Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 282
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 207
да, много е хубава тнази пяна W5, но за съжаление не е в постоянния асортимент.

# 46
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
да, много е хубава тнази пяна W5, но за съжаление не е в постоянния асортимент.

Точно така, свърших я преди месец, все обикалям - няма. Като я пусна ще взема направо 3-4 флакона Peace.

# 47
  • Мнения: 5
Благодаря, Ви момичета за отговорите, но при мен не замарсено както ви писах или така си мисля много е странно да го опиша просто плота ми стои на бели петна и ленти и покраищата жсе едно имало фолио което сам отлипила не добре незнам дали ме разбрахте.

# 48
  • Мнения: 176
Благодаря, Ви момичета за отговорите, но при мен не замарсено както ви писах или така си мисля много е странно да го опиша просто плота ми стои на бели петна и ленти и покраищата жсе едно имало фолио което сам отлипила не добре незнам дали ме разбрахте.

а със специален препарат стъклокерамични плотове провала и си? На Dr.Beckmann, например

# 49
  • София
  • Мнения: 3 851
да, много е хубава тнази пяна W5, но за съжаление не е в постоянния асортимент.

Става ли за стъклокерамичен плот?

# 50
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте,

Моля, да дадете препоръки за ефикасен препарат за почистване на дивани и/или дамаски  newsm78

# 51
  • Мнения: 1 985
Здравейте,

Моля, да дадете препоръки за ефикасен препарат за почистване на дивани и/или дамаски  newsm78

Не съм ползвала, но в предната тема има препоръка за "Перилис" за мокети точно в тази връзка...

# 52
  • Мнения: 341
Ако вече е обсъждано, простете - изключително доволна съм от тази пяна на Лидл - пръскам, изчаквам 5-6 минути и забърсвам - и фурната, и плота/обикновен/.


A цената каква е ?

# 53
  • Мнения: 2 286
Здравейте,

Моля, да дадете препоръки за ефикасен препарат за почистване на дивани и/или дамаски  newsm78

Мише, само шампоана на Астониш не си купувай! Аз така и не открих препарат, който се справи с предишната ни дамаска.

# 54
  • Мнения: 9 195
28. Растенията ви ще се развиват много добре, ако веднъж месечно им давате желатинова храна. Разтворете пакетче желатин в гореща вода и прибавете 3 чаши студена, с този разтвор поливайте цветята!


Супер! мерси
ще се пробва веднага Mr. Green

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пяната на Лидл W5 става за стъклокерамичен плот и струва по спомен малко под 3 лв. Ако някой види, че я пускат пак, много моля да пише, да не я пропусна Peace.

# 56
  • Мнения: 7 078
28. Растенията ви ще се развиват много добре, ако веднъж месечно им давате желатинова храна. Разтворете пакетче желатин в гореща вода и прибавете 3 чаши студена, с този разтвор поливайте цветята!


Супер! мерси
ще се пробва веднага Mr. Green

Това е интересно  Peace  ще го пробвам и аз!

# 57
  • Мнения: 21 282
Аз да споделя -изчистих душа с бебешко олио , светна  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 730
Момичета, да ви похваля една марка А1, българска е, купих я от магазинчето за 1 лев под нас...
Специално препарата срещу котлен камък свърши чудеса с душ-кабината, светна, не съм я виждала такава откакто я направихме  Embarassed
А и много евтино - 1.60, верно много мирише, ама... върши чудесна работа.

# 59
  • Мнения: 2 216
Аз съм много доволна от препарата А1 за фурна Peace Предлагат се и в Кауфланд

Общи условия

Активация на акаунт