На море в Турция - тема 25

  • 113 694
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ние от 27.09. ще сме на Onyria Claros в Кушадасъ:)

# 16
  • София
  • Мнения: 350
liv, знаеш ли и някакви други подобни хотели в Анталия като IC hotels green palace? С много зеленина и басейни , 5 * ? Аз се спрях на него, но все пак, ако има и друго по-хубаво, нямам против Simple Smile
АНТАЛИЯ, ЛАРА - ХОТЕЛ ROYAL WINGS е много добър вариант. С много зеленина, близко до летището (на около 30-40 мин.)  с много добър сървиз.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за новата тема   bouquet
Ние отлагаме почивката за октомври. Избрахме да почиваме в Бодрум, защото е по на юг и предполагам времето тогава ще става за плаж. Още мислим в кой хотел ще сме. Като цяло сме се спрели на ISIS и PETUNYA BEACH RESORT.

# 18
  • Мнения: 51
И аз тук !
Благодаря на Мимии за новата тема !!!  bouquet
Ние за 13 9 за Бодрум . Crossing ArmsМай други няма за Бодрум на тази дата ?

Ние ще сме на 13.09. но в Кушадасъ- Palm Wings Simple Smile

Мими   bouquet

# 19
  • Мнения: 2
  bouquet
мими, още едно благодаря!...

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
И аз тук !
Благодаря на Мимии за новата тема !!!  bouquet
Ние за 13 9 за Бодрум . Crossing ArmsМай други няма за Бодрум на тази дата ?

Ние ще сме на 13.09. но в Кушадасъ- Palm Wings Simple Smile

Мими   bouquet
С коя фирма ? Ние с Ориент 99

# 21
  • Мнения: 51
И аз тук !
Благодаря на Мимии за новата тема !!!  bouquet
Ние за 13 9 за Бодрум . Crossing ArmsМай други няма за Бодрум на тази дата ?

Ние ще сме на 13.09. но в Кушадасъ- Palm Wings Simple Smile

Мими   bouquet
С коя фирма ? Ние с Ориент 99

И ние сме с тях, ама от Варна  Simple Smile Ще се засечем значи Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 1 778
Miss july, Isis  e po-dobria variant.Ne sym bila i v dvata, no sym gi vijdala, a i dobri otzivi sym chuvala.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Miss july, Isis  e po-dobria variant.Ne sym bila i v dvata, no sym gi vijdala, a i dobri otzivi sym chuvala.

Преди малко говорих с една служителка на Дорис и тя също ми потвърди, че ISIS e по-добрия избор. Разликата в офертите на двата хотела /ISIS r и Petunya Beach Resort/ е 50 лева, така че сигурно ще изберем ISIS.

# 24
  • Мнения: 4
и в новата тема за нашия хотел отзиви има от 2008, пфффффффф да не сме единствените , които го избрахме тоя хотел- Noa clum Nergis-мармарис

# 25
  • Мнения: 262
Благодаря за новата тема   bouquet
Ние отлагаме почивката за октомври. Избрахме да почиваме в Бодрум, защото е по на юг и предполагам времето тогава ще става за плаж. Още мислим в кой хотел ще сме. Като цяло сме се спрели на ISIS и PETUNYA BEACH RESORT.
Категорично-ISIS. Няма база за сравнение.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 25
Бих искала да попитам, някой има ли информация за VERA HOTEL SANTA MARIA**** в Кушадасъ. Ориентирала съм се към него, но ми трябва и допълнителна информация. Моля, ако някой е почивал там,  да го коментира.
Предварително благодаря!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Благодаря за темата,Мими и аз като всички ви броя дните и нямам търпение да се насладя на почивката Hug

# 28
  • Мнения: 2 280
liv, знаеш ли и някакви други подобни хотели в Анталия като IC hotels green palace? С много зеленина и басейни , 5 * ? Аз се спрях на него, но все пак, ако има и друго по-хубаво, нямам против Simple Smile
Първо-благодарности за новата тема и за включения ми коментар за IC Green Palace  на 1 стр.
Относно аналог на Грийна-трудно ще се намери.Може би някои хотели в Белек,като гледаме максимум много критерии.Но основно зелена територия,обслужване,храна,плаж ...Ще се въздържа от конкретизиране,за да няма пропуснати имена.В никакъв случай не твърдя,че Грийна е върха,но просто там има магия и човек може да я усети на място и особено като вече не е там.Това място те влече и неусетно сравняваш след това други класни хотели с него. Аз затова казах и преди това: А сега накъде ? По всичко личи че избора ще е труден за 2014г. Grinning Rolling Eyes Thinking
True Blue Simple Smile, ето още един хотел, който със сигурност ще ти хареса. Един от най-класните хотели, в който можете да се чувствате добре Peace
http://www.rixos.com/en/rixos-premium-belek-hotel
Mерси , Роже!   bouquet Разгледах го , излиза ни даже по-евтино (даже, ако вземем Фамилна стая, нищо че сме 2ма Simple Smile ) Ама не ми се струва толкова зелен като Грийна Simple Smile Иначе пак ще сравнявам. Вие кой от двата ми препоръчвате?

Diana_Don, разгледах го малко Wings-a , но нещо много огромен ми се стори, като бял бетонен небостъргач. Може и снимките да ме заблуждават, но нещо не ме тегли Simple Smile А и има много аква паркове и пързалки, поради което сигурно гъмжи от деца Simple Smile Не че са лоши децата, ама искам малко почивка , преди и аз да си произведа такова Grinning  Благодаря ти иначе   bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт