На море в Турция - тема 25

  • 113 748
  • 722
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 37
xarelax чудесен разказ, ние сме от 06.09 също с Ориент, мини бара зарежда ли се, водата в морето чиста ли беше, имаше ли водорасли ?
А между другото относно валута - колежка ми каза, че сега лирата е паднала до 72 ст.  Peace
Аз мисля другата седмица да обменя, та може и още да падне   Laughing

Да всеки ден зареждат с вода.По едно време имахме 3 бутилки.Аз лично наблягах на биричката и вода почти не съм пил Laughing
Да в момента лирата е доста надолу и ако имате възможност си вземете,защото си мисля че повече от това няма да падне.
Аз съм морско чадо и за мен по хубави плажове от нашите няма.Говоря за пясък и ивица.
Сутрин морето беше спокойно и бистро но към 11:30 духваше вятър който изкарваше пясъка отгоре и ставаше мътилка.Но това се дължи на много финния пясък.Водорасли няма,имат едни тънки лентички като морските игли но те вечер са на брега и ги почистват сутрин от персонала на хотела.През нашета почивка плажа беше чист имаше до всеки 2 шезлонга саксия за фасове и боклуци.А и все пак нямаше много българи Sunglasses
Но след групата която пристигна през последния ни ден(говореше се че чакали група от към 100 човека от България) и от това което видях от родния бай Ганьо за краткото време през което се засякохме не знам как ще бъде при вас.

# 226
  • Мнения: 72
За Дикили пътуваме с Турс Клуб

# 227
  • София
  • Мнения: 7 117
на 06.09. заминаваме за HALIC PARK -DIKILI,има ли други пътуващи за там или за Айвалък


Ние, обаче сме от 31.08, демек от събота...
Има ли от тази дата заминаващи?

# 228
  • Мнения: 164
На всички 3аминаващи в петък и събота 3а турските курорти,желая - лек път,много настроение,само положителни емоции и веселие на МАХ Peace

# 229
  • Мнения: 262
На всички 3аминаващи в петък и събота 3а турските курорти,желая - лек път,много настроение,само положителни емоции и веселие на МАХ Peace

Присъединявам се с удоволствие.Една молба-моля Ви оставете лошото настроение и черните мисли тук. В Турция се ходи разтворил широко душата си за топлото гостопримство на домакините и прекрасните условия в турските курорти. Специални поздрави на сем.Братоеви от Варна,които само след 24часа ще се потопят в омаята на IC Green Palace-Kundu. На добър час! Peace

# 230
  • Мнения: 2 280
И после да напишат отзив Grinning че май са единствените, които ще почиват в тоя хотел скоро.  Приятно изкарване им пожелавам и аз.

# 231
  • София
  • Мнения: 7 117
Чувствам се поздравена и ви благодаря  Hug
Весело изкарване и на останалите заминаващи!

# 232
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
liv1892,-True Blue- Благодаря  Hug След като се върна ще има подробен разказ и разбира се много снимки от IC GREEN PALACE.На всички които им предстои почивка в страхотната Турция им пожелавам весело изкарване и само положителни емоции.

# 233
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 15
Моля,потребител с име sviretsova да си изчисти пощата ,за да мога да отговоря на личното съобщение,което ми е изпратила.Направих опит,но ми дава претоварена поща.Извинявам се на всички останали,но няма друг начин за контакт.

# 234
  • София
  • Мнения: 164

[/quote]

Ние, обаче сме от 31.08, демек от събота...
Има ли от тази дата заминаващи?
[/quote]

Здравейте, ние ще пътуваме на 30.08. и от 31.08. също ще бъдем на почивка в Дикили, в същия хотел, ще ми бъде много приятно да се запознаем лично! Лек път и приятна почивка на всички, които тръгват утре!

# 235
  • София
  • Мнения: 7 117

Здравейте, ние ще пътуваме на 30.08. и от 31.08. също ще бъдем на почивка в Дикили, в същия хотел, ще ми бъде много приятно да се запознаем лично! Лек път и приятна почивка на всички, които тръгват утре!
Супер, значи ще се видим, ние сме с 2 госпожици Grinning Ще пътуваме със собствен транспорт.

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
На заминаващите лек път и много настроение !!!
А и за нас не остана 13.9 и ние потегляме !!! newsm44 newsm68 newsm10

# 237
  • Мнения: 242
Пожелавам на всички, които потеглят днес, прекрасна и слънчева почивка, много хубаво настроение! Ще чакаме с нетърпение всички отзиви и много, много снимки!

# 238
  • Мнения: 14

Сега се замислих за тая война в Сирия и малко се притесних... не е чак толкова далече от Анталия, а и за някакви химически оръжия говорят...  Confused Има ли от какво да се притесняваме?
[/quote]


И аз се притеснявам по същите причини!
Ще пътуваме на 04.10. за Кушадасъ и ще бъдем в хотел FANTASIA DE LUXE RESORT - 5 *...

Ще съм благодарна за всяко  мнение,съвет и предложение!
Дали не е късно да анулираме резервацията при положение,че сме превели 50% от сумата като капаро?
Емералд е ТА чрез Голдън холидейз.

# 239
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Вероятността да пострадате в резултат от сирийския конфликт е по-малка в сравнение с риска да ви блъсне трамвай.
А и курортите са далече от границата със Сирия и все още няма развитие по въпроса, т.е никой никого не напада още, за да се притесняваме от нападения в другите страни. То по тази логика от години не трябва да ходим в Щатите, защото са на мушката на хиляди полудели и въоръжени талибани.

Общи условия

Активация на акаунт