Болките през бременността

  • 1 577
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 755
То не е постоянна болка, има дни, в които изобщо нищо не усещам! Иначе всеки път е различно - един път вдясно, друг път - вляво. Не е силно, не знам дали не се вглеждам паникьосано във всяко спазъмче.  Rolling Eyes Знам, че никой не може да ми помогне по нета, най-добре е да питам д-рите, но нали знаеш женската природа - обичаме да споделяме и да общуваме, когато нещо ни притеснява или радва. Благодаря за вниманието!   bouquet Успех и на теб!

# 16
  • Мнения: 366
tedi79, и аз имам такива болки, не са много силни, но все пак си боли. Не мисля, че трябва да се притесняваш излишно. Това е, защото матката расте, за да бъде удобно на бебчо Heart Eyes Най-добре звънни на лекаря си и повечко си почивай. bouquet Ще си бременеем заедно Simple Smile Успех!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 755
Благодаря, успех и на теб!!!   bouquet   bouquet   bouquet Дано да споделяме хубави неща за в бъдеще!  Wink

# 18
  • Мнения: 1 284
и аз да се включа в тази тема и аз имам болки отвреме на време ниско долу и отдясно но акушерката ми каза да пия но шпа при нужда и че е нормално  #Crazy

# 19
  • Мнения: 2 723
Ооооооо, аз си карах на но-шпа от началото до края, от време на време разнообразявах с магнерич. Болеше ме в началото и към края, но нямах контракции. В началото се разтяга матката и ти се разбутват всички органи, а по-към края бебо притиска най-различни неща.
Кой пък ти каза, че не са нормални болки по време на бременност? Някой който не е забременявал ли?
Не е нормално да имаш кървене.
Ако гинекологът ти ти казва, че всичко е наред, не е нужно да драматизираш нещата и да си съчиняваш проблеми. Радвай се на тумбака и на спокойствието, щотот после кво те чакааааа Hug

# 20
Здравейте и от мен.
аз съм в 9 г.с. и също имам болки от време на време.Те са в областта на яйчниците и са поносими.Успокоявам се защото много хора ми казват че е нормално защото матката растяла.
 целувки на всички

# 21
  • Мнения: 4 473
" Страх лозе пази "

Не искам да звуча страшно, не съм и подвластна на собствените си преживявания, но аз бих се консултирала с наблюдаващото мед. лице

# 22
  • Мнения: 4 392
И аз сьм имала някакви придьрпвания,но не се шашках особено.На няколко пьти обаче усетих рязко бодване,така че за около минута не можех да помрьдна. CryНо много хоиках наляво-надясно и докторката ми предписа Магнерич,защото коремьт ми се втвьрдяваше и тя реши,че това са контракции. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 234
Аз имам болки  от началото на бременността,пия МагнеБ6 и Но-шпа при нужда.Все пак споделяй всичко необичайно с лекаря си.

# 24
  • Мнения: 577
и аз от начало до край съм пила но-шпа и магнерич,според мен няма място за никакво притеснение.Повелавам ти безпроблемно износване.Успех! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт