възрастта ?
Не знам колко тежи в момента,но то не се ли гледа теглото,което ще стане за в бъдеще ?
Иначе е на 34 дни (по мои сметки) родена е на
20.05.

# 366
  • Мнения: 555
Ауу Каспър е страхотен Heart Eyes Много умно гледа душичката малка Hug

Аз да си оплача мъката - днес малкото джувотно пак го ужили нещо и се поду Confused Простооо вече няма празно при нас. Задължително се подува.
Другия уикенд ще ходим на реваксинация и да се надяваме да мине без проблеми  Praynig
А иначе мога да се похваля от нея, че е станала неузнаваема. Дали защото ѝ беше малко лошо ама днес е просто куче за пример!
Най- странното  е, че е запомнила, че след рязане на нокти доктора дава бисквитка  Shocked И понеже тези, от които ѝ даваше преди бяха свършили той ѝ даде шепа с гранулки, но тя отказа. Не искаше да си тръгваме докато не ѝ даде от нейните бисквити  Joy Накрая човека се принуди да отиде до магазина да отвори нов пакет, за да ѝ даде  rotfImbo Просто се напикахме от смях с нея Laughing В същото време наистина се изумих как е запомнила, че той дава бисквити след рязането на нокти  Shocked Има нещо  дето тиктака в тая глава  Naughty

# 367
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Bertichka, нищо чудно няма в това, щом има ядене, всичко се запомня. Laughing

# 368
  • Мнения: 21 298
Преди малко ходих до малката , много е пораснала !
Утре я взимаме  Hug

# 369
  • виртуално
  • Мнения: 2 867
Подстригано куче  Peace
 

# 370
  • София
  • Мнения: 1 641
Еличка, съжалявам за ситуацията! За съжаление и това се случва. Моето куче е почти глухо и то сле ветеринарна интервенция по вадене на усил. Според вета, не бил той виновен, но както и да е, вината няма жа му върне слуха.
Имате две възможности - лесната да върнете бебето в развъдника, трудната жа останете заедно и да свикнете с обстоятелствата.

Бебо ще се научи да са справя със света и ще бъде самостоятелно куче почти колкото всяко друго, просто му трябва воеме и търпение. Ще се научи да оазчита на останалите си сетива.
Плача му най- вероятно се дължи га това, че е далече от мама и още не е свикнало с вас.
Ако все пак мислите, че няма да се справите свържете се с развъдника за намирането на нов дом на бебо докато е малко.

# 371
  • Мнения: 555
Рапунцел , супер готин е  Heart Eyes Hug И с тази кърпа... Колко мадами свали?

Джемма , така е обаче все пак беше адски изненадващо за всички ни, понеже не е имала среща с този доктор повече от 2-3 месеца  Shocked Той е изключително внимателен с нея (нищо че тя му се качва на главата буквално Embarassed) Просто още съм възхитена от тиктакащия механизъм в малката сладка главичка!!!

# 372
  • Мнения: 1 037
Здравейте,
май ви изчетох. ooooh!
Еличка, подкрепям Frozy, според мен трябва търпение. Peace
Рапунцел, чудесен е, даже обмислям дали да не подстрижа и Кари. Grinning
Бертичка, разбирам те, ние сме в другата крайност, нашата дивотия получава алергии по корема от препаратите по тревите, добре че и минават бързо де. ooooh!
Лисичка, на всяка храна отзад пише по колко трябва да се дава. Peace

Иначе ние сме ок, вчера ми спретна един номер. Тръгнах да закарам колелото на детето и тя избяга по стълбите. Не искаше да се прибира, та я изведох в 16.00, тича 30 минути на поляната след детето и после легна. Заведох я с мен да пием по една безалкохолна бира, лежа в кафето до 18.00 часа и я прибрах. Тая маймуна! Всички хора и се радваха, а аз бях в изчаквателна позиция да не сътвори някаква глупост. ooooh! Обаче всичко мина чудесно и сега вече си я водя с нас навън. Peace

# 373
  • Мнения: 21 298
Вече е наша  Heart Eyes

# 374
  • Мнения: 1 092
Еличка, съжалявам за ситуацията! За съжаление и това се случва. Моето куче е почти глухо и то сле ветеринарна интервенция по вадене на усил. Според вета, не бил той виновен, но както и да е, вината няма жа му върне слуха.
Имате две възможности - лесната да върнете бебето в развъдника, трудната жа останете заедно и да свикнете с обстоятелствата.

Бебо ще се научи да са справя със света и ще бъде самостоятелно куче почти колкото всяко друго, просто му трябва воеме и търпение. Ще се научи да оазчита на останалите си сетива.
Плача му най- вероятно се дължи га това, че е далече от мама и още не е свикнало с вас.
Ако все пак мислите, че няма да се справите свържете се с развъдника за намирането на нов дом на бебо докато е малко.
Опцията да го върна в развъдника тотално отпада,защото те са виновни за състоянието му.Ще го захвърлят някъде и никой няма да го погледне.То даже не е развъдник,а се води животинска ферма.Внесен е от Чехия и е седял няма и седмица във въпросната ферма.Малко но достатъчно за да го съсипят така.
Все пак тая някаква надежда да се оправи,защото според докторите не е 100% сляп.Днес даже иска да си играе и е доста енергичен от 2 седмици насам.Даже понякога си мисля,че ме вижда в определени ситуации,а може би си внушавам.

Общи условия

Активация на акаунт