Лечение с протеолитични системни ензими (5-та тема)

  • 181 649
  • 791
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 743
Благодаря момичета, ще почна ензимите, пък да видим... Ако ми раздразнят стомаха, ще разреждам приемите или дозата, според случая... После ще споделя...  Peace
Смо да попитам колко време се пиеха по схемата, че нещо ми се губи от прочетеното по-напред? newsm78

# 736
  • In transit
  • Мнения: 12 023
Поне 2-3 месеца

# 737
  • Мнения: 4 743
Mikke, благодаря ти... bouquet

# 738
  • Мнения: 7
Здравейте,

Как поръчвате от iHERB, за да е по-ниска доставката? На мен ми изписа 25 лева доставка за продукт струващ 25 лева. Става въпрос за ензимите.

# 739
  • София
  • Мнения: 778
Здравейте,

Как поръчвате от iHERB, за да е по-ниска доставката? На мен ми изписа 25 лева доставка за продукт струващ 25 лева. Става въпрос за ензимите.

Изберете доставка Delivery by Local Post- тя е по-ниска.

# 740
  • Мнения: 4 831
denis може ли да препоръчаш селен за дете на почти 6 г.

# 741
  • София
  • Мнения: 736
denis може ли да препоръчаш селен за дете на почти 6 г.
объркали сте темата. тук са протеолитичните ензими.

# 742
  • Мнения: 3 117
Здравейте,
Искам да питам едновременно ли взимате от добавките - примерно сутрин от трите вида по една таблетка или три пъти на ден по една от вид.
Споменавате оптимална доза за човек, как да разбера колко е тя - това което е на опаковката ли или има доза според кг, възраст и т.н.?
Благодаря предварително!

# 743
  • София
  • Мнения: 736
Да, едновременно. Идеята е ,ако образно казано всеки ензим има ножица, с която реже  дългата молекула на протеина, то трите ножици едновременно да режат на различни места, за да е по-ефективно. Това  ми е останало в съзнанието от обясненията на Пинко. Преде време в сайта имаше и Лумброкиназа, та и 4 ензима съм взимала. Сега останаха 3, евентуално и Папаин може да се добави. И да, 3 кратен е приемът обичайно. Пинко беше казал ,че може и до 5 пъти, но май никой не е споделял да го е правил.  За деца не мога да коментирам дали същите количества биха били. Може и да е коментирано в темите, трябва да се поровите. Имаше някаква формула при профилактика и минимумът беше около 20дни, но пак говоря по памет. Не помня формулата. С възрастта се завишава продължителността на приема..

# 744
  • Мнения: 3 117
neba, много благодаря за изчерпателния отговор!  Hug
Профилактично смятам да ги пия, за сега трите ензима.
Но ще се поровя назад в темите, със сигирност ще ми е интересно и дали някой знае за възможността за прием при животно (куче, котка).
p/s намерих едно кремче с протеолитични ензими за ветеринарна употреба Simple Smile

Последна редакция: ср, 25 окт 2017, 11:47 от Пит

# 745
  • София
  • Мнения: 742
От моята хомеопатка разбрах, че ензимите на АкваСорс са добри за деца и мисля да взема на сина си (на 6.5 години). Аз не съм пила нищо на тази фирма и за количеството ще трябва да се консултирам.

# 746
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Здравейте! "Пакетът " ензими,ж които чета че пиете всички , са трите линка, дадени на първа стр. ли ?  Rolling Eyes Ще се връщам да чета естествено ,но сега попаднах на темата и това ми изникна като въпрос?!  Peace

# 747
  • София
  • Мнения: 736
neba, много благодаря за изчерпателния отговор!  Hug
Профилактично смятам да ги пия, за сега трите ензима.
Но ще се поровя назад в темите, със сигирност ще ми е интересно и дали някой знае за възможността за прием при животно (куче, котка).
p/s намерих едно кремче с протеолични ензими за ветеринарна употреба Simple Smile

Този крем го ползваха за заличаване на белези. Панвейксал се казваше, ако не се лъжа.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Пак съм аз !  Laughing Много моля ,разшифровайте ми мерните единици в тази добавка с многото ензими.
Само рутина е даден в мг ,друготе е МЕ ?!  Rolling Eyes

https://biomall.bg/doctors-best/best-proteolytic-enzymes-proteol … -best-cena?page=2

# 749
  • София
  • Мнения: 227
Здравейте, някой да продава пакет с ензими? Благодаря Ви

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт