На пазар във Варна - 30

  • 55 260
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 109
Здравейте момичета!Трябва ни бюро за вкъщи на което да сложим лаптопа ,факса и принтера,с подходящи рафтчета и  места за тях.От това което видяхме в4ера по магазините имаше такива с поставки за комп.и с издърпващи плотчета за клавиатура,което не ни трябва.Къде да търся такова бюро,не ми се занимава с поръчване  .....или някакъв сайт ...много ще съм благодарна!
точно преди 1-2 седмици и ние търсихме,открихме в бриколажа  Simple Smile

# 676
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Здравейте, може ли да ми кажете къде да намеря бебешки/детски пантофи Беко, препоръчаха ми ги, а не знам къде да търся  Rolling Eyes

# 677
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Здравейте, може ли да ми кажете къде да намеря бебешки/детски пантофи Беко, препоръчаха ми ги, а не знам къде да търся  Rolling Eyes

Почти във всички магазинчета за детски обувки. Например има едно магазинче до подлеза на Образцов дом, посока Ботевата градинка.

# 678
  • До морето
  • Мнения: 7 063
Здравейте, може ли да ми кажете къде да намеря бебешки/детски пантофи Беко, препоръчаха ми ги, а не знам къде да търся  Rolling Eyes

Почти във всички магазинчета за детски обувки. Например има едно магазинче до подлеза на Образцов дом, посока Ботевата градинка.

Мерси, не знаех, че са толкова популярни  Blush

# 679
  • Schwarzwald
  • Мнения: 17
Здравейте!
Имам нужда от помощ  Praynig

Пролетта ми предстои ремонт на покрива на къщата (+ улуци).
С керемиди е, от преди 40 години, приблизително 120 кв.м площ на покрива.,

Можете ли да ми препоръчате фирма (и), с които сте работили и сте останали доволни от услугите им?

Благодаря предварително!

# 680
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Здравейте!
Имам нужда от помощ  Praynig

Пролетта ми предстои ремонт на покрива на къщата (+ улуци).
С керемиди е, от преди 40 години, приблизително 120 кв.м площ на покрива.,

Можете ли да ми препоръчате фирма (и), с които сте работили и сте останали доволни от услугите им?

Благодаря предварително!

Термобилд. Живеем на последен етаж и сме ползвали услугите им 2 пъти - веднъж за покрива и това лято за остъкляване на тераса+покриването й. Изключително доволни сме.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 375
Препоръчайте къде мога да направя превод и легализация на документ на добра цена.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 227
Препоръчайте къде мога да направя превод и легализация на документ на добра цена.

Аз ползвам преводаческа агенция Призма - на Михаил Колони (срещу пицария Гранд Италия) Цената зависи и от какъв на какъв език ти трябва превод Simple Smile

# 683
  • Варна
  • Мнения: 773
Трябва са сменя гумите на колата в неделя. Кажете ми къде работят тогава и да не са някои малоумници.

# 684
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Трябва са сменя гумите на колата в неделя. Кажете ми къде работят тогава и да не са някои малоумници.

Ако си имаш гуми и питаш само за смяна в началото на ул.Роза има два вулканизатора един срещу друг  Simple Smile Работят нон стоп  Peace

# 685
  • In transit
  • Мнения: 11 819
Здравейте, да сте срещали някъде пиперково пюре?   bouquet

# 686
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Здравейте!
Имам нужда от помощ  Praynig

Пролетта ми предстои ремонт на покрива на къщата (+ улуци).
С керемиди е, от преди 40 години, приблизително 120 кв.м площ на покрива.,

Можете ли да ми препоръчате фирма (и), с които сте работили и сте останали доволни от услугите им?

Благодаря предварително!
Мога да препоръчам бригада ,не са фирма.Това е телефона на майстора 0885 013685,казва се Станислав.Няма да съжалявате. Peace

# 687
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Десислава, магазинът за месо на Емо в Трошево е в една от пресечките на ул. "Милосърдие" надолу, мисля, че е "Драгаш".

# 688
  • Мнения: 1 715
Здравейте, имало нов китайски склад, много голям, открит това лято. Някой да е чувал за него и да го знае къде е?
Между другото,
аз живея на две преки от въпросния ЕМО и не съм във възторг от месото му.

# 689
  • Мнения: 109
Знаете ли дали някде във Варна се продават книжките на Penguin Readers ?

Общи условия

Активация на акаунт