Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 77

  • 70 041
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 675
Добър ден!Щом локума е изтръгнат от лапите на Шекера и аз се нареждам на опашката да си хапна малко и да пия едно кафе.

Мехметчо хич не ми хареса, в сериала беше по-гот.

# 721
  • Мнения: 683


Паячка ходила на снимките на новия сериал на Бурак всеки ден и не го изпускала от поглед Mr. Green

# 722
  • Мнения: 683
Още малко от снимките на ВВ.



И нови снимки на Халит






# 723
  • Мнения: 683
Мерием току що постави няколко снимки на Инстаграм заедно с благодарности за всички пожелания по случай рождения и ден. Ако искате може да я поздравите и вие ето тук:

http://instagram.com/meryemuzerlimeryem#






Скрит текст:
Thank u so much for all your Birthday wishes - so thankfullllll for that may all The best come True for u too Simple Smile) today i m lost in a happy Way Deep in The nature
May GOD bless u And Take always care of u
So Good that u are here too And that u were Born in this World also

# 724
  • Мнения: 3 485
Wink

Последна редакция: пн, 12 авг 2013, 17:17 от trendafilka

# 725
# 726
# 727
  • Мнения: 330
Ох, Sause baus!, тези снимки от Тоскана ли са? Ще се поболея!!!

# 728
  • Мнения: 330
"Великолепният век" е единственият турски филм, който успя да ме заинтригува. И аз съм от страдащите за Мерием.... Sad
По майските празници се разходих до Истанбул /в чест на сериала!/ и с голямо удоволствие разгледах  част от Топ капъ сарай. За харемската част не ни остана време. Но докато се разхождахме в прекрасния парк си представях Хюрем/ Мерием и сега ми е доста трудно да си "преработя" представите.

# 729
  • Мнения: 3 485
camo16 всички сме така Peace

# 730
  • Мнения: 2 411
Честит рожден ден на сладката Мерием!

.

# 731
  • Мнения: 14 453
М,да каня на по чашка на това местенце Hug

# 732
  • Мнения: 9 772


Паячка ходила на снимките на новия сериал на Бурак всеки ден и не го изпускала от поглед Mr. Green

Яяя, без такива Naughty Mr. Green само ще смути момчето, а ние чакаме да се развихри на любовния фронт Heart Eyes Joy

# 733
  • Мнения: 13 546

Tio, този колаж все едно си го правила ти. newsm78 newsm78

# 734
  • Мнения: 3 485
Джу не е мой колажа  Joy hahaha
Ето колаж от мен:

Общи условия

Активация на акаунт