Професионални серии за коса - тема 55

  • 53 004
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 698
placebo7 , зеленичкият концентрат мисла, че е най-добре в протеинов ден, иначе аз съм ползвала оранжевия -с хидратиращи продукти.

# 676
  • Мнения: 13 627
Момичета, от къде си купувате продукти на Paul Mitchell? При нас само по салони ли ги продават?

# 677
  • Мнения: 31 372
Момичета, от къде си купувате продукти на Paul Mitchell? При нас само по салони ли ги продават?
Жаки, аз поръчвах от Ягодата, но сега не съм. Пишат, че пак идват в пощата, но не съм рискувала.

# 678
  • Мнения: 13 627
Момичета, от къде си купувате продукти на Paul Mitchell? При нас само по салони ли ги продават?
Жаки, аз поръчвах от Ягодата, но сега не съм. Пишат, че пак идват в пощата, но не съм рискувала.
Mерси Hug Гледам сега имат някакъв нов шампоан за блондинки Forever Blonde и ми стана интересен. Ще видя по салоните на какви цени върви

# 679
  • Мнения: 284
Момичета, от къде си купувате продукти на Paul Mitchell? При нас само по салони ли ги продават?
Аз от lookfantastic  Peace

# 680
  • Мнения: 45
Момичета, какво ще препоръчате за тънка и склонна към цъфтеж коса, небоядисвана? Шампоан, маска и финиш за след баня основно, може би Kerastase Resistance серията?

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Здравейте,
След лятото боря сухата коса. Краищата ми изтъняха много, цъфтят ужасно и е суха. Интересно, че косата ми е такава само в краищата. По дължината и в корените е здрава и лъскава, макар че я боядисвам. Искам да похваля този серум за цъфтящи краища:
http://phyto.bg/index.php/cheveux-abimes-cassants/phytokeratine-1.html

много е икономичен, използвам съвсем малко (грахово зърно) и за сега добре се отразява. Не знам доколко е лечебен или по-скоро само замаскирва нацъфтялото, но поне визуално косата не изглежда като метла в краищата, както досега. Ще  съм ви благодарна, ако споделите опит с друг продукт, който бори нацъфканата коса...

# 682
  • София
  • Мнения: 9

 Имам и още едно питане. Имам концентрат (зелен) и бустер(лилав) на Керастаз. Има ли значение дали ще ги сложа в протеинов или хидратиращ ден?

Зеления концентрат го сложи с протеинов шампоан, независимо, че ти е лилав бустера. Все пак концентрата е основното и той ти е протеинов. Сложи го направо след шампоана.

# 683
  • Мнения: 170
Момичета, от къде си купувате продукти на Paul Mitchell? При нас само по салони ли ги продават?
Ако не се заблуждавам, мисля че съм виждала някои продукти и в аптеки "Subra".

# 684
  • София
  • Мнения: 1 004

 Имам и още едно питане. Имам концентрат (зелен) и бустер(лилав) на Керастаз. Има ли значение дали ще ги сложа в протеинов или хидратиращ ден?

Зеления концентрат го сложи с протеинов шампоан, независимо, че ти е лилав бустера. Все пак концентрата е основното и той ти е протеинов. Сложи го направо след шампоана.
vanina_ch, винаги си много любезна, да отговаряш на питанията ми! Благодаря!
setony, благодаря и на теб!

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 127
Момичета, от къде си купувате продукти на Paul Mitchell? При нас само по салони ли ги продават?
Жаки, аз поръчвах от Ягодата, но сега не съм. Пишат, че пак идват в пощата, но не съм рискувала.
Mерси Hug Гледам сега имат някакъв нов шампоан за блондинки Forever Blonde и ми стана интересен. Ще видя по салоните на какви цени върви
Добри ли са им продуктите ?

# 686
  • Мнения: 3 698
уф ...и сега имах коса по четката, еййй много гадно  ooooh! , започнах ампулки.

# 687
  • Мнения: 14
Аз снощи поръчах ш-на и маската на Иноа, както и ш-на против косопад на Лореал - Density advanced. Надявам се да повлияе на косопада.

# 688
  • Мнения: 3 420
Аз нали съм на руса с руси кичири(хаха как звучи,но си е точно така),та утре чакам лумино контраст шампоана да видим колко лумино ще е и колко контраст между русите нюанси в косата ми  Flutter Flutter

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте, момичета!

Аз влизам с една молба  Simple Smile Онзи ден изхабих серума Абсолют, имам още малко от Олео релакс и искам да си взема нещо ново. За сега съм се спряла на Наши арган. По-течна или гъста консистенция има? Утежнява ли, ако се прекали с нанасянето? На кой друг серум прилича като ефект? Ще съм благодарна да ме насочите.

Освен Керастаз има ли друга нощна грижа?

Общи условия

Активация на акаунт