Относно едни пелени.

  • 1 821
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Благодаря, мисля да пробвам пък да видим Thinking

# 16
  • Мнения: 1 858
Елл като пробваш не забравяй да споделиш впечатления!

# 17
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Непременно Laughing
Засега мисля, да започна през нощта и после ще видим
Но няма да е  с тази марка, за която питаше.
Май я няма при нас  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 858
А къде е това при вас ако не е тайна ? Ако можеш дай линк за да знам и какви си пробвала а може и просто снимка да качиш, ако ти е удобно разбирасе.

# 19
  • Мнения: 1 947
http://babybutt.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_ses … ickelprogramm|||#
   А това също ли е такава пеленка? /съжалявам за дългия линк, такъв е... Embarassed/

# 20
  • Мнения: 1 858
общо взето да, това е има обаче различни модели но общо взето за това говорим.

# 21
  • Мнения: 1 947
   Аз разбрах за какво става дума, обаче намерих това като единични бройки за продажба, а не в пакети с определено съдържание/в които има доста повече неща/ и по-скоро исках да знам, дали това е достатъчно - гащите плюс подложка. /Ясно, че трябват кърпички и сие:)/
   И сега искам да знам, примерно колко броя трябва да се купят, за да се осигури сухо и облечено дупе, а не да седи голо, докато пелените се перат или съхнат  Laughing
   Мерси!  Hug

# 22
  • Мнения: 1 858
Аз доколкото разбрах се сменят толкова често колкото и пелените за еднократна употреба. Нужни са гащите, памучната пелена и и разграждаща се кърпичка , която пази пелената да не се нацапа с ако. Така разбрах аз.

# 23
  • Мнения: 1 947
   Ясно, ясно, че се сменят токова често, колкото обикновените, но колко са необходими като цяло, за да не стои Бебе без гащи?  Joy Един вид - стартовият пакет колко да съдържа?

# 24
  • Мнения: 1 858
ами незнам колко съдържа това най добре ще ти каже Шейла

# 25
  • Мнения: 391
Колко ще купиш зависи от колко често искаш да переш. Аз използвам около 13 пелени и 3-4 covers и пера всеки 2-3 дена. Не ми трябва повече, тъй като след това почват много да миришат.

Ако купиш кърпички които могат да се хвърлят в тоалетната, най-добре. Така веднага се грижиш за акото и е много бързо и лесно.

Не забравяй да ни кажеш как се справяш с новите пелени. Много ще ми е интересно да ти чуя впечатленията.

# 26
Чакайте и аz сега да питам, та нали съм си все оЩе една неориентирана...
Виждам, че сте фенки на тия пеленки, ...какво е предимството им пред теzи zа еднократна употреба (памперси и т.н.). Питам, zа да се подготвям по малко и да zнам какво да паzарувам zа наШия "нероден Петко".  Много бих се радвала на отговор, виждам и сега в момента, че са страШно популярни тук при нас, а в БГ всичките ми приятелки полzват еднократни...
 Предварително мерси...и...целувки...

# 27
  • Мнения: 391
Haribo,

Тези които ги използват имат различни причини - екологични, спестяване на пари, удобство...

Моята причина беше избягването на химикалите от еднократните пелени. Няма контрол на какво слагат в тях и никога не е имало проучване дали са безопастни. Аз не мога да го сложа това на бебето 24/7 и да съм спокойна.

# 28
  • Мнения: 7
Аз си купих пробния комплект на БАМБИНО МИО.Никак не останах доволна защото:
1.Превиваики от три пелената стана направо огромна.Моята дъщеря е на 8 месеца и крачетата и са вече поизправени,в резултат на което тази пелена и беше доста некомфортна.
2.Гащичките отвътре са неопренови /ако не се лъжа/ и когато я преобувах там където са се опирали директно/без пелена/ кожата беше изпотена.Страшно неприятно впечатление ми направи.
3.Гащичките имат доста стегнат ластик около крачетата и то разбираемо - за да не пропускат пишканото.Когато бебето е по пълничко обаче /като в нашия случай/ кожата се протрива и зачервява.Да не говорим,че заради тези стегнати ластици гащичките се набират много и слагането на пелената става доста трудно /поне за мен/.
4.Подложката,която се слага над пелената определено върши някаква работа,но на сутринта кожата на дъщеря ми беше явно влажна. 

# 29
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Аз си купих пробния комплект на БАМБИНО МИО.Никак не останах доволна защото:
joys, страшно ти благодаря за споделеното - аз от доста време се интересувам от точно тези пелени, но нямаше мами, които да са ги ползвали - най-вече заради цената им в бг.
Беше ми страшно полезна, сега ще видя към какво ще се ориентирам. Поне да не си давам парите напразно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт