Теми4ка на ИСПАНСКИТЕ бъдещи и настоящи родители

  • 9 317
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ооо, снежи ще се венчаваш, а? Flutter Flutter  bouquet  bouquet

frikiwiki , добре дошла, тук не сме само  майки, ами има и кандидат майки....всеки може да пише където си поиска  Wink
при вас във виялба нямаше ли една голяма бг дискотека? newsm78



# 16
  • Мнения: 1 128
 Аз ходих веднъж когато тъкмо я бяха отворили.Не знаех 4е е българска,но сега като спомена наистина ми беШе направило впе4атление,4е е пълно със българ4ета.

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Кьсмет за посолството Wink.
Аз мога да ви кажа какво ,Ще  ви трябва ако се жените в посолството.От ли4н опит Wink.ПАСПОРТ_ валиден и Сертификадо медико Rolling Eyes.НиЩо пове4е. И мноооооооооооого тьрпение докато ви дадат 4ас за сватбата Wink.
целувки на вси4ки нови и поздрави от мен.Ще се обадя на Тея да я видя,какво прави.

# 18
  • Мнения: 2 051
Фрики, стискаме ти палци. А брат ти го остави да си живее живота човекът.

Вал, в посолството не ви ли искаха удостоверения от общината, че не сте женени вече?

# 19
  • Мнения: 2 825
А честита ви нова темичка  Wink
Ани, тя Вал вече ти е отговорила на въпроса за брака и на нас това ни искаха. Но наистина, ако искате да сключвате брак в посолството, няма да е скоро... датите ги дават за след минимум 6 месеца напред.


Вал, в посолството не ви ли искаха удостоверения от общината, че не сте женени вече?

Не искат, те след това регистрират брака в Бг и си я правят тази проверка. Свидетелството за брак ни го пратиха след около 2 седмици с MRW, не го дават веднага.

Ани, честито, мила,   bouquet  и после да покажеш снимки като булка Wink

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
friki  успех ти пожелавам и дано скоро да имате наследник, наследни4ка ..а може и 2-те Simple SmileSimple Smile .а за брат ти ами гледа6 ли по телевизията рекламират някакъв сайт за запознанства - може пък да се хареса с някоя мома . ние наскоро " сватосахме" един приятел .. но за едно рускин4е .. и ве4е за сватба мислят .. ще вземат да се оженят преди мен Simple Smile , но не 4рез сайта де . а ина4е и аз имам още 2 хубавци дето ги давам само на красиви ,работливи , умни и грижовни моми ..ама такваз испанка не съм срещнала  Grinning а българки самотни изобщо не съм виждала по наще земи  Grinning
 мерси за поздравленията ..ама аз така да се каже съм " бракувана" от близо 10 г0дини ..сега само проформа  ще го правим разписването . разбира се заради тъпите докименти ..ина4е  и аз исках да си ида , да направим сватба като хората и т.н. ама.. нема бела рокля .. с дънките в аюнтаментото и толкова . взех лист4е с необходимите документи и ходих до общината да питам . при нас  искат ли го този докумет от Б-я 4е никои няма нищо против да се склю4и брака - надявам се да сте ме разбрали - (някакъв документ,  4е и от двете страни - булка /младоженец - роднини , държава ,институции не претендират за нищо). казаха ми 4е в разли4ните държави било разли4но и 4е незнаели за българия как е . реших през общината , 4е наистина ни е по лесно ..оба4е се оказа 4е срока на моите преведени докумети е изтекъм и сега пак на ново трябва да ги правя ... а после докато ми признаят брака тук минавали поне 2 месеца .. но си мисля 4е то4но заради малката бързо ще ги признаят .

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
СнежAнке,хахахахахахаха,при вас няма самотни бьлгарки,заЩото вси4ките са тук Wink.
Вьпреки,4е сватбата ти няма да е с бяла рокля ти пожелавам най_хубавото изкарване ,което можеш да си пожелаеш Hug.
 vedrra,clara ве4е ме е изпреварила с отговора Wink

# 22
  • Мнения: 3 098
А честита ви нова темичка  Wink
Ани, тя Вал вече ти е отговорила на въпроса за брака и на нас това ни искаха. Но наистина, ако искате да сключвате брак в посолството, няма да е скоро... датите ги дават за след минимум 6 месеца напред.


Вал, в посолството не ви ли искаха удостоверения от общината, че не сте женени вече?

Не искат, те след това регистрират брака в Бг и си я правят тази проверка. Свидетелството за брак ни го пратиха след около 2 седмици с MRW, не го дават веднага.

Ани, честито, мила,   bouquet  и после да покажеш снимки като булка Wink
Не знам кой по кое време се е женил,но при нас неЩата стояха така_аз се обадих до посолството,те ми изпратиха един пакет с документи.Там имаше описано какво трябва да си подготвим,декларации за подписване(тази,4е нямаш брак с др.лице вкл.).След подписването и попълването на тези формуляри,ги изпратих с преп.писмо.Обадиха ми се по4ти веднага,след 1 мес.,а бях 4увала,4е се бавят много.Три пъти сменях датата за подписването,Щото не ми оттърваха,изнервих ги тотално.

# 23
  • Мнения: 2 825
Не знам кой по кое време се е женил,но при нас неЩата стояха така .....

Аз се жених на 20.05.2005  Wink Обадиха ни се по телефона да ни питат дали ни харесва датата и дали да ни запишат. Ние казахме се съгласихме и съответно питахме какви док трябва да представим. Жената се засмя и каза два валидни паспорта, медицински и вие двамата, друго нищо не ни трябва  Wink
Аз доколкото знам процедурата е по сложна и искат повече документи, ако единия от младоженците е чужденец.
Ани, без значение дали си с бяла рокля или не, желая ти незабравимо изживяване, а като вземеш документите ще спретнете една голяма сватба на Арбанаси  Wink със всичките му екстри (аз моята за там съм я замислила де  Wink)

# 24
  • Мнения: 217
zdraveite na vsi4ki.predi malko vliazoh v tozi strahoten sait i mnogo se zaradvah na deckite pesni4ki,imam momi4ence na 2god. i 2mes.tia e mnogo muzikalna obi4a da pee,no ne uspiah da gi otvoria.az li ne pravia neshto kakto triabva ili prosto ot ispania ne stava

# 25
  • Мнения: 2 051
при нас  искат ли го този докумет от Б-я 4е никои няма нищо против да се склю4и брака - надявам се да сте ме разбрали - (някакъв документ,  4е и от двете страни - булка /младоженец - роднини , държава ,институции не претендират за нищо). казаха ми 4е в разли4ните държави било разли4но и 4е незнаели за българия как е ....

.....реших през общината , 4е наистина ни е по лесно ..оба4е се оказа 4е срока на моите преведени докумети е изтекъм и сега пак на ново трябва да ги правя ... а после докато ми признаят брака тук минавали поне 2 месеца .. но си мисля 4е то4но заради малката бързо ще ги признаят .

Такова нещо за баби и дядовци, род и родина да си дават разрешението, може и да го е имало, но преди един-два века вероятно Laughing
Тия испанци ша ма утрепят някой ден... coolcool

Брака ще ти го признаят по-бързо с дете, освен това ако ти е по-спокойно и ненатоварено аюунтамиентото също става по-бързо.

# 26
  • Мнения: 1 246
АНИ,да се присъединя към пожеланията,всичко най-добро ти желая,да се получи чудесен празник за вас и Гери HugИ като прочетох Арбанаси,хем е хубаво ,хем ти е близо Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 128
А да ни е жива и здрава булката.И както казват старите"таз година булка-догодина оШте една лиулка"(ако искаШ де).Казваи датата та да го отпразнуваме виртуално и ние.Моми4е,Што с дънки?

# 28
  • Мнения: 3 098
Здравей Дун4е и добре дошла сред нас Hug
Не знам за кои сайтове говориш,би ли дала някакъв бонус newsm78
Ани аз се олях с писане на 'какво Ще ти трябва',та забравих да ти 4еститя ooooh! Joy Айде,4акаме благата вест(и ракия) да се напием дружно и да ти попеем Mr. Green married Drunk Между другото,много е готино собствената ти дъЩеря да ти е шаферка Hug Ние се женихме в посолството,оба4е в България подписвахме църковен брак и малката ве4е беше родена Flutter
Извинявам се за любопитството,оба4е много се 4удя Ведра коя е? newsm78 Гледам,4е има много публикации,да не би да е позната мама,с ново име?

# 29
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ведра е стар потребител на форума Wink.
dun4e ,добре доШла при нас Hug Laughing.(това малко ми зву4и като посреЩане в секта).Да ти е живо и здраво детенцето и дано успееш да си свалиш пове4ко песни4ки Wink

Общи условия

Активация на акаунт